Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.
Zadnja izmjena
28.06.2026. u 01:48
| Oznaka | Vrijednost | Promet | Količina | Kupovna | Prodajna | Promjena |
|---|---|---|---|---|---|---|
SNBA |
19,90 |
6.667 |
335 |
19,90 |
20,20 |
-0,50%
|
Podaci su preuzeti sa ZSE uz odgodu od 15 minuta.
koja simultana akcija rušenja cijena na nava banci,karlovačkoj i slatinskoj.da se ne sprema neko spajanje sa karlovačkom?
Još samo ( jedna ) kupnja.
Loše jako loše…………..
iga3,
koja simultana akcija rušenja cijena na nava banci,karlovačkoj i slatinskoj.da se ne sprema neko spajanje sa karlovačkom?
Što se tu događa trgovina potpuno zamrla.
iga3,
koja simultana akcija rušenja cijena na nava banci,karlovačkoj i slatinskoj.da se ne sprema neko spajanje sa karlovačkom?
Što se tu događa trgovina potpuno zamrla.
[/quote]
Vrijeme je da se riješite ovog junka…na vrijeme
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus
Što se tu događa trgovina potpuno zamrla.
[/quote]
Vrijeme je da se riješite ovog junka…na vrijeme
[/quote]
zašto misliš da je junk?jel u gubicima,propada?[emo_beztona]
Kad nestrpljivi poklope ove dvije zadnje kupnje nastat će problem kome prodati ?
Hoće li danas biti iskrcavanja ?
Hoće li danas biti iskrcavanja ?
Kao na Normandiji…ali idući tjedan…
Cuiusvis hominis est errare, nullius nisi insipientis perseverare in errore. - Cum sapienti viro libenter diserimus
Još par dionica na kupnji mogla bi ostati samo prodaja.[emo_bijesan]