Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Drevil – sve što ću zapamtiti od tvog posta – jedinica ti je još uvijek gore. Vidjet ćemo. Pozdrav.

imas pravo, u zadnjem postu dao sam sliku ewt counta za crobex bez popratne prognoze. ne znam kamo ce stvarno otici crobex i koliko je ewt dobar model, ali po ovom korektno napravljenom ewt countu na toj slici: u toku kratkorocna intermediate korekcija, okretanje na gore odmah nakon pada od 30,3% prethodnog intermediate impulsa ne krsi pravilo, ali fibo naputak bi najvjerojatnijim postavio okret u rasponu 2111-2044, pad u ovoj intermediate dvojci ispod 1934 po ovom countu nije moguc, te ga rastura. po zavrsetku intermediate dvojke slijedi impuls intermediate trojke koji prolazi prethodni vrh 2221. srednjrocno primarna trojka bi nas trebala odvesti u vise razine gdje primarna cetvorka koja slijedi ne nosi duboku korekciju, ali u prirodi tog vala je moguc dugi sideway. dugorocno, ako je jedinica 2.6.2009. bila primarna, ponovni silazak ispod 2000 je moguc, veci ili manji ovisno o tome koliko visoko odemo, ako je jedinica 2.6.2009. bila ciklicka, pa sto smo kupili ispod 2000 smo kupili.


@Kliring,
čuj da ti budem najiskreniji još se nisam do kraja probudio ali pročitao sam 2× i nekako mi se spominju samo linije potpore ove otpore san uspio naći tek u 3. čitanju. malo mi je to čudno jer vidim da se vani nešto kao zeleni. Zato je zakon 24 satno zadavanje naloga. Riješim sve naveče da se ne moram na tašte gubiti po terenu. [lol]

Sve 5 Verdi [lol]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich


čini mi se da je korekcija kod amera završila i da ulaze u posljednju fazu ovog bulla… count na slici je u skladu sa mojom TA analizom koja pretpostavlja da će završni dio rally-ja biti iznimno oštar, koliko god to izgledalo apsurdno i paradoksalno… a onda blow-off top…

Daj Bože! [pray]
samo da ne bude ko sa tiskom na 50kun, ispuhivanjem crobexa na 400 bodova, topiranjem dolara i ostalim tvojim analizama. [pray]
inače si uzalud pročitao onolike knjige [lol]

Frankly my dear, I don't give a damn!




čini mi se da je korekcija kod amera završila i da ulaze u posljednju fazu ovog bulla… count na slici je u skladu sa mojom TA analizom koja pretpostavlja da će završni dio rally-ja biti iznimno oštar, koliko god to izgledalo apsurdno i paradoksalno… a onda blow-off top…


Ma sve pet.
Samo kaj si tu strijelicu povukao do 2010?

[/quote]

SPX će probit ATH, dakle ide preko 1500… mora, da bi se realizirala određena EWT formacija… ako ne probije, prechter će doći na svoje i kod amera smak svijeta…
[/quote]
I kad bi to trebao doci SPX na ATH?

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...




čini mi se da je korekcija kod amera završila i da ulaze u posljednju fazu ovog bulla… count na slici je u skladu sa mojom TA analizom koja pretpostavlja da će završni dio rally-ja biti iznimno oštar, koliko god to izgledalo apsurdno i paradoksalno… a onda blow-off top…


Ma sve pet.
Samo kaj si tu strijelicu povukao do 2010?

[/quote]

SPX će probit ATH, dakle ide preko 1500… mora, da bi se realizirala određena EWT formacija… ako ne probije, prechter će doći na svoje i kod amera smak svijeta…
[/quote]

Bravo kolega…
A Prehter si te svoje pizdarije može za šešir zataknut…

UH ako dodje njegov scenarij, opet cu bit glavni, u takvim uvjetima se odlicno snalazim, samo bojim se da ce neki koji se tome vesela biti gladni…

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]

što je bilo rečeno po TA, ako padne potpora crobexa na 2150 onda crobex pada na 2060, tako nekako? ili da ide ispod 2000? nisam baš točno zapamtio, a čini mi se da se ta prognoza ostvaruje [embarass]

moje poruke nisu poziv na kupnju ili prodaju dionica niti savjet za ulaganje




čini mi se da je korekcija kod amera završila i da ulaze u posljednju fazu ovog bulla… count na slici je u skladu sa mojom TA analizom koja pretpostavlja da će završni dio rally-ja biti iznimno oštar, koliko god to izgledalo apsurdno i paradoksalno… a onda blow-off top…


Ma sve pet.
Samo kaj si tu strijelicu povukao do 2010?

[/quote]

SPX će probit ATH, dakle ide preko 1500… mora, da bi se realizirala određena EWT formacija… ako ne probije, prechter će doći na svoje i kod amera smak svijeta…
[/quote]

Samo reci da bu do ljeta do ATH i onda stvarno nemam kaj reći.
Ma koji ath.
ATH zaboravi.
Pravo dno je na 400

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!


što je bilo rečeno po TA, ako padne potpora crobexa na 2150 onda crobex pada na 2060, tako nekako? ili da ide ispod 2000? nisam baš točno zapamtio, a čini mi se da se ta prognoza ostvaruje [embarass]

[lol] [lol] [lol]

Da da, sad je "rečeno po TA", kao evandjelje po…
Ajd ti lijepo uzmi mfria i procitaj 5-6 puta – ako zelis trgovat na burzi i zaradit.
Onda ce ti biti bitno jel crobi na 2000 ili 2200, a ovako ti je isti k…. bio on 100-200 poena gore-dole

Evo i slika
ako padne ispod 61% ide do 23% fibe

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

Andrews Pitchfork EUR/USD Analiza
Vaš link

Kada su svi crno raspoloženi, da i ja probam [lol] Kolege što kažete na target crobija od cca 1350? Polazna točka mi je bio breakaway gap na cca 1650 i vrh od cca 2250.

Mean people suck and nice people swallow!

..još samo malo.


..još samo malo.

kolegoce, a sta to jos malo?

Kolega

možeš nam objasnit kad ce to crobex ispod 1000 bodova…
Moliobih i graf…

Evo navodim tvoj link gdje to predviđaš

http://www.poslovni.hr/Content/ForumSearch.aspx?q=vidra&f5=0&a=1&c=2&si=2&w4=8&pg=121

[i]MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE.[/i]



Samo koje godine?!S kojim driverima DDJH,VIRO,PTKM,šalu na stranu on je naš W.B.,ali realno nemamo drivere,gledajte HT-DT trenutno u korelaciji.mirovinci stali s kupnjom na 300,brodari out,građevinari out,ina,podravka na krilima špekulanata ne mogu previše,ove godine probijanje double topa je puna šaka brade !!! POZDRAV

Tu*an ???

[/quote]
MEA CULPA,par postova ispred i dobit ćete poveznicu i bez citata.U postu obrazložio zašto ne vjerujem u target crobexa na 2800 kojeg vidi G.Bakić,barem ne ove godine,te i dalje to mislim,uz ovakav BADI(brodari),bez projekata u RH(građevinari),atgr(Dinko počeo sa prodajom laganini),i projekcijama za 2010 od uprava-Miličić(35%manji prihodi),Bago(25%manja neto dobit),Markov(cca25% manja bruto dobit) itd. ne vidim taj target.pozdrav!

Molim tehničare da nam pomognu oko mogućih targeta na INA-R-A!
Hvala!

Nikad više 2007-08 na ZSE:(

New Report

Close