Studenti, evo kako zaraditi do 63.000 kuna!

Naslovnica Forum Komentari članaka Studenti, evo kako zaraditi do 63.000 kuna!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A jel se mogu uključiti studenti sa Filozofskog ?

Ako ima love za sve “zaposlene” u 52.000 raznih udruga priključenih na Državne Jasle možda će biti kruha bez motike i za njih ?

.

Pero, a u kojoj si ti udruzi?

Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju. Moje računice i razmatranja mogu biti netočni i nesuvisli, stoga se nikako pri mogućim investicijskim razmatranjima nemojte oslanjati na njih.

Oho , politički miting na Filozofskom , prisutni prvoborci SDP-a Ranko Ostoić , Sabina Glasnović , Neven Budak , Aleksandra Kolarić ,…..?

.

Pola nasih studenata moze sudjelovati u projektu medica. Radi se o ispijanju vecih kolicina medice u kratkom roku

You've got to ask yourself one question: 'Do I feel lucky?' Well, do ya' punk?

Meni je ova Kolarićka ko Milanović sa sisama.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Oho , politički miting na Filozofskom , prisutni prvoborci SDP-a Ranko Ostoić , Sabina Glasnović , Neven Budak , Aleksandra Kolarić ,…..?

“Teška situacija” na Filozofskom od kad je SDP izgubio vlast

činjenica je da je situacija „kritična“, „pogoršana“, „zabrinjavajuća“ i „ teška“ točno od trenutka kada je SDP i njegova koalicija izgubili vlast, te došla na vlast koalicija Mosta i HDZ-a

…zahtjeve plenuma poduprli su, između ostalih, i Centar za mirovne studije, Radnička fronta, Forum mladih SDP-a, Antifašistički front, Skupina 112, udruga Protagora te Centar za ženske studije, znači uglavnom lijevo-liberalne udruge i SDP.

Kako tada tako su se i sada uključili Forum mladih SDP-a, te Centar za ženske studije.
Radničke fronte, Akademske solidarnosti, Društva mladih antifašistkinja itd., koji su nad Studentskim zborom Filozofskog fakulteta”.

sudjeluju sve moguće antifa udruge u Hrvatskoj, koje su cijelo proljeće prosvjedovale protiv Hasanbegovića, zatim protiv Šustara, pa za kurikul i reformu obrazovanja a la Jokić i Budak, ne poštujući pri tome ni minimum univerzalnih akademskih, civlizacijskih i političkih, te demokratskih standarda.

http://narod.hr/hrvatska/marko-ljubic-revolucionari-s-filozofskog-jasu
http://narod.hr/hrvatska/tko-se-krije-iza-studenata-filozofskom-fakultetu-stvaraju-nered

.


…zahtjeve plenuma poduprli su, između ostalih, i Centar za mirovne studije, Radnička fronta, Forum mladih SDP-a, Antifašistički front, Skupina 112, udruga Protagora te Centar za ženske studije, znači uglavnom lijevo-liberalne udruge i SDP.
Kako tada tako su se i sada uključili Forum mladih SDP-a, te Centar za ženske studije.
Radničke fronte, Akademske solidarnosti, Društva mladih antifašistkinja itd., koji su nad Studentskim zborom Filozofskog fakulteta”.

Jednom rjecju vecina neradnika u Hrvatskoj koji u zivotu nemaju namjeru radit ista korisno.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



…zahtjeve plenuma poduprli su, između ostalih, i Centar za mirovne studije, Radnička fronta, Forum mladih SDP-a, Antifašistički front, Skupina 112, udruga Protagora te Centar za ženske studije, znači uglavnom lijevo-liberalne udruge i SDP. Kako tada tako su se i sada uključili Forum mladih SDP-a, te Centar za ženske studije Radničke fronte, Akademske solidarnosti, Društva mladih antifašistkinja itd., koji su nad Studentskim zborom Filozofskog fakulteta”.

Jednom rjecju vecina neradnika u Hrvatskoj koji u zivotu nemaju namjeru radit ista korisno.
[/quote]

U pravu si .
Prvo su nekulturni napali ministra kulture ali im to nije prošlo.
Nečastivi na Filozofskom fakultetu.
Nakon Munchena i nakon što su SDP+HNS lex Kukuriku izgubili izbore napali su novo izabrane sa Kukuriku larnom reformom na Jelačićevom trgu.
Kada im to nije prošlo sada su iskoristili naivne skojevce na Filozofskom faxu koji su organizarali nasilni SK Plenum.

.


Oho , politički miting na Filozofskom , prisutni prvoborci SDP-a Ranko Ostoić , Sabina Glasnović , Neven Budak , Aleksandra Kolarić ,…..?

na tom FFZG vlada veliko nezadovoljstvo i nesreća, još od kada im CK SKH(KPH) ne imenuje d(r)ekane


Meni je ova Kolarićka ko Milanović sa sisama.

ima jezičinu veću od Pupavca


Oho , politički miting na Filozofskom , prisutni prvoborci SDP-a Ranko Ostoić , Sabina Glasnović , Neven Budak , Aleksandra Kolarić ,…..?

ocijenili su Srbijanci, da su im filozofski i SDP ostala jedina utočišta, za protuhrvatsko djelovanje



Oho , politički miting na Filozofskom , prisutni prvoborci SDP-a Ranko Ostoić , Sabina Glasnović , Neven Budak , Aleksandra Kolarić ,…..?

ocijenili su Srbijanci, da su im filozofski i SDP ostala jedina utočišta, za protuhrvatsko djelovanje
[/quote]

odkad ste vi Hercegovci, Hrvati? Vi ste pokatoličeni Srbi.




Oho , politički miting na Filozofskom , prisutni prvoborci SDP-a Ranko Ostoić , Sabina Glasnović , Neven Budak , Aleksandra Kolarić ,…..?

ocijenili su Srbijanci, da su im filozofski i SDP ostala jedina utočišta, za protuhrvatsko djelovanje
[/quote]

odkad ste vi Hercegovci, Hrvati? Vi ste pokatoličeni Srbi.
[/quote]

***a ti si ortodoksni Turčin, m…r ti j….m

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!




Oho , politički miting na Filozofskom , prisutni prvoborci SDP-a Ranko Ostoić , Sabina Glasnović , Neven Budak , Aleksandra Kolarić ,…..?

ocijenili su Srbijanci, da su im filozofski i SDP ostala jedina utočišta, za protuhrvatsko djelovanje
[/quote]

odkad ste vi Hercegovci, Hrvati? Vi ste pokatoličeni Srbi.
[/quote]
nisam ja Hercegovac, ali Hrvat jesam i moj brat također

New Report

Close