SNBA (Slatinska banka d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska SNBA (Slatinska banka d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BVPS (knjigovodstvena vrijednost po dionici) 44,64 HRK
Ne mora baš ništa značiti ali neka se nađe.

who dares, wins


BVPS (knjigovodstvena vrijednost po dionici) 44,64 HRK
Ne mora baš ništa značiti ali neka se nađe.
[/quot ]
Iiiii jesi li prodao verdi po 44 kune ? Što čekaš ako znaš da toliko vrijedi pa iskrcavaj se nemoj ti gledati na nas ostale. Nas ne zanima niti 300 kuna.Prodaj ti ako je hitno i ako si zadovoljan sa cijenom odmah.

Ni sam još ni kupio a kamoli prodao jer mi situacija ni je jasna. A ono je egzaktan podatak pa si ga možeš protumačiti kako god hoćeš što sam gore i naveo.
Ni sam ja kriv što tako piše. U svakom slučaju je bliži istini od proizvoljnih 500kn.

who dares, wins


cjena na burzi je najmanje bitna,no medutim budale prodaju a pametni kupuju.nek bude i 50 kn,jel ce to mozda imati kakvog utjecaja na nju,nece naravno.a ti fiuman podkrijepi argumentirano svoju izjavu da samo sto nije u gubitku.ti i vatreni mislite da ste neki muljatori,al lako se igrat tudim novcem.kad ste takvi frajeri bolje se igrajte svojim novcem i zaradite nesto.sta vas tolko dira ova dionica,sto uopce pisete o njoj.nemate ni jednu dionicu a tolko se brinete o njoj

Cijena na burzi nije bitna ako nađu pravog kupca za banku, ali u ovoj situaciji je jako bitna ako će netko od potencijalnih objaviti ponudu za preuzimanje.


Milijunske transakcije su odrađene na 127 i 128 kn.Zašto je sad nisko,neznam,možda hvataju paničare? [sealed]

Namjerno ruše cijenu.

Evo nešto što sam pronašao.SAVA misli preuzeti Velebit osiguranje.SAVA je većinski vlasnik slovenske Abanke.SAVA i Abanka došli su na drugo i treće mjesto Slavonskog Zif-a.Slavonski ima oko 3,5 posto slatinske.Velebit osiguranje malo više od 4 posto.Hm,šta bi moglo biti iza ovoga?

ABANKA naziv delničarja št. delnic delež (v %)

ZAVAROVALNICA TRIGLAV, D.D.
1.843.377 25,60

SAVA, D.D.
1.715.841 23,83

ZVON ENA HOLDING, D.D.
1.235.520 17,16

DELNIŠKI VZAJEMNI SKLAD TRIGLAV STEBER I
527.258 7,32

HIT D.D. NOVA GORICA
442.705 6,15

DAIMOND D.D.
255.907 3,55

SLOVENSKA ODŠKODNINSKA DRUŽBA, D.D.
161.120 2,24

VIPA HOLDING D.D.
148.396 2,06

VIPA D.D. NOVA GORICA
146.115 2,03

RAIFFEISEN ZENTRALBANK OESTERREICH AG


BVPS (knjigovodstvena vrijednost po dionici) 44,64 HRK
Ne mora baš ništa značiti ali neka se nađe.

BVPS SNBA

BVPS SNBA = 154.163.000 (kap. i rez.) / 911078 (dionica) = 169,21kn


Evo nešto što sam pronašao.SAVA misli preuzeti Velebit osiguranje.SAVA je većinski vlasnik slovenske Abanke.SAVA i Abanka došli su na drugo i treće mjesto Slavonskog Zif-a.Slavonski ima oko 3,5 posto slatinske.Velebit osiguranje malo više od 4 posto.Hm,šta bi moglo biti iza ovoga?

ABANKA naziv delničarja št. delnic delež (v %)

ZAVAROVALNICA TRIGLAV, D.D.
1.843.377 25,60

SAVA, D.D.
1.715.841 23,83

ZVON ENA HOLDING, D.D.
1.235.520 17,16

DELNIŠKI VZAJEMNI SKLAD TRIGLAV STEBER I
527.258 7,32

HIT D.D. NOVA GORICA
442.705 6,15

DAIMOND D.D.
255.907 3,55

SLOVENSKA ODŠKODNINSKA DRUŽBA, D.D.
161.120 2,24

VIPA HOLDING D.D.
148.396 2,06

VIPA D.D. NOVA GORICA
146.115 2,03

RAIFFEISEN ZENTRALBANK OESTERREICH AG


Slovenci opet traže neki zaobilazni put, nema tu potrebne transparentnosti.

Dionice Slatinske banke jedne od posljednjih hrvatskih banaka većinom su trgovane na preko 500 kuna.Pred bankom je preuzimanje pravo vrijeme za ulaz špekulanata i dobru zaradu na ovoj dionici.Strancima Rohatinski ne dozvoli da otvaraju nove banke već moraju kupiti neku našu postojeću a takovih je samo par.Isto tako kako je rekao Rohatinski ako nitko u Hrvatskoj ne zarađuje onda zarađuju banke i to enormno visoko.To je samo par činjenica zašto kupiti Slatinsku banku jedan od naših bisera.

Slovenci kao Slovenci oni bi badava izgleda da će Slatinsku ipak kupiti Njemci imaju love a i ozbiljniji su.Do tada trebaju sakupljati jer je sada više nego povoljna cijena dionice.Čak je i VABA plaćala neusporedivo više od Slovenaca.Dionice banaka u ovoj situaciji najviše zarađuju.


Dionice banaka u ovoj situaciji najviše zarađuju

ajde ne navlači i ne laži ljude! odgovori nam kolika je zarada jedne PBZ ili ZABE po dionici, a kolika jedne SNBA!! ne možeš ti ovakve bančice kao SNBA gurati pod banke koje dobro zarađuju! ovakve bančice u recesiji propadaju diljem USA i EU, a ti ju dizeš u nebesa! smiješno!!!

SVE DRUKERE I NAVLAKAČE TREBA BATINOM !!!!!

mislim da su špekulacije u bankarskom sektoru odavno prošle, a pogotovo na manjim bankama.

sutra je novi dan.

New Report

Close