Rat Ingre i IGH za posao u Dohi vrijedan 100 milijuna eura?

Naslovnica Forum Komentari članaka Rat Ingre i IGH za posao u Dohi vrijedan 100 milijuna eura?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

mesićevo pismo bi moglo biti dobra preporuka za gradnju neke birtije ili skloništa za ostarjele udbine špijune.

kakva glupost..

forumsko pisanje nije financijsko savjetovanje za ulaganje na tržištima kapitala

A ja sam čuo da se IGH pokušava ubaciti u posao koji je Ingra već prije njih dogovarala. Mislim da je ovaj članak jedna velika glupost u nizu gluposti napisanih.

Bolje nek spremaju dokumentaciju za TE Sisak. [emo_mrgud]

Pa, zato članak – NAZIV …ima upitnik……?

Kad se namemlju neistine, onda se sve jednostavno stavi pod upitnik..i nikom ništa.. to su …recimo…..eventualne mogućnosti, razmatranja ili za sud
jednostavno- dileme i razmišljanja……. g l a s i n e koje još nisu
provjerene, fakat.

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!

@babnanarama
Kolega, ajde budite malo pošteniji i realniji. Otvorite knjigu dioničara Ingre i pročitajte apsolutno sve što nađete na netu o par najvećih dioničara Ingre. Onda kad to sve dobro proučite ako ste imalo pošten poslovan čovjek više nikad nećete pisati ovako kao što pišete o Ingri.

[emo_beztona][emo_beztona]

http://www.constructionweekonline.com/article-19814-croatia-wins-130m-qatar-handball-stadium-contract/

Tramell, to sa $130m …/malo m- koje znači MILION/smo već vidjeli….
Aludiraš na ove naše građevinare/Ingru/?

[color=blue][/color][b][/b]...prodajte dionice...-kupite nekretnine!


Tramell, to sa $130m …/malo m- koje znači MILION/smo već vidjeli….
Aludiraš na ove naše građevinare/Ingru/?

Iako sam simpatizer Ingre, valja podsjetiti da su Tehnika i IGH su bili dole s svojim delegatima.[emo_naivan]

New Report

Close