Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja sam istog mišljenja. Svijet treba još jednom otresti, a šalice kažu da će se to biti krajem veljače odnosno početkom ožujka kad će biti prve insajderske info o slabom početku 2010. godine zbog radi skupe nafte. [lol]

Kolega veki "Svijet treba još jednom otresti" može i ne mora al sigurno ne treba.
Svi očekuju nekakav oblik korekcije ili peticu ali nekako uvijek bude baš suprotno od onoga što svi očekuju.

LEAVE THE WORLD BEHINED



jel može netko staviti graf crobexa sa SMA 100 i 200 za 3. godine?!
tnx

Izvoli.
[/quote]

jel može takav graf ali od ATPL?
tnx

ljudi moji indexi u USA padaju na ključnim otporima..pamet u glavu..
veli valentina da samo kontra mene i zarada garantirana…prema tome obavezno danas kupite..

premda rađe prodajte jer ovo neće biti dobro…plus otpori, plus pregrijanost i još su demokrati izgubili većinu u Senatu…hmm

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

jel može takav graf ali od ATPL?
tnx

Izvoli.

Iz prošlosti se može izvući samo pouka, da ljudi nikad neće izvući pouke iz - prošlosti. wb


jel može takav graf ali od ATPL?
tnx

eto ti i za 5 godina sa sma 100 i sma 200 …. za atpl… a eto i screnshot od stock pickera za rezultate prema indikatorima: SAR < cijena; MACD>MACD signal i CMO>SMA ….
Izvoli.
[/quote]


ljudi moji indexi u USA padaju na ključnim otporima..pamet u glavu..
veli valentina da samo kontra mene i zarada garantirana…prema tome obavezno danas kupite..

premda rađe prodajte jer ovo neće biti dobro…plus otpori, plus pregrijanost i još su demokrati izgubili većinu u Senatu…hmm

a do sad svi ležerno izbacivali brojke te sp 1200 – 1250 te dax 6400 te 6800……


ljudi moji indexi u USA padaju na ključnim otporima..pamet u glavu..
veli valentina da samo kontra mene i zarada garantirana…prema tome obavezno danas kupite..

premda rađe prodajte jer ovo neće biti dobro…plus otpori, plus pregrijanost i još su demokrati izgubili većinu u Senatu…hmm

Bez plača i emocija molim.

Ide sp 500 gore do sljedećeg tjedna na oko 1170. [cool]

Promijenio priču kolega Knecht? [shocked]

"ne vrijedi se raspravljati sa budalom, jer te spusti na svoj nivo, i onda te pobjedi na iskustvo" Mreich



ljudi moji indexi u USA padaju na ključnim otporima..pamet u glavu..
veli valentina da samo kontra mene i zarada garantirana…prema tome obavezno danas kupite..

premda rađe prodajte jer ovo neće biti dobro…plus otpori, plus pregrijanost i još su demokrati izgubili većinu u Senatu…hmm

Bez plača i emocija molim.

Ide sp 500 gore do sljedećeg tjedna na oko 1170. [cool]
[/quote]

Kolega KNECHT molim vas dajte nemojte i vi postati BULL!

Nego jeste vidjeli nakon sto sam inzistirao na tehnickoj analizi za INU i konacno dobio samo jednu analizu ja i brat Branimir slozili smo se ipak da smo obojica u krivu.
Niti njegov target valja, niti moj morali smo podignuti ljestvicu na 3028KN.
E sad kome krivo a kome pravo.

No molim gospodu tehnicare da i dalje postaju analize za INU da ja i brat Branimir mozemo testati.

DUSKO_LOKIN /brat od Branimira cuvenog ekonomiste i tehnicara

UVIJEK IMAM MODERNU FRIZURU!!!


Promijenio priču kolega Knecht? [shocked]

Ko će ga znati. Po ovom dole ameri su velike pesimiste. Kako kažu sutra bi sp 500 porastao na oko 1142 – nakon toga velika trica na dole.

http://2.bp.blogspot.com/_mNgsiAj3Xko/S1dwVepvd-I/AAAAAAAABM4/ge6RiN2LyBU/s1600-h/spx-20-1-10.png

…udrobilo svakakvih prognoza…pa ko je više normalan da sve to pohvata…sutra u 16:00 ću vam reći gdje idemo sutra… [thumbsup]

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Pozdrav

evo Buffet najavljuje oporavak – pripremite se za shorteve indijanci
da ne bi bilo da lupetam – ponavljam graf

PS- pogledaj te video u potpisu SVI

http://www.youtube.com/watch?v=UrU5t6ab7Vo

Bez plača i emocija molim.

Ide sp 500 gore do sljedećeg tjedna na oko 1170. [cool]

rekorderu, možeš li i išta pogoditi?

Procurio mi jučerašnji klin za sp 500. Tako je kada si optimista. Ipak ispala ona druga prognoza tačnija.
Prva jača potpora na oko 1113-1115. Nakon toga mali rast, a onda pokrivanje gapa i target kraj sljedećeg tjedna oko 1060.

Možete stavljat keceve koliko želite, samo bez emocija i plača molim. Samo struka važi. Čao.


Bez plača i emocija molim.

Ide sp 500 gore do sljedećeg tjedna na oko 1170. [cool]

rekorderu, možeš li i išta pogoditi?
[/quote]

pitaš me možda kako shortevi iznad 6000……evo malo long za tebe 5720…..

New Report

Close