SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Svi veliki znalci.
Teško je otići na moje dionice i pogledati top 10 i pametovati po forumima,ako se već nema za knjigu dioničara.
Nego,nisu bili rekli da Lrhc ide sredinom mjeseca?


Svi veliki znalci.
Teško je otići na moje dionice i pogledati top 10 i pametovati po forumima,ako se već nema za knjigu dioničara.
Nego,nisu bili rekli da Lrhc ide sredinom mjeseca?

Možete molim vas pojasniti što ste točno htjeli reći sa poboldanim?

A što se tiče uvrštenja LRHC tko su oni (koji su to rekli)? Očekivanja se daju u skladu sa zakonom propisanim rokovima i dosadašnjom praksom, a sve to možete detaljnije proučiti na HANFA-inim stranicama i stranicama ZSE vezano za rokove uvrštenja nakon odobravanja prospekta. Uz naglasak da su to i dalje očekivanja i nije ništa zapisano u kamen.

"Sometimes people don't want to hear the truth because they don't want their illusions destroyed." Nietzsche

zasada znamo samo da funky nije bio u pravu – izlist ide i zahtjev za uvrštenje je dan na hanfu. to je već sasvim dovoljno. a to da hanfa na 100 papira trazi još i 101, je općepoznata stvar. pravo je čudo da kraj naše birokracije uopće itko i uspije biti izlistan.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

SNH Alpha i SNH Beta nemaju topic pa da tu nabacim ako netko još nije vidio
LIBURNIA RIVIERA HOTELI d. d. – Odluka o obustavi i nastavku trgovanja

11.07.2019 14:19:29

Oznaka: OU/2019-118
Izdavatelj: LIBURNIA RIVIERA HOTELI Dioničko društvo
Mjesto trgovanja: XZAG
ISIN: HRLRH0RA0007
Datum i vrijeme obustave: 11.07.2019. 14:11
Vrijeme trajanja: 11.07.2019. 16:00 Obustava traje do kraja trgovinskog dana 11.07.2019.
Razlog obustave: Obavijest o nastanku obveze objavljivanja ponude za preuzimanje
Pravna osnova: čl.340(2) ZTK i čl. 249(1)(1) Pravila Burze

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

A kako bi se to trebalo odrazit na nas imaoce alfe i bete? Dali će društva ići u likvidaciju? Ili će isplatiti brutalne dividende?

Prošle godine na skupštini su rekli da nemaju točne planove, ovisno o okolnostima na tržištu hoće li isplatiti malo, ništa ili većinu.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Niti jednog alfabeta vise nema na HITA OTC-u za kupiti…

@Novi
Za većinu njih je bila neka sića. Jedino Beta je bila ogromna količina – 15000 dionica, većina po 50 kuna. Zanimljivo će biti vidjeti tko je kupac, ili je prodavač brzo maknuo kada je vidjeo blokadu na LRH…
Danas oko 2 kada sam gledao je još bilo staro stanje, znači danas je otišlo.

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Iskreno imam samo GAMA-u, ali zelio sam kupiti i ponesto ALFA-e i vidim prazno sve..ehh
Koliko se sjecam bilo je svih alfabeta na ponudi, nisu bile velike kolicine..ali bilo je ponesto

Očekuje li se izvanredna sjednica zbog prodaje lrh ili ce ici standardna godisnja u kolovozu?

Zanimljivo, na HITA OTC se vratio onaj stari file od 18.6, a onaj od jučer popodne je netragom nestao…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

Kod mene je ovaj od jučer.

Imam 4 alfe, ako ima zainteresiranih za kupnju javite mi na pm.
Početna cijena 15000kn.

Imam i game te pectinatusa

i kod mene se vidi 11.7.
nestalo ASKa na svim Alfabetima 🙂

Gl.pi chrome budući da je isto ime datoteke mi je gurao stari pdf dok nisam baš u pdf vieweru kliknuo reload…

Tko izgubi dobitak dobije gubitak

New Report

Close