Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

opet uzeo malo dptr 1.57$

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Da li imate problem s gledalicom od Firstradea?? Meni ne radi

meni radi

Kupio Somx i Fnm.
Veliki rizik ali…………možda bude sreće.

jos utrpao dptr na kraju….nemores vjerovati..gap se popunio u cent ,ovi ameri rade ko svicarski sat….jel netko uzimao danas palm?????

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


Kupio Somx i Fnm.
Veliki rizik ali…………možda bude sreće.

pa kud SOMX KOLEGA ?????? [undecid] opasna igra…. [shocked]

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak

Nije me bilo … ova 2 dana samo kratko koliko mi je trebalo da se izvucem iz Fuqi … normalno s jedva se izvukao. Što je najtragićnije na 6000 dionica sam zaradio 300$ a, na preostalih 503 koje sam ostavio cekajuci priliku da se istrpam te zbog posla nisam pratio pa se istrpaovao na glavu 11.34-11.28 spušio skoro isto toliko kolio sam vamo dobio + provizija, sve zajedno 10$ minusa ali sam imao ovaj put veliku, veliku sreću . Koliko bi spusio da sam ostavio sve … hahhaha. Opomena nema igre na ovakvim stvarima ako ne držiš prst na okidaću, a kako mi kolićina koja je ostala nije bila neka bitna ono što je najbitnije stop loss nisam stavio ( glupan !! ) jer sam mislio da cu biti tu a, ono u 5 minuta krš



Kupio Somx i Fnm.
Veliki rizik ali…………možda bude sreće.

pa kud SOMX KOLEGA ?????? [undecid] opasna igra…. [shocked]
[/quote]

SOMX mislim da je OK to, Dobio je approval u četvrtak za lijek za insomnia-nesanicu i obicno takve dionice odlete 6x 7x nakon odobrenja normalno uz igru vožnje gore dole …

Evo @bankarkopr pogledaj DNDN kako je izgledao kad je dobio approval ….i gdje je sad.
SOMX otpor je 7.98 i 10$ … ali svejedno prst na okidaću dok se ne stabilizira radije nego "stop loss" da te ne pokupe u vožnji gore dole koju namjerno odigraju da pokupe stop lossove

PALM – odličan [cool]

DOWNGRADE – se price targetom 0 ( nula )


Nije me bilo … ova 2 dana samo kratko koliko mi je trebalo da se izvucem iz Fuqi … normalno s jedva se izvukao. Što je najtragićnije na 6000 dionica sam zaradio 300$ a, na preostalih 503 koje sam ostavio cekajuci priliku da se istrpam te zbog posla nisam pratio pa se istrpaovao na glavu 11.34-11.28 spušio skoro isto toliko kolio sam vamo dobio + provizija, sve zajedno 10$ minusa ali sam imao ovaj put veliku, veliku sreću . Koliko bi spusio da sam ostavio sve … hahhaha. Opomena nema igre na ovakvim stvarima ako ne držiš prst na okidaću, a kako mi kolićina koja je ostala nije bila neka bitna ono što je najbitnije stop loss nisam stavio ( glupan !! ) jer sam mislio da cu biti tu a, ono u 5 minuta krš

Imaš li ideju kakve bi sve posljedice mogle nositi sve tužbe koje su podignute u zadnjih par dana? Šta misliš u slučaju da prepravljena financijska izvješća i ne budu tako loša i da se i plate odštete ulagačima možda je dionica unatoč svemu tome potcjenjena? Možda se varam ali meni se čini da je tržište ipak malo pretjeralo u toj silnoj rasprodaji?

Ja sam prije ove katastrofe ušao istovremeno i na short i na long stranu tako da sad je pitanje timinga za izlazak


Ja sam prije ove katastrofe ušao istovremeno i na short i na long stranu tako da sad je pitanje timinga za izlazak

Misliš da to analitičari nisu na Wall Streetu znali?! Naravno da jesu i to sve što je s FUQI se događalo znalo se oko 5.4.2010
U koliko nemaš infače od tamo, teško da ćeš išta zaraditi, a jednom kada slučajno pogodiš misliš da si nesalomljivi investotor i da nisi ranjiv, a tjedan dana kasnije te bace na koljena ko zadnjeg idiota.
Buffeta je siguran sam bio “strpljiv investitor”, to su priče za najvne kretene



Ja sam prije ove katastrofe ušao istovremeno i na short i na long stranu tako da sad je pitanje timinga za izlazak

Misliš da to analitičari nisu na Wall Streetu znali?! Naravno da jesu i to sve što je s FUQI se događalo znalo se oko 5.4.2010
U koliko nemaš infače od tamo, teško da ćeš išta zaraditi, a jednom kada slučajno pogodiš misliš da si nesalomljivi investotor i da nisi ranjiv, a tjedan dana kasnije te bace na koljena ko zadnjeg idiota.
Buffeta je siguran sam bio "strpljiv investitor", to su priče za najvne kretene
[/quote]
Slažem se s Vama kolega u potpunosti! 100% od mene [thumbsup]

New Report

Close