Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Evo još samo da čestitam tigrusu za onu poznatu uzrečicu ko jamio jamio od jučer.


Evo još samo da čestitam tigrusu za onu poznatu uzrečicu ko jamio jamio od jučer.

jos nije gotovo….
ima jos 3 minute.
ernt, ingra, igh…

ja cestitam splitu – rekao je sinoc , plus +2,5%

@tigrus
molim ako mi možeš objasniti koliko točaka je minimalno potrebno za obrazac trokuta?

@sotomatic

navodno 2.

ps. zlocko mali… [tongue]


@sotomatic

navodno 2.

ps. zlocko mali… [tongue]

mislio sam reci 2 na svakoj stranici.
dakle, 4 ukupno.

Zanimljivo je kad krene metla na ATPL da krene metla i na JDPL. Danas je bio čist primjer kako se naši brodari prate. Ipak su oni dobitnici dana. Ipak ispada da nije bila luda kupovina brodara proteklih dana. Pitanje je da li je gotov padajući val ili je ovo samo korekcija!
Tek probijanje 1680 indeksa će pokazati. Ne očekujem ga sutra!
Al do petka bi se trebao dogoditi!


Zanimljivo je kad krene metla na ATPL da krene metla i na JDPL. Danas je bio čist primjer kako se naši brodari prate. Ipak su oni dobitnici dana. Ipak ispada da nije bila luda kupovina brodara proteklih dana. Pitanje je da li je gotov padajući val ili je ovo samo korekcija!
Tek probijanje 1680 indeksa će pokazati. Ne očekujem ga sutra!
Al do petka bi se trebao dogoditi!

A šaljivđijo jedna vidiš da je danas bila tzv"bicikla" sam ti to nisi htio reći!

Pliz tragete za Vupik.

Hvala!


Zanimljivo je kad krene metla na ATPL da krene metla i na JDPL. Danas je bio čist primjer kako se naši brodari prate. Ipak su oni dobitnici dana. Ipak ispada da nije bila luda kupovina brodara proteklih dana. Pitanje je da li je gotov padajući val ili je ovo samo korekcija!
Tek probijanje 1680 indeksa će pokazati. Ne očekujem ga sutra!
Al do petka bi se trebao dogoditi
negdje na 1680 je proboj treće linije ventilatora ,taj proboj bi značio i potvrdu promjene trenda

Može li mi netko proslijediti graf S&P a s fibonnaciem da vidim linije otpora.
Hvala !!

I very much love INGRA !!



Zanimljivo je kad krene metla na ATPL da krene metla i na JDPL. Danas je bio čist primjer kako se naši brodari prate. Ipak su oni dobitnici dana. Ipak ispada da nije bila luda kupovina brodara proteklih dana. Pitanje je da li je gotov padajući val ili je ovo samo korekcija!
Tek probijanje 1680 indeksa će pokazati. Ne očekujem ga sutra!
Al do petka bi se trebao dogoditi
negdje na 1680 je proboj treće linije ventilatora ,taj proboj bi značio i potvrdu promjene trenda

Pa to su osnove, to svi zanju ako dođe do proboja ventilatora da je preokred trenda da ide grijanje a ne hlađenje.
Najbolje se vidi u Teletraderu kad koristiš b.i.k.e. alat da ventilator više neradi.

Ovdje upišite svoj komentar…


Može li mi netko proslijediti graf S&P a s fibonnaciem da vidim linije otpora.
Hvala !!

Pa instaliraj probni Teletrader. Radi n x 28 danai imaš sve alate, indekse i dionice na raspolaganju s odgodom od 15 min.

Parche mihi, Domine, quia Dalmata sum!

New Report

Close