Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Da,kod jakog trenda najbolje se ne osvrtati mnogo na većinu indikatora.Na svijećama imamo tweezers tops koji predstavlja nekakav bearish resistance.

Kod crobexa su još aktuelni obadva h&s.Rastom preko 1975 bodova otpao bi h&s top,a potvrdio bi se h&s invert.s targetom 2200.
p.s. grafove više ne postam bez odmoderiranja mene i brankice

Evo gospodo malo H&S- ova kod Amera!
Kod drugog treba bit mastovit pa ocijenit dokle bi trebao….
Bio sam slobodan pa sam iskoristio jednu staru narodnu izreku!!!!!


Evo gospodo malo H&S- ova kod Amera!
Kod drugog treba bit mastovit pa ocijenit dokle bi trebao….
Bio sam slobodan pa sam iskoristio jednu staru narodnu izreku!!!!!

Koji to program koristiš?


Kod crobexa su još aktuelni obadva h&s.Rastom preko 1975 bodova otpao bi h&s top,a potvrdio bi se h&s invert.s targetom 2200.
p.s. grafove više ne postam bez odmoderiranja mene i brankice

Javi se moderatoru da te odmoderira, mislim da nema vremena sve to pratiti. Onda on pogleda kakvi su ti postovi i pusti te odmoderiranu.
LP

I ja mislim da su stigli do ključne točke.

Na tjednom grafu S&P 500 vidljiva je formacija H&S ali nije probila 5%necklin za potvrdu ove formacije,tu su i značajni otpori.

Stavi sliku ili XLS fajl… nemaju svi Office 2007 a konverter ovo ne želi otvoriti!

http://www.poslovni.hr/122538.aspx
Tjedna TA

who dares, wins

tehnologija di ste? dajte malo grafovlja, obezglavljen sam bez vas [pray] [undecid]

I'LL BE BACK

DJIA presao 9000 bodova – ocekivano i vjerovatno znak za dolazak masovne rasprodaje u 8mj. Stopa nezaposlenosti slijedece godine u SAD-u vjerovatno oko 20%. Totalno nepovjerenje u sustav kakav poznajemo – pocetak novog doba u industriji koji ce tek oko 2013 zaživjeti. DJIA do kraja godine vjerovatno izmedju 4000-4500 bodova.


DJIA presao 9000 bodova – ocekivano i vjerovatno znak za dolazak masovne rasprodaje u 8mj. Stopa nezaposlenosti slijedece godine u SAD-u vjerovatno oko 20%. Totalno nepovjerenje u sustav kakav poznajemo – pocetak novog doba u industriji koji ce tek oko 2013 zaživjeti. DJIA do kraja godine vjerovatno izmedju 4000-4500 bodova.

ok, thnx rista. imaš možda graf?

I'LL BE BACK


DJIA presao 9000 bodova – ocekivano i vjerovatno znak za dolazak masovne rasprodaje u 8mj.
Stopa nezaposlenosti slijedece godine u SAD-u vjerovatno oko 20%.
Totalno nepovjerenje u sustav kakav poznajemo – pocetak novog doba u industriji koji ce tek oko 2013 zaživjeti. DJIA do kraja godine vjerovatno izmedju 4000-4500 bodova.

[lol]


DJIA presao 9000 bodova – ocekivano i vjerovatno znak za dolazak masovne rasprodaje u 8mj. Stopa nezaposlenosti slijedece godine u SAD-u vjerovatno oko 20%. Totalno nepovjerenje u sustav kakav poznajemo – pocetak novog doba u industriji koji ce tek oko 2013 zaživjeti. DJIA do kraja godine vjerovatno izmedju 4000-4500 bodova.

kolega mogao bih i ja napisati da ce "vjerojatno" biti na 12000-13000 no koliko vjerojatno je za ocekivati da ce se index prepoloviti do kraja godine nakon dvije godine krize sad kad se kod njih svijetlo nadzire, i broj npr novoprodanih kuca iznad ocekivanja,to sto je vise nezaposlenih nije dobro ali govori i npr da tvrtke rezu rashode a prihodi,sto se prihoda tice pogledajmo izvijeca za 2Q pa me zanima bas kolika je po vama vjerojatnost da ce DJIA do kraja godine na 4000-4500" meni se nekako cini da je US dno odradio ………pozz

moji postovi nisu poziv na kupnju ili prodaju..odraz su mojeg misljenja......


DJIA presao 9000 bodova – ocekivano i vjerovatno znak za dolazak masovne rasprodaje u 8mj. Stopa nezaposlenosti slijedece godine u SAD-u vjerovatno oko 20%. Totalno nepovjerenje u sustav kakav poznajemo – pocetak novog doba u industriji koji ce tek oko 2013 zaživjeti. DJIA do kraja godine vjerovatno izmedju 4000-4500 bodova.

Daj na čemu si ti ? Kaj te je treba znogirala i sad bi htio da više ni Svijet ne postoji.
Vidiš do 2013 a ne znaš ni kaj budeš sutra doručkovao.

who dares, wins

New Report

Close