Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Naslovnica Forum Gospodarstvo i financije IT i ICT industrija Što smo danas tržili na stranim tržištima kapitala?

Inače kolege za GOOG kažu As Google goes,so goes the market!Fibonacci retrecament indicates that this stock could pullback all the way to 419,62!WATCH PRICE 525,61!POZDRAV


Inače kolege za GOOG kažu As Google goes,so goes the market!Fibonacci retrecament indicates that this stock could pullback all the way to 419,62!WATCH PRICE 525,61!POZDRAV

Daj nam nekaj svoje ili napravi još jedan accnt pa se vrate.
Do tada tišina dečec.
lp

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

@ludlum , bernake i ostali nickovi iz istog jata nickova su genijalci za ovog gore
"tranzistora" – philipsa …… pobjegao im čovjek iz jata…

Blago nama koliko savjeta od promatraća …. ajde naučit ćemo nešto od njih ..pa makar i kako biti glup. Vjerojatno su prodali onu 1 dionicu POUNJA koji su imali zajednički i sad trk u Amerike … velika lova tamo se zaradi. Svašt ali neka da im se $$$$ kote ko nickovi bilo bi dobro ali [lol] [cry] [lol]

U ponedjeljak Amerika ne radi (15.02.2010.) zbog rođendana Washingtona

© 2007 The Coca-Cola Company, sva prava pridržana. Coca-Cola® i boca specifičnog oblika registrirani su zaštitni znaci The Co


U ponedjeljak Amerika ne radi (15.02.2010.) zbog rođendana Washingtona

Šteta ,a curice su se baš nabrijale na šopingiranje na Wall Streetu,bad luck,take care !


U ponedjeljak Amerika ne radi (15.02.2010.) zbog rođendana Washingtona

vidiš ti…
jeboga ćaća baš se taj dan iša roditi

@pobjeda –

Zbrajaš li dobit ??? a, koliko će biti na kraju danas ako ovi popi*** vidis da se shorteri ubijaju da ga spuste

kaya

biti će to zanimljivo danas

CTIC [thumbsup] iskrcaj u prvoj sekundi i panika….vec se vraca

SVI SU SPAMERI IGNORE !!! D,D(dugoročni dokupljivači)bloger predvodnik :-)strucnjak


@pobjeda –

Zbrajaš li dobit ??? a, koliko će biti na kraju danas ako ovi popi*** vidis da se shorteri ubijaju da ga spuste


not yet..bio danas i u plusu, sada sam još uvijek u minusu..shorteri se trude, svak aim čast..neka neka jer kada odustanu će dignut ovo u nebesa..

danas, ako ode u minus (više od 5%) kupujem dalje…u protivnom čekam..za sada imam dovoljno komada…

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

ali nemam kaj zrajat..imam svoj target i čekam ga…99% sam siguran da će ovi iz PR ili ti vlasnici nadrukat još jednom up..

Moji postovi ne predstavljaju nagovor niti na kupnju niti na prodaju dionica!

Brutalno u FAZ [thumbsup]

New Report

Close