Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



Jel ovaj obrnuti h&s na DDJH tehnički ispravan? Muči me onaj volumen na desnom ramenu.

180min graf

nije

[/quote]
Nadao samo i odgovoru zašto nije…

Nisam opasan.

@čačko

jok [tongue]


@white

za pocetak, to ne znaci da cijena nece doci do 70,a mozda i vise kn.
dapace, vidio sam gro ovakvih kojima volumeni ne stimaju, koji su se ostvarili bilo da su HStop, ili bottom, a i vidio sam onih kojima je sve by the book pa nisu.

ovo IMHO, nije sve kako treba jer ima prevelik volumen u glavi, a trebao bi imati na lijevom ramenu, kao i prevelik u desnom ramenu, umjesto na breakoutu necklinea.
nadalje, kad probije neckline, volio bih vidjeti thrust u smjeru targeta, uze eventualni povrat na neck, a ne cmrljavljenje i plivanje po njemu.

inace, inverted HS je dosta nepouzdan obrazac u beartrendu.
opet kazem to uopce ne znaci da cijena nece otici gore ili dolje, dapace, samo pisem ono sto ja znam, a dakako da je moguce da sam u krivu.
kolega krikman misli da je njemu ok sto se tice prometa, ali da bi volio potvrdu od 5% od vrata, bas raspravljamo o ovome na pm.

sto se tice same dionice, mislim da je dosta nelikvidna za TA,opet moguce je da grijesim i da se sa manjom kolicinom novaca moze lako potjerat dolje i gore, akko kome pase.
***obrisano***
dakle, cisto po pravilima meni se cini da nije bas na svom mjestu, mozda grijesim.

eto..

SVAKOGA DANA, U SVAKOM POGLEDU, SVE VIŠE NAPREDUJEM

E takvo objašnjenje je puno konstruktivnije! [thumbsup] tnx

Nisam opasan.

Dugo već čitan ovaj forum i odlučih malo i pisat.Zato iz pozicije autsajdera sam odlučio staviti jedan graf koji mi se maloprije učinio onako,interesantan.MACD se nije prekrižio već će izgleda linije samo "liznit" jedna drugu,RSI je na cca 43,359,a stohastic slow se prekrižio na gore i dole u 40 minuta.
Šta iz ovoga zaključit?MACD i RSI sugeriraju mogući lagani up,al stohastic ih ne podržava,a i BB ima se loagano sužava.Meni to ipak liči na mali up?Molio bi komentare.


Jel ovaj obrnuti h&s na DDJH tehnički ispravan? Muči me onaj volumen na desnom ramenu.

180min graf

Mislim da volumen nije problem, da je dosta ok. Poštiva se temeljno pravilo većeg volumena u smjeru trenda… iako ima manjih odstupanja, ali mislim da nisu značajna. No, malo mi je čudno ovo višestruko probijanje linije neckline gore-dolje… tako da mi to najviše dovodi u pitanje cijelu formaciju… (P.s. usporedi npr. s lijevim ramenom)

moze li nekto stavit dnevni graf adris-pa ,hvala

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Evo da i ja pošaljem nešto. Graf se odnosi na DAX zadnjih šest mjeseci. Ne bih želio da netko misli kako drukam na dolje jer, iskreno, skroz sam u cashu. Zeleno zaokruženo su točke gdje je DAX jako propadao. Upalo mi je u oko da u oba prethodna slučaja MACD i SlowStochastic nisu reagirali, dok je FastStochastic "okinuo". Ni pregrijanost oscilatora nije ista u ova tri slučaja, ali, eto, rekoh da podijelim s ekipom …
Ili, kako već netko reče, možete se po…ati na ovo.

nisam bob, ali dylan ...

DAX danas. Probijena zadnja potpora fibbo, sad je samo 4000 bodova granica.

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

@inverter

Crobex 60-min

CROBEXA na 1000 BODOVA SE TREBAMO NAJMANJE BOJATI !!!

Pogodio jučer, da će S&P 500 danas roknut i nešto zaradio danas na put certifikatima.

Vlad s&p 500 kuca na vrata pakla…, nadam se da nema nikog kuci [yawn]

No pain no Game

New Report

Close