Redizajn portala + foruma 2020.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Redizajn portala + foruma 2020.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Polako kolege, strpljenja treba dok se sve ne podigne. Ne ide redizajn tako preko noći. Treba najmanje tjedan dana da se sve posloži.

jedina tema koju otvaram je ova,u nadi da će PD napisati kako se odustaje od ovog promašenog redizajna i da se sve vraća na staro ..u protivnom ne vidim više smisao sudjelovanja u ovakvom forumu jer ovo je najgori i naj iritantniji dizajn foruma koji sam vidio do sada

meni ovo uopće ne izgleda loše, samo dok se sve posloži, biti će ovo kao bombon, za sada me asocira na mehaničara koji trči kraj automobila i popravlja ga u hodu,

više me zabrinjava ova rasprodaja Vira, da nije to radi nezadovoljstva izgledom foruma

Ako je ukljucen AdBlocker ko sto je normalno danas, opce ne radi stranica dok se scrolla. Zivi uzas, debelo promasen projekt sa live testiranjem ove pre-alpha verzije.

desno pod “najnoviji komentari” je komentar za KORF (dom holding d.d.) od 06.10.2014. 😂🤣😆

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Da li imamo neki drugi forum?

Ovaj forum i portal nije više upotrebljiv. Nažalost.

Tako ima istinita prica kak se neki covjek prihvatio posla da stavi i polakira parket…

On je mislio da ce znati a novac mu trebao.

Kad je bilo gotovo dosao gazda i frapirao se… uzas upropastio mu vrhunski parket i lak koji je kupio.

Na to ce majstor njemu, oprostite ja sam mislio da cu to znati, pa nije to neka nauka kao… ali eto vidite nije ispalo tako… zato vam necu nista naplatiti veli on!!!🤣😅🤣😅🤣🤣

pa dobro, jel vi mislite da je lako nešto raditi kad ne znaš

Možda nebi bila loša ideja ugasiti jednom za svagda ovaj forum.

Nešto mi govori da ćemo danas UP !

Ne kužim zašto nisu ispravili bugove u testnom okruženju nego pustili nedovršenu verziju live i ovako se osramotili. Ovo je sad živa katastrofa, ne vidim tko je što objavio, ne znam koju temu gledati, a koliko vidim i broj objava na forumu je potonuo za 90% jer nitko više ne vidi smisla u ovome. Čestitam, na najboljem ste putu da ubijete jedini funkcionalan investicijski forum u Hrvatskoj…

vjeko, 11.02.2020. u 09:08
Poštovani korisnici,

Vjeko

Nisam se u mogućnosti ulogirati na stari profil : Invest.

(lozinka je dobra sigurno)

Molim da se to omogući.

Hvala

Evo meni se vratio login sa starim nickom i hvala vjeki na tome, ali za sve ovo ostalo što su web dizajneri napravili nemam ništa dobroga za reći pa ću se suzdržati od daljnjih komentara jer je sve u biti već napisano.

Ignore: KressoM, delux

vjeko, 11.02.2020. u 09:08
Poštovani korisnici,

Vjeko

 

Molim da mi se omogući logiranje na stari profil: Invest.

 

Hvala

rambo_5, 12.02.2020. u 12:03
Ne kužim zašto nisu ispravili bugove u testnom okruženju nego pustili nedovršenu verziju live i ovako se osramotili. Ovo je sad živa katastrofa, ne vidim tko je što objavio, ne znam koju temu gledati, a koliko vidim i broj objava na forumu je potonuo za 90% jer nitko više ne vidi smisla u ovome. Čestitam, na najboljem ste putu da ubijete jedini funkcionalan investicijski forum u Hrvatskoj…

 

Definitivno.

Pobornik sam promjena i napretka te sam spreman istrpiti vrijeme prilagodbe, ali ovo….

Ej, ovo je toliko amaterski odrađeno da je to za nevjerovati.

Čisto ne mogu vjerovati da je nteko uzeo novce za ovo??

Ovo je na razini 1. razreda programiranja. Programiranje funkcionalnosti foruma, o tome pričamo !!

Btw, a gdje je beta verzija, zar se netko uči in time..

Nedopustivo…. A kad izgubite članove bit će vam kasno.

 

p.s. omogućite mi ulogiranje sa starim profilom: Invest!

 

Sad vidim da je novi sustav i nas stare korisnike koji nismo bili pod moderiranjem, stavio isto pod moderiranje kao npr. one koji se danas registriraju. “Svaka čast” na uravnilovki. 😁

Ignore: KressoM, delux

New Report

Close