Stranci na našim dionicama izgubili 1,58 milijardi kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Stranci na našim dionicama izgubili 1,58 milijardi kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ja mislim da bi svakome ko investira na ZSE trebalo dodjeliti Orden Danice Hrvatske sa likom XY-a.

Mislim 4 godine recesije, pa Buffett bi kapitulirao.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

e kad bi još i nacionalnost znali pa da se nađe neki mrski neprijatelj među tim gubitnicima!!![emo_plazi]
kakva svrha ovakvih tekstova.?!?[emo_vrtimise][emo_vrtimise]

ovo je valjda posljednji krug plašenja naivaca. gore pobrojane kompanije pale su na volumenu od malo jače slastičarnice.

who dares, wins

Jedini problem je što ih središnjice konsolidiraju, dakle, ne drže u trading portfeljima, kao što se sugerira tekstom: “dioničari će ‘nadoknaditi’ izgubljeno, ako u međuvremenu nisu prodali svoje dionice”. Ipak, meni se čini da su osnove računovodstva ovdje “ezoterične financije”, u “rukama svjetskih moćnika”. I zato, “tko nema u vugla ima u gugla”: consolidated statements, proportionate method, group accounting principles… Priznajem, nije ni blizu zabavno kao prepisivanje brojeva iz tablica u rečenice. Osim toga, kako bi onda izgledao naslov: Senzacionalno otkriće: Računovodstvo je dosadno. Mislim, tko bi to čitao? I onda pisao komentare? Evo, ja prvi ne bi 🙂

I sto reci na ovo nego jadni ljudi. Drzim da bi u susret nasem skorom ulasku u EU kao dobar domacin hrvatska Vlada trebala donjeti poseban zakon o trzistu kapitala kojim bi se svim ulagacima iz clanica EU nadoknadio ovaj gubitak iz drzavnog proracuna,ali i svaki drugi gubitak do naseg ulaska 1.7.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

keš se pretvorio u bezvrijedne papiriće.

New Report

Close