Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Što ćemo s ovim?

Ja čekan zatvaranje s potvrdom 3-5%. Sitite se kako je bilo kod proboja 2.292, došli smo do 2.318 i pravac dole. Dakle, otpor je probijen ali bez konačne potvrde.
TISK pred testiranjem potpore. Bilo bi idealno kad bi se odbija…

Ajd nek netko nabaci graf Crobija s volumenima…teletrader nema volumene



do kada ovo pada.? ima li neka jača potpora?

Ima, negdje oko 1750
[/quote]

na 1240 bi bio "double bottom"!

ajmo , kreativnost se cijeni po firmama!

[wink]


Ajd nek netko nabaci graf Crobija s volumenima…teletrader nema volumene

evo imaš ovdje na bloombergu
http://www.bloomberg.com/apps/cbuilder?ticker1=CRO%3AIND

jesi li ti normalan? da 1240!!! hoćeš da me srce drmne!?


jesi li ti normalan? da 1240!!! hoćeš da me srce drmne!?

pa kreativan sam…

nabaviti cu si licencu slobodnog umjetnika.

koji je tvoj target?

ma šalim se, a mislim da ćemo u najgorem slučaju do 1800


ma šalim se, a mislim da ćemo u najgorem slučaju do 1800

cemu tolika skromnost?
opali slobodno.

[cool]


Ajd nek netko nabaci graf Crobija s volumenima…teletrader nema volumene

ima sfera: Vaš link





PTKM – hammer – sugerira dno i zaokret trenda / potrebna potvrda/

Kao prvo kolega to ti nije hammer a kao drugo na stvojoj slici imaš pravi hammer pa vidimo kako je to završilo,ja sam ti ga zaokružio
[/quote]

Kolega: hammer ima malo tijelo i vrlo dugačku donju sjenu sa malom ili bez gornje sjene.
Za dovršetak obrasca potrebna je potvrda, tj.zatvaranje naredni dan iznad zatvaranja prethodnog dana ( kao što sam i napisao:"potrebna potvrda"). U tvom je primjeru bio hammer, ali na našu žalost bez potvrde.
LP
[/quote]

bitno je shvatiti koja psihologija stoji iza svijeca.
ja bi isto rekao da je ovo hammer.

[/quote]

Ja stvarno nisam neki stručnjak za tehničku ali bar znam neke osnove.Pa dajte ljudi ili se nemojte baviti s nečim što vam ne ide ili bar malo proučite to prije neg što pišete svašta

AZ FONDOM DO BLAGOSTANJA

dakle, na SP500 pojavila se trostruka bikovska divrgencija na satnom grafu.

imamo i na dnevnog grafu bikovsku divergenciju ali za nju vec znate…


do kada ovo pada.? ima li neka jača potpora?

Malo samoreklame. Ko je to prihvatio ok, ko nije više pažnje drugi put. Mislim da od sutra prelazimo u fazu rasta.

27.10.09. | 18:24
peromadjar | profil
korisnik od: 15.06.2009.
ocjena poruke
33%
zajednica

moderatori

Neki su se prerano ponadali za oporavak, korekcija je u punom jeku. Ja vidim kraj korekcije tek na 2060. Propao je cup and handle obrazac i logično je da je korekcija kakva je.
Dokumenti u privitku
1. crb.PNG (41,08 KB) (41,08 KB) preuzeto: 264x

never surrender



do kada ovo pada.? ima li neka jača potpora?

Malo samoreklame. Ko je to prihvatio ok, ko nije više pažnje drugi put. Mislim da od sutra prelazimo u fazu rasta.

27.10.09. | 18:24
peromadjar | profil
korisnik od: 15.06.2009.
ocjena poruke
33%
zajednica

moderatori

Neki su se prerano ponadali za oporavak, korekcija je u punom jeku. Ja vidim kraj korekcije tek na 2060. Propao je cup and handle obrazac i logično je da je korekcija kakva je.
Dokumenti u privitku
1. crb.PNG (41,08 KB) (41,08 KB) preuzeto: 264x

[/quote]

iskreno nisam te pratio,ali zaslužio si pohvalu jer su činjenice tu,stotku i pismeno potvrđujem [thumbsup]


Malo samoreklame. Ko je to prihvatio ok, ko nije više pažnje drugi put. Mislim da od sutra prelazimo u fazu rasta.

27.10.09. | 18:24
peromadjar | profil
korisnik od: 15.06.2009.
ocjena poruke
33%
zajednica

moderatori

Neki su se prerano ponadali za oporavak, korekcija je u punom jeku. Ja vidim kraj korekcije tek na 2060. Propao je cup and handle obrazac i logično je da je korekcija kakva je.
Dokumenti u privitku
1. crb.PNG (41,08 KB) (41,08 KB) preuzeto: 264x

Bravo kolega. Stotka!

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.

Zvučat će otrcano kad to kažem al to se moralo dogodit kad nije potvrđen onaj obrazac. Rijetko se te stvari na tržištu "ne kažnjavaju" da tako kažem i zapravo je ovo bila prva logična potpora. Iduća bi bila debelo ispod na oko 1930. Ipak u trenutnim uvjetima je za očekivat da ova potpora na 2060 izdrži. Nije toliko bitno šta neko misli il šta se piše po novinama, bitnije je gledat šta graf govori.

never surrender

New Report

Close