Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Tehnička Analiza – grafovi, savjeti i analize

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Molim targete za Viro!

thnks


Dali predviđate kakvi odbijanac i na koliko bi mogao biti. Hvala!

Ponavljam!

Sad me jedna stvar zanima. Obzirom da zavrsavamo veliku korektivnu tricu (ako sam dobro shvatio, mislim da smo u petom podvalu), a uzevsi u obzir cinjenicu da EWT sasvim dobro podnosi dobre/loše vijesti na globalnom planu, ne pada mi na pamet sto bi se to moglo dogoditi da se tržišta malo trgnu za odrađivanje "velike četvorke". Ona i po intenzitetu i po trajanju ne bi trebala biti bas kratka. Jedino izbori u Americi … Kakva je ovo farsa …

nisam bob, ali dylan ...

@vlad

ime bi ti trebalo biti ime.prezime80


dečki, ne mogu otvoriti teletrader.
sejvanje ok, instalacija ok, ali kada upišem ime i lozinku, ne prihvaća daljnju registraciju…

ako si na poslu, možda ti ISA ne pušta port van… imaš neki teletraderov programčić koji ti provjerava konekciju…

Pametan, ako to želiš.

vlad……

……..kolike su sanse po tvojoj procjeni da se tvoji targeti za ATPL ostvare u ovom ili sljedecem tjednu…..
i ovaj target od 200 kolike mu sanse dajes?

ekipa, imam ideju –
da mi skupimo lovu i nasim analiticarima kupimo nesto za poklon s obzirom da su nam toliko novaca spasili?
mislim da su zasluzili i to stostruko.

jel se slazete?
[smiley]


dečki, ne mogu otvoriti teletrader.
sejvanje ok, instalacija ok, ali kada upišem ime i lozinku, ne prihvaća daljnju registraciju…

vidi pm

bit će bolje................

jedna ultra-kratkoročna, površna analiza:

ovo danas, barem zasada, NIJE panika… imamo MALI promet… dobar broj dionica u blokadi… ATPL koja je neki dan napravila 30 milja prometa, u blokadi sa samo 350 tisuća kuna… blokade su posljedica izlaska špekulanata iz loših pozicija… široke narodne mase još nisu počele rasprodaju…

isto tako, radimo isti obrazac kao i ostatak evrope… DAX, FTSE i CAC prvih pola sata zaronili, pa se polako dižu…

slobodan pad privremeno zaustavljen na cca 2050…

i što sad? trenutak odluke nakon što dionice izađu iz blokade, valjda negdje iza ručka… ako krdo počne rasprodavat, i to NAKON što su dionice odradile blokadu, možemo pasti JAKO nisko u jednom danu…

isto tako, postoji realna mogućnost preokreta… evropa se već 2-3 dana bori za preokret… i mi smo u petak pružali otpor… ali, još ništa…

drugim riječima, nisam ništa pametno rekao… može gore, a može i dolje… [wink]

Pametan, ako to želiš.

Vlad može LVCV
Hvala

Ukoliko probijemo 2050 vrlo vjerovatno padamo još danas ispod 2000. Inače danas bi bio i lijep dan za kratak predah i jako kratak odbijanac. Krobeks se šeta po granici ponora – možda su samo u pitanju trenutne blokade.

Par slika..

mislim da je neko trazio SP 10 min

SAM PROTIV SVIH

New Report

Close