Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Mig,
Mislim da sam ovo ostao duzan od jucer.

Osim toga, dodatno objasnjenje pozicije Crobex ide iza rucka.

@vlad1111

Ne moraš se braniti niti opravdavati, moja greška što na kraju teksta nisam napisao "čast izuzecima". Nikad ne trpam sve u isti koš.
Ja nisam dovoljno dobar ali ajde pokušaj ti: kad očekuješ ili samo skok ili promjenu trenda svejedno samo da ćemo spojiti 2-3 zelena dana?

@tigrus

Neću ulaziti u prognozu targeta ali s ostatkom teksta bih se složio [thumbsup]



@vlad1111

Ne moraš se braniti niti opravdavati, moja greška što na kraju teksta nisam napisao "čast izuzecima". Nikad ne trpam sve u isti koš.
Ja nisam dovoljno dobar ali ajde pokušaj ti: kad očekuješ ili samo skok ili promjenu trenda svejedno samo da ćemo spojiti 2-3 zelena dana?


ako smo u 5. valu, čeka nas barem jedan zastoj ili odbijanac (može biti i na nižim razinama od ove).
ako je u pitanju složeni val 4 (teoretski još moguće) također siguran odbijanac.

dakle, čeka nas barem jedan zastoj ili odbijanac.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

@tigrić

sjećaš se onog prije 2 mjeseca za ledo. ja lupio 3800 (danas 3750), a ti rekao oprosti, skužaj, ali ledo na 6800 se ne propušta.

dobronamjerno: ne zalijeći se. razvile su se nove formacije u međuvremenu.

GROBEX, DEC MAJ BEJBI, DONT TAČ IT!

Mig, Tony i Graditelj,

Evo update.
Slobodno komentirajte.

@vlad,

pa necu se zaletavati.
ali mi je sumljivo da padamo na tako malom prometu.

nije to panika, to je iscenirano.
za koga vraga su rusili HT ispod 200?
sto im je to trebalo?

ps. fomarcije se uvijek mogu promijeniti.
klin u trokut…itd.
pps. interesantni su oscilatori i bollinger.
ako to nije buy signal onda ne znam sto je…

Vlad, jel volumen za sada išta indikativan?

@ vlad

pitanjce .. klin probio kontra najavama i pravilu (potvrda u prometu), e sad jel moguće još uvijek da su nam prodali mošu ili je potvrđen proboj nadolje

hvala

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

@markko
rado bih detaljnije to pogledao i prokomentirao, ali upravo se pakiram: na putu sam sljedećih 10-ak dana, pa me nema… Šteta, propustit ću odličan odbijanac, sigurno!!

I ja sam se bojao iste stvari pa sam pomaknuo put za tjedan dana.
[pray]


p.p.s.

tada je i pajdo geronimo mislio da sam zabrijao i propuvao, fondaš namiguša također…ewt-ovci vidjeli dno nsdq na 2000 itd.


@vlad

Govoriti o onome sto ne znas i ne poznas…u tome si dobar .

Evo sto su osobe na Ewt-forumu videle o Nasdaqu:

Poruke na ewt-forum

———————————————————————

Postano: čet 16. lis 2008, 16:51

Ovo gore navedeno je bilo dugorocno gledano.

Danas sam pogledao Nasdaq i sledece razine su interesantne:

Ako Nasdaq ide do ca 1750 a ne preko 1850 onda ima moguci veci pad..i za crobex i druge indexe.
Ako ide preko 1850 onda vazi dugorocan pogled jos uvijek ali racunjanje valova mozda moze bit malo drukcije nego sto je sadasnji pogled(ali jos uvijek fali 5 val na dole).

———————————

Postano: pon 17. stu 2008, 16:48

Malo azuriran pogled za Nasdaq (kako ga ja vidim):

Spomenuo sam xxxxxx jucer na skype da nasdaq bi mogao ici prema 1380-1350 .

—————————————————————————–

Buduci da i na ewt-forumu ima cinicnih i arogantnih ljudi kao ti (vlad) to je zadnja analiza sto su oni videli od profesionalnog ucinjenog ewt_a.
Dno necete nikada videti tako sigurno i exaktno kao sa RTEA-metodom.
vikati ide dole i davati targete moze svaki…tako to nije specificno inteligentno kao sto zelis prikazati.

New Report

Close