Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

CROBEX

tehnički gledano slijedi američke indekse. Vjerojatno će tako biti i dalje.

Glavni problem kod Crobex-a, i ono po čemu se on drastično razlikuje od američkih indeksa je veličina prometa. Za svakog investitora preveliki problem je povlačenje novca. I par stotina tisuća kuna praktički je nemoguće izvući bez velikog rušenja cijene. A to nije dobro. Nitko se ne osjeća sigurnim u takvim uvjetima

Zato, poruka profesionalnom novcu – mudrim vođenjem igre može se uključiti puno više investitora i novca nego li ga je trenutno uključeno. Mudrim – znači povećanim oscilacijama cijena, kako bi se pružila druga prilika za ulazak u igru i onima koji su ostali izvan igre. Na kraju će svi biti na dobitiku i profesionalci i oni drugi. Ako se to ne desi – biti će na gubitku i jedni i drugi.

[i]"Bolje živjeti sto godina kao milijunaš nego sedam dana u bijedi!"[/i]

dobro nam došao !!!! čista stotka za povratak!

Na Rsi indikatoru DLKV ima skrivenu medvjeđu diverngenciju. Smjer;prodaj.

Crobex 60 min.

Double top.

Također kod IGH ista situacija, ali naravno nije isključena mogućnost da još neće rast.

… s obzirom da su Ameri danas bili skoro poput nas i da su jedva u zelenom , mislim da je sutra strašljiv početak, a onda nešto dole nešto gore-ovisno malo i o EU. Biće zanimljivo… od 12-14:30 zastoj a u 14:30 krećemo u smjeru Amera-definitivno… više nije teško pogoditi i bez grafova…

pametan čovjek vidi zlo i skloni se...

Moje mišljenje je da se oscilatori moraju ohladiti, jer su pregrijani!
E sad, vjerujem da ni padanje neće biti dugo, možda do FIBBO 50%, nakon toga slijedi novi retest linije otpora!

IGH


… s obzirom da su Ameri danas bili skoro poput nas i da su jedva u zelenom , mislim da je sutra strašljiv početak, a onda nešto dole nešto gore-ovisno malo i o EU. Biće zanimljivo… od 12-14:30 zastoj a u 14:30 krećemo u smjeru Amera-definitivno… više nije teško pogoditi i bez grafova…

Dolje?

S&P 500 može povući max. 850 ali oscilatori su pregrijani – zato ….


S&P 500 može povući max. 850 ali oscilatori su pregrijani – zato ….

Gospon knecht jeste vi u prošlu nedelju rekli da DAX ide na 3700 bodova u ponedeljak?
Htela bi vas samo obavestiti da je DAX na 4220


S&P 500 može povući max. 850 ali oscilatori su pregrijani – zato ….

Ti si tvrdio da su oscilatori pregrijani i kad je IGH bila na 1600… stoga

Hell is Empty and all the Devils are Here


Moje mišljenje je da se oscilatori moraju ohladiti, jer su pregrijani!
E sad, vjerujem da ni padanje neće biti dugo, možda do FIBBO 50%, nakon toga slijedi novi retest linije otpora!

Kolega split, to ovisi o tome da li smo u bear ili bull marketu… što vi mislite, u kojem smo?

Hell is Empty and all the Devils are Here

Da posjetim da smo dotakli drugi put bollinger. Neminovno hlađenje.



S&P 500 može povući max. 850 ali oscilatori su pregrijani – zato ….

Ti si tvrdio da su oscilatori pregrijani i kad je IGH bila na 1600… stoga
[/quote]

Budd druže stari (IGH?), pobrko si me sa … rekao sam ti već, da ne želim zbog ovakvih komentara pisati o crobexu, ni o dionicama u njegovom sustavu.


@Brankica
– u ponedeljak? – sigurni? Budite dobri pa stavite kopi pajst tog mog posta.
Inače DAX još uvijek ratuje sa klinom. Vidjet ćemo, da li će uspjeti proboj na dole. Pozdrav.

New Report

Close