Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Tehnički CCI za PTKM je -117, debeli oversold! Zadnja 2 dana imamo signale kupnje CCI i RSI. Pričekati MACD Buy signal! Momentum koji prethodi cijeni je od min. vrijednosti 55 koja je bila početkom prosinca 2008. porastao do 135, a sada se vratio na 85.
Sutra vjerujem u kretanje cijene od 89 do 96kn maximalno.

Nadalje fundamentalno trenutni trend P/E=1,41 ; P/B=0,27 ; ROE = 18,85 ; ROA=9,98; NPM=6,13;
BVPS=334,86; EPS=63,12kn po dionici. Dakle fundamentalno je podcijenjena!


Tehnički CCI za PTKM je -117, debeli oversold! Zadnja 2 dana imamo signale kupnje CCI i RSI. Pričekati MACD Buy signal! Momentum koji prethodi cijeni je od min. vrijednosti 55 koja je bila početkom prosinca 2008. porastao do 135, a sada se vratio na 85.
Sutra vjerujem u kretanje cijene od 89 do 96kn maximalno.

Nadalje fundamentalno trenutni trend P/E=1,41 ; P/B=0,27 ; ROE = 18,85 ; ROA=9,98; NPM=6,13;
BVPS=334,86; EPS=63,12kn po dionici. Dakle fundamentalno je podcijenjena!

Može i za ATPL? THNX. [thumbsup]

Evo jedne slikice, pa molim za komentar.

Mogući targeti za val (c) kao i za veliki B su na slici!


Ha ha! Od kojeg Bollingera? Na godišnjem nivou ili nivou desetljeća????
Ili pak onome 60min? Ili pak onome 2h? Ili ti se ne poklapa dnevni???
Evo graf u prilogu i nema veze sa Bollingerom!

Ma ono što me zanima, znam da smo se odbili od donjeg bollingera ali ako udarimo u gornji jel onda ide cik cak ili tzv"bicikla".

hvala!

evo vam graf.
Inspiracija..financijska (bankarska) kriza 1975..

Zapamtite graf..ukoliko se odbije od cca ove razine i počne ovako ponašat to je to!
pozdrav

Vadi jedan krumpire i upita ga drugi jesu li dobri krumpiri, a ovaj prvi mu odgovori da ovi bolji i jesu, a ovi gori i nisu.

Dakle krenule su porođajne muke 3. inpulsnog vala ??? Vidjeti ćemo dali sam u pravu. Nadam se da jesam. Jasno zavisi sve od toga šta će odraditi oni tamo preko bare, ali mislim da bez obzira na sve (čak i negativne vijesti) to bi trebalo krenuti u pozitivnom smjeru.

@gazdajoza
graf ti liči na dr.evilove postove (moja najdraža varijanta), ali još uvijek su sve mogućnosti otvorene

@splite

pa daj sve kombinacije od Elwavea. [smiley]

jel kuzis kad i kako bi islo ovo B, a kad i kako bi islo ovo c??

malo pises da ide 3, malo bacas s Elwave da je c.
daj odluci se..??
ili barem stavi kombinacije u jedan post, ne ovako jedan dan ovo drugi ono.

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM


@splite

pa daj sve kombinacije od Elwavea. [smiley]

jel kuzis kad i kako bi islo ovo B, a kad i kako bi islo ovo c??

malo pises da ide 3, malo bacas s Elwave da je c.
daj odluci se..??
ili barem stavi kombinacije u jedan post, ne ovako jedan dan ovo drugi ono.

Sinoć Split nije htio potvrditi ali izgleda da je ipak tzv"bicikla"

THNK je dosta nepopularna dionica i rijetko išta pročitam o njoj pa ako netko može ikakvu analizu dati u naprijed zahvalan?! [thumbsup]

Skora i vrlo bliska budoćnost. Komentari poželjni. Ovako ja to vidim a molim mišljenje i drugih osoba !!
Pozdrav od Mrguda !! [thumbsup]

I very much love INGRA !!

New Report

Close