Redizajn portala + foruma 2020.

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Redizajn portala + foruma 2020.

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

BudFox3, 11.02.2020. u 16:05

Prijatelja nema…..nestali…. Dobro kaze BudFox3, prijatelji stari gdje ste….

i dalje sve skupa djeluje iritantno i loše…ovaj novi format foruma odbija ljude od sudjelovanja u njemu i može se prognozirati velik broj forumaša koji će apstinirati od ovakvog foruma….pa onda neka onaj tko je uveo ovakve promjene sam piše na njemu i uživa u svom uratku…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Pročitajte poruku na Grunfovim prsima sa mog avatara!

Piše bolje bit malo GLUP, nego malo PAMETAN! E ovo drugo se odnosi na onog ili one koji su vam radili redizajn foruma.

Katastrofično!

još uvijek se ne može pronaći poruke pojedinih korisnika po korisničkom imenu.

Npr. kada pretražujete po korisničkom imenu LadyM pronađete poruke, a po korisničkom imenu one ili daliborop ne pronalazite poruke.

Po kojem su redosljedu teme slagane ? Kako je npr ZVZD na prvoj stranici ?

Zašto nema pretrage po pojedinom tickeru dionice ?

 

 

 

Status Quo: Roll Over Lay Down

Živi užas, tko je ovo smislio.

ovo je toliko loše da je teško opisati ogorčenje koje osjećam ovim novim forumom, a vidim da isto mišljenje dijeli valjda 99% forumaša!

please, vratite stari forum jer inače odosmo mi odavde!

i još nešto-pretpostavljam da vam je ovo radio neki srednjoškolac, početnik na području web dizajna? besplatno, naravno!

što niste uzeli neku renomiranu firmu, pošteno platili pa ne bi bilo problema jer ovo “besplatno” će vam na kraju ispasti najskuplje!

Još uvijek nema grafova.

Teme otvara na prvoj stranici.

Al’ čini se da je odzvonilo multnickovima ? 🙂

Živ se čovjek na sve nauči, ali prije je bilo bolje. Ranija verzija  je bila funkcionalnija od ove

Dunlop, 11.02.2020. u 19:20

Gospon Dunlop Vam je sve rekao

I ja kao dugogodišnji korisnik nemam riječi kojima bi opisao ovaj diletantizam

Barona za moderatora a šefa za direktora ... moji postovi nisu nagovor na kupnju ili prodaju vrijednosnica

Vjeko, valjda ste svjesni da je ovo sra..je.. sve se raspada i neupotrebljivo je zasad.. ajde valjda ćete kroz koji dan sve srediti da se vratimo .. ili možete i zagasiti sve… jbga

calypso, 12.02.2020. u 01:46
Majkomoja, ovakav diletantizam je valjda sveprisutan postao u Hrvatskoj… Pa dao bih samom sebi otkaz da sam ovakvo nesto izveo…

potpisujem!

ako treba tu sam da pomognem, pro bono 🙂

jednom riječju: neupotrebljivo …

Definitivno ste mi smanjili broj dolazaka na forum, jednostavno mi se ne da dolaziti kad pogledam stranicu, bravo za vas.

Ignore : renči

New Report

Close