SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

4 komada SNHA na prodaji po 18000 kn… Ako se prodaju lijepa zarada u godinu dana 100%.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Za 72000 kn realno dobiješ 23,4 dionice LRH umanjeno za nešto porezne obveze i još nešto sitno.
Da se likvidira u idealnom slučaju može vrijediti skoro 100.000kn


Imam 4 alfe, ako ima zainteresiranih za kupnju javite mi na pm.
Početna cijena 15000kn.

Imam i game te pectinatusa

Je već stoje u redu za nelikvidnušu…imaš li ti uopće koju likvidnu dionicu?

Mislim, koji bi rezon nekome bio platiti dionicu koja nigdje ne kotira, fer cijenu? Mislim da ovdje može fercerati samo duboki diskont.

Ako će i nakon prodaje lrh jedina mogućnost biti skupljanje paučine na hita otc-u, nema nade za alfabetaše.

Skupštine su u Miramarskoj 30.8. Odluke o davanju ovlasti za stjecanje još 10% dionica na OTC tržištu, čini se da žele skupiti još dionica od nestrpljivijih po niskim cijenama kada već plivaju u novcu 🙂

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Pretpostavljam da će nam Ostoja ponuditi otkup naših mrvica ali znajući ga ne očekujem puno.
U tom slučaju ostajem u zagrljaju sa njim do sudnjeg dana.
Imam Alfu i Betu i tamo bi novci trebali stići najranije.

Malo mi je dosadno pa sam opalio matematiku (u grubo) i došao sam do izračuna da SNHA vrijedi cca 21000kn po dionici , a BETA vrijedi cca 86kn po dionici. ( računao sam tako da sam uzeo u obzir da se LRH proda po 4500kn , oduzeo porez na dobit i podijelio s brojem dionica, nisam uzeo u obzir dug ni ostalu imovinu koju posjeduju SNHA i BETA.
Može li netko potvrdit ili demantirat moje izračune? I bilo bi lijepo da obrazloži.

4 dionice SNHA što su išle po 18000 nestale sa prodaje na HITA OTC… Jesu li se prodale ili….

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Danas je skupština, pa ako je itko išao javite što je bilo.
Kakvi su im planovi s alfabetima?


Danas je skupština,

A kaj je onda ovo ?

http://zse.hr/default.aspx?id=93604


Danas je skupština, pa ako je itko išao javite što je bilo.
Kakvi su im planovi s alfabetima?

Skupština LRH je sutra, a alfabeta u petak, danas nije ništa

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Ha kolege, čini se da se družimo još par godina tko ne izgubi živce i proda preko OTC-a. 🙂

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Može malo detalja pliz?

Whatever you're up to, I hope it's profitable!

Ništa posebno, rekao je Marić da kada sjednu novci će dalje tražiti prilike za investiranje. Konkretno je pitanje bilo na BETA-i, ali čini se da vrijedi i za ALFA, tako da nije mi jasno koji su se vrag uopće razdvajali 🙂 A GAMA ionako nastavlja dalje sa LRHC…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Kaj im stizu neki nofci ?? 🙂

New Report

Close