Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Forumski manijak,eto tko.Ja iz principa ne ocjenjujem postove uopće.

Samo dragi Bog zna gdje će to završiti !!
Prepravke grafikona poželjne, također i sve kritike, pohvale zanemarite.

I very much love INGRA !!


….

da,ali nema ni nagovjestaja ponovnog velikog potopa ili?misljenja sam da dolazi vrijeme stagnacije tj.kratkih valova u oba smijera…pa vas gospodin MMM zamoljavam za vase misljenje?

Problem se može raščlaniti na tri razine, kratku, srednju i dugu. Na kratki nisu izvjena drastična propadanja indeksa. Na srednji rok, ako ne dođe do rasta kamata i BADI-a nema govora o izlasku iz bear-a. A to znači i prijetnju ponovnog testiranja zadnjih minimuma. Na dugi rok, ostavljam otvorene sve mogućnosti. Pratiti ćemo krtanja pa i zaključiti, na vrijeme.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]


Samo dragi Bog zna gdje će to završiti !!
Prepravke grafikona poželjne, također i sve kritike, pohvale zanemarite.

Samo što bi u slučaju da se nastavi uzlazni trend na DLKV, (4)-ka bila kraća do cca 50 fibonaccia…greškom ucrtano !!
LP svima !!

I very much love INGRA !!

Jedan od dva najbolja signala o stanju američke (i svjetske) privrede je kratkoročna kamatna stopa. Kad nastupi potržnja za novcem, znači da je nastupila potreba za nabavkama sirovina i materijala. To pak znači da će za par mjeseci nastupiti i potražnja za proizvodima. Implicite potražnja za novcem, dakle, par mjeseci prije izlaska iz krize, izazvati će rast kamatnih stopa.

Dakle, kod nas blagosranje…pardon, blagostanje samo sto nije pocelo. [lol]

Sve u svemu, ne pise nam se dobro u bliskoj buducnosti.


nisam primijetio da netko koristi ovaj alat na ovom forumu

Pogledaj grafove DLKV i IGH i mozes primjetiti nesto slicno samo u obrnutom smjeru [wink]

Ovcetino sta to radis!? Oovco... ovcice... janje moje malo...


KOEI…

neko se nije ukrcao…… [lol]



KOEI…

neko se nije ukrcao…… [lol]
[/quote]

Oscilator koji si stavio, ne govori ništa.

Evo ti malo dodatnih oscilatora za KOEI, linija trenda.


Čini mi se da je nama sutra ključan dan koji će odrediti gdje idemo sljedećih par mjeseci. Ako se ne varam proboj 1503 boda bi značio nastavak rasta.

Proboj preko 1500 neće ići. Pogledaj što rade čelni ljudi ZSE, sve ti je to prijevara. Puno ljudi ostalo bez novca. Tek oko ljeta smirivanje.

http://www.youtube.com/watch?v=j47zgQ0--Ho

IGH analiza, ista priča kao i KOEI.

Nisam ni skužio, gore je krivi graf….evo IGH ponovo.

IGH analiza, ista priča kao i KOEI.

nemožeš uspoređivat koei i igh
ipak igh je puno više povukao u +


nemožeš uspoređivat koei i igh
ipak igh je puno više povukao u +

VIdi se gornja linija trenda i Williams. I na obje dionice se odradio rast do linije trenda, bilo da je

jedna povukla jače, ili druga lsbije.

Crobex RSI.

ATPL, gornja linija trenda, ovo je bilo na kraju veljače, i danas.

Opet se odbija od gornje linije trenda MACD.

New Report

Close