SNHO (SN Holding d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNHO (SN Holding d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

nadajmo se,jer svi znamo da tu ne utjeće stanje koje je na burzi,al opet nešto šteka,i to sad pred kraj ove duge agonije!!!


fiumane, evo ti prilike:)

Da opalim sve što imam ode SNHO na 100 kn i u blokadu. Čekam da se kupnja malo digne i ojača i onda vas napuštam. Još koji dan ću se strpiti (da se počne vraćati na burzu lova od INE), ali nemam živaca čekati još par godina za nekakvo rješenje u ovoj dionici. U svakom slučaju sretno onima koji će ostat čekati

pametan čovjek vidi filiju i skloni se...

ma ak si unutra s 600-700 kom!!,samo ti opali,odmah će se to vratit na ovu bjednu razinu!!,evo ćekam te i ja s 250 komada!!!

SN nastavio sa dokupom dionica i to u velikim količinama posljednjih dana.

* Važeći podaci za uredovni dan 17.10.2008 .
SN HOLDING D.D./REDOVNA DIONICA SNHO-R-A

Vlasnik računa Stanje [%] Vrsta računa
1. VICIS D.O.O. 505.188 17,13 Osnovni račun
2. OSTOJA DARKO 341.280 11,57 Osnovni račun
3. JUHN BOJAĐIJEV KSENIJA 321.564 10,90 Osnovni račun
4. PECTORA 310.632 10,53 Osnovni račun
5. BAJAKIĆ RATKO 255.000 8,64 Osnovni račun
6. SN HOLDING D.D. 223.228 7,57 Osnovni račun
7. MARIĆ JOŠKO 110.130 3,73 Osnovni račun
8. VELIFER D.O.O. 104.075 3,53 Osnovni račun
9. VABA D.D. BANKA 16.173 0,55 Skrb. račun
10. SOCIETE GENERALE-SPLITSKA BANKA D.D. 13.090 0,44 Skrb. račun
Ukupno: 74,59

@fiumane
Nema zime za prodaju tvojih dionica, kupca imaš. Ipak ……….ja bih razmislio.

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

evo presjeka kupovine zadnjih dana.

početno stanje:
6. SN HOLDING D.D. 198.175 6,72 Osnovni račun

Stanje na dan 13.10.
6. SN HOLDING D.D. 198.955 6,74 Osnovni račun + 780 kom.

Stanje na dan 14.10.
6. SN HOLDING D.D. 213.256 7,23 Osnovni račun + 14.301 kom.

Stanje na dan 15.10.
6. SN HOLDING D.D. 218.738 7,41 Osnovni račun + 5.482 kom

Stanje na dan 17.10.
6. SN HOLDING D.D. 223.228 7,57 Osnovni račun + 4.490 kom

– ukupno u tjedan dana 25.053 kom

Wile E. Coyote: Carnivorous Vulgaris; Apetitius Giganticus; Eatius Birdius

pa kako i ne bi skupljali kad ce ima nakon smanjivanja kapitala, odnosno broja dionica na 2752000 book value biti 163,4 kune..naravno da je isplativo kupiti dionice po 120 kuna, sutra likvidirati drustvo i preostali dionicari dobijaju istu imovinu ali ju dijele na manji broj dionica…..

naravno ako uzmemo u obzir dug od 1.5 milijarde kuna i podijelimo sa sada jos manjim brojem dionica dobijemo da to iznosi 545 kuna po dionici…znaci sam dug…pa naravno da je super kupovati po ovim diskontnim cijenama jer nema te obveznice, koja se kupuje po diskontu od 80% a prakticki dospjece moze biti sutra ili nakon lokalnih izbora….

p.s. a zaboravio sam jos reci da taj book value od 163 kune je vjerojatno mnogo i veci s obzirom da je i imovina u bilanci sigurno vrijednija, tj. nije revalorizirana godinama

PRODAJA DIONICA PTKM JE ISTO ŠTO I PRODAJA ZEMLJIŠTA PRIJE POČETKA IZGRADNJE AUTOCESTE


pa kako i ne bi skupljali kad ce ima nakon smanjivanja kapitala, odnosno broja dionica na 2752000 book value biti 163,4 kune..naravno da je isplativo kupiti dionice po 120 kuna, sutra likvidirati drustvo i preostali dionicari dobijaju istu imovinu ali ju dijele na manji broj dionica…..

naravno ako uzmemo u obzir dug od 1.5 milijarde kuna i podijelimo sa sada jos manjim brojem dionica dobijemo da to iznosi 545 kuna po dionici…znaci sam dug…pa naravno da je super kupovati po ovim diskontnim cijenama jer nema te obveznice, koja se kupuje po diskontu od 80% a prakticki dospjece moze biti sutra ili nakon lokalnih izbora….

p.s. a zaboravio sam jos reci da taj book value od 163 kune je vjerojatno mnogo i veci s obzirom da je i imovina u bilanci sigurno vrijednija, tj. nije revalorizirana godinama


evo stotka!!!!!



pa kako i ne bi skupljali kad ce ima nakon smanjivanja kapitala, odnosno broja dionica na 2752000 book value biti 163,4 kune..naravno da je isplativo kupiti dionice po 120 kuna, sutra likvidirati drustvo i preostali dionicari dobijaju istu imovinu ali ju dijele na manji broj dionica…..

naravno ako uzmemo u obzir dug od 1.5 milijarde kuna i podijelimo sa sada jos manjim brojem dionica dobijemo da to iznosi 545 kuna po dionici…znaci sam dug…pa naravno da je super kupovati po ovim diskontnim cijenama jer nema te obveznice, koja se kupuje po diskontu od 80% a prakticki dospjece moze biti sutra ili nakon lokalnih izbora….

p.s. a zaboravio sam jos reci da taj book value od 163 kune je vjerojatno mnogo i veci s obzirom da je i imovina u bilanci sigurno vrijednija, tj. nije revalorizirana godinama


evo stotka!!!!!
[/quote]

Tako ti je to, ti njemu daš stotku, tebi daju jedan a Ostoja pobere sve dionice [thumbsup]

Neke će dionice vrijditi više od sadašnje cijene. Puno puno više. Donirajte humanitarnoj organizaciji po vašem izboru klikom na ovaj link http://www.thenonprofits.com

evo malo nešto slične tematike, nije SN, ali slična stavar

Hypo banci odšteta od 220 milijuna kuna
http://www.jutarnji.hr/vijesti/clanak/art-2008,10,21,,137861.jl

Iako bi ovakav rasplet spora Vlada mogla tumačiti kao svoj uspjeh, pitanje je nisu li porezni obveznici ipak mogli proći jeftinije da je nagodba postignuta 2006. godine. I tada se s Hypo bankom razgovaralo o nagodbi, ali su pregovori prekinuti jer su DAB-ovi financijski i pravni savjetnici tvrdili kako je bolje ići na sud i uvjeravali DAB da će Hrvatska na sudu sigurno dobiti spor.

No, spor je izgubljen, pa se postavlja i pitanje odgovornosti čelnika DAB-a Vinka Radića, koji je prihvatio, sada je očito, pogrešne savjete.

isto tako je i polančec znao tvrditi da oni u sporu sa SN-om "dobro stoje"..

zanimljiv je jedan komentar od čitatelja JL:
"Austrija je ključna država koja podupire naš ulazak u EU i to je činjenica koju se ne smije pobiti,potrebno je dakle izgladiti svaki spor i ne dolaziti u konflikte sa njenom vladom jer bi nas to moglo skupo stajati!!"

Austrija-Grof Eltz-Valamar-SNHO…




pa kako i ne bi skupljali kad ce ima nakon smanjivanja kapitala, odnosno broja dionica na 2752000 book value biti 163,4 kune..naravno da je isplativo kupiti dionice po 120 kuna, sutra likvidirati drustvo i preostali dionicari dobijaju istu imovinu ali ju dijele na manji broj dionica…..

naravno ako uzmemo u obzir dug od 1.5 milijarde kuna i podijelimo sa sada jos manjim brojem dionica dobijemo da to iznosi 545 kuna po dionici…znaci sam dug…pa naravno da je super kupovati po ovim diskontnim cijenama jer nema te obveznice, koja se kupuje po diskontu od 80% a prakticki dospjece moze biti sutra ili nakon lokalnih izbora….

p.s. a zaboravio sam jos reci da taj book value od 163 kune je vjerojatno mnogo i veci s obzirom da je i imovina u bilanci sigurno vrijednija, tj. nije revalorizirana godinama


evo stotka!!!!!
[/quote]

Tako ti je to, ti njemu daš stotku, tebi daju jedan a Ostoja pobere sve dionice [thumbsup]
[/quote]
samo ti meni davaj jedinice,al nek ostoja na svaku moju kupi još jednu i ne brinem se!!!

Austrija-Grof Eltz-Valamar-SNHO…

Ovo podvučeno slobodno izbij iz glave. Ekipa je to prodala SNHO, za neutvrđeni iznos.
Više nikakve veze nemaju s SNHO, možeš provjeriti u Sudskom registru!


Austrija-Grof Eltz-Valamar-SNHO…

Ovo podvučeno slobodno izbij iz glave. Ekipa je to prodala SNHO, za neutvrđeni iznos.
Više nikakve veze nemaju s SNHO, možeš provjeriti u Sudskom registru!
[/quote]
sava!!!ti si prišt na diokici….kaj si se opet našao tu???

New Report

Close