Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Eto i liste dionica prema nekim parametrima TA (CMO>SMA(9, CMO); MACD>MACD Signal; SAR<price)


Konačno neke korisnoga. Nakon par screenera koje koristim vani neke i za naš market. Šteta što nisu i prije izašli. Kolega, dok je još đabe, lupite par screenova da vidimo što ima zanimljivog! Za zabavu: koliko je trenutno dionica iz CROBEXA overbought na stohastics-u i RSI je iznad 60, zadnja je iznad SMA20?
[/quote]
Ja sam pretplatnik Sfera.. pa mi je badave .. bez dodatne naplate (mislim da nije besplatno za ostale) …. no nema veze.. ja ga imam pa eto rezultata na vaš upit u privitku… uglavnom to je ADRS, ERNT, HT i KOEI 🙂

A za grafove se moramo snaći…. Hvala na trudu




Eto i liste dionica prema nekim parametrima TA (CMO>SMA(9, CMO); MACD>MACD Signal; SAR<price)


Konačno neke korisnoga. Nakon par screenera koje koristim vani neke i za naš market. Šteta što nisu i prije izašli. Kolega, dok je još đabe, lupite par screenova da vidimo što ima zanimljivog! Za zabavu: koliko je trenutno dionica iz CROBEXA overbought na stohastics-u i RSI je iznad 60, zadnja je iznad SMA20?
[/quote]
Ja sam pretplatnik Sfera.. pa mi je badave .. bez dodatne naplate (mislim da nije besplatno za ostale) …. no nema veze.. ja ga imam pa eto rezultata na vaš upit u privitku… uglavnom to je ADRS, ERNT, HT i KOEI 🙂
[/quote]


VLDS-R-A
Eh, nakon neuspješnog proboja na gore, probili na dolje (ipak je to bio padajući trokut)
Target trokuta oko 19,5kn.. [bye]
Nekom dobro, nekom loše. Još da uvedu šortanje..

p.s. splite, dobro si ovo procijenio

Pozdrav i sretno svima!


Zahvaljujem na pohvali kolega!
Ipak sam na vrijeme govorio da treba prodati, samo eto, tada su pljucali po meni i govorili kako sam lud. Danas moram priznati da nisam odolio i da sam kupio 600kom, naravno uz +3,5% prodao prvom "ne baš mudrom" kupcu.
Trokut jest probijen, target je 19,xx

Valjda bi bilo previše školski da se jenkijevci odbiju od ove crte, but why not. Do buy signala ima vremena.


Valjda bi bilo previše školski da se jenkijevci odbiju od ove crte, but why not. Do buy signala ima vremena.

već su bili ispod crte, do 1083,11

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

kad nitko neće, ja ću

evo jedan zanimljiv obrnuti H&S na atpl, s targetom 2180-2190.

slična je situacija na još nekim dionicama, npr. zaba
kod adrisa se brani nastanak H&S-a (koji se razvukao na puno mjeseci)

Obrasci su regularni, a o uspješnosti realizacije ćemo moći pričati za koji dan.

(možda nakon bala slijedi maskenbal)

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

…misliš 1190, probijanje necklinea uz veliki promet, moguće.

hvala na ispravci – tako je, 1190

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

pa zar opet otpor na 1190-1200?????????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

mislim na atpl @

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Nek je otpor gdje god hoće samo da nije onaj Brankicin target na 900. Htio sam joj reći da je ispod 1000 sve ravno poklonu al" reko šuti da se ne ureknem.

who dares, wins

Štovani tehničari, molio bih mali osvrt na PTKM-R-A ako je netko od vas prati.

halfte trinken, halfte Šarcu geben

SPX- situacija se odvija u skladu sa očekivanjima : bikovske divergencije rade svoje…
Na satnom grafu u prilogu vidi se moguće nastajanje skrivene negativne divergencije na RSI-u i Williamsu koje može dovesti do otvaranja u minusu. Divergencija se poništava prelaskom cca 1104. Kao što je već rečeno, ukoliko u ovom odbijanju ne prijeđemo cca 1130, radit će se o potvrđenom silaznom trendu, za sad se ovo može tretirati samo kao žešća korekcija.

Krepat ma ne molat

Probijanjem crvene crte, vjerojatno bi se u zig-zag kretanju dostigao gornji target od 162.


SPX- situacija se odvija u skladu sa očekivanjima : bikovske divergencije rade svoje…
Na satnom grafu u prilogu vidi se moguće nastajanje skrivene negativne divergencije na RSI-u i Williamsu koje može dovesti do otvaranja u minusu. Divergencija se poništava prelaskom cca 1104. Kao što je već rečeno, ukoliko u ovom odbijanju ne prijeđemo cca 1130, radit će se o potvrđenom silaznom trendu, za sad se ovo može tretirati samo kao žešća korekcija.

Korekcija, nego što! Očito je i na omjeru eur/usd. Dolar raste što znači da je pojačana potražnja za njim, a poznata nam je njegova korelacija sa dionicama.

Teško onome koji gleda, a ne vidi.

New Report

Close