PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Obzirom tko vam je najveci vlasnik, biti ce vam sigurno dobra dividenda.
Ne bi se vlasnistvo prebacilo na fizicku osobu da se ne ockuje izdasna dividenda.

Nemam dionice…

Upravo to.

Novi centar

https://novac.jutarnji.hr/aktualno/procurilo-novo-ime-domaceg-trgovackog-lanca-rijesit-cemo-se-tereta-a-zadrzati-identitet/9960997/

Kakvi genijalci!

Stvarno predivno.

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.

https://www.pevexstoves.co.uk/

 

Već postoji u svijetu firma s tim imenom.

Neka provjere da ne bi bilo tužbi i s te strane.

Mada da se razumijemo: pričao sam s dosta ljudi, i nitko, ali ama baš nitko ne povezuje današnju firmu s Višnjom i Zdravkom, tako da ama baš nikakvih negativnih konotacija više nema. Ljudi firmu povezuju s bogatim izborom svekolike robe, uslužnim i susretljivim djelatnicima, s tim da je čisto i uredno te da rado dolaze.

Stoga trošiti novce na rebranding nema apsolutno nikakvog smisla. A već postoji Pevex…

Bolje jeftino kupovati nego jeftino prodavati.


Tvrtka nista ne proizvodi…ne pruza nikakve usluge…imovina upitna….cisto kupi prodaj poslovanje…osim spekulativno …nula bodova za burzu.

Pozdrav

a zašto bi nešto proizvodila? pa bitno je da zarađuje novac. što proizvodi tesco ili wal mart? ili ako hoćeš konzum. što je proizvodio? što proizvodi croatia osiguranje? bubneš i ostaneš živ…

...povijest se ponavlja...

Po meni bespotrebno mjenjanje imena.

 

ohladi, 13.02.2020. u 08:49

Po meni bespotrebno mjenjanje imena.

 

osim promjene imena  da li ima kakvih novosti u  sveopćem  ludilu stanja u državi

 

Ne znam, ali mislim da ove godine nije potrebna isplata divke.

Ja kao dionicar bi podrza tu odluku.

Po meni bespotrebno mjenjanje imena.

 

po meni postoji vrlo dobar razlog za (ne bih rekao promjenu) korekciju imena ako je uprava tako odlučila. vjerovatno ima još dosta sporova u ladicama…

ohladi, 27.03.2020. u 09:38

Ne znam, ali mislim da ove godine nije potrebna isplata divke.

Ja kao dionicar bi podrza tu odluku.

Pojasnite  zbog čega

keka, 28.03.2020. u 14:15

 





ohladi, 27.03.2020. u 09:38



 

Ne znam, ali mislim da ove godine nije potrebna isplata divke.

Ja kao dionicar bi podrza tu odluku.

 



 

Pojasnite  zbog čega

 

Pevec je tvrtka koja se bavi prodajmom gradevinskih stvari, bjele tehnike, nesto elektronike, kuca i vrt i raznoraznih budi svoj majstor stvari.

Posto mislim da dosta prihoda imaju radi obnavljanja i renoviranja apartmana i hotela na jadranu, a kako ce ove godine dobar dio toga izostati mislim da ce biti pogodeni i mati ce smanjenej prihoda.

Da bi se odrzala nesmetana likvidnost firme za dalljno poslovanje, u ovom slucaju dividenda po meni nije bas potrebna, potrebnije je sacuvati zdrave temelje firme.

 

Ali ako se vec odluce na isplatu dividende, nema potrebe da se isplacuje 75% dobiti kao prosle 2 godine, ja sam zadovoljan i sa isplatom 30, 40 posto dobiti.

ohladi, 29.03.2020. u 22:06
kakvi su izgledi nakon krize..

 





keka, 28.03.2020. u 14:15



 

 





ohladi, 27.03.2020. u 09:38



 

 

Ne znam, ali mislim da ove godine nije potrebna isplata divke.

Ja kao dionicar bi podrza tu odluku.

 

 



 

Pojasnite  zbog čega

 



 

 

Pevec je tvrtka koja se bavi prodajmom gradevinskih stvari, bjele tehnike, nesto elektronike, kuca i vrt i raznoraznih budi svoj majstor stvari.

Posto mislim da dosta prihoda imaju radi obnavljanja i renoviranja apartmana i hotela na jadranu, a kako ce ove godine dobar dio toga izostati mislim da ce biti pogodeni i mati ce smanjenej prihoda.

Da bi se odrzala nesmetana likvidnost firme za dalljno poslovanje, u ovom slucaju dividenda po meni nije bas potrebna, potrebnije je sacuvati zdrave temelje firme.

 

Ali ako se vec odluce na isplatu dividende, nema potrebe da se isplacuje 75% dobiti kao prosle 2 godine, ja sam zadovoljan i sa isplatom 30, 40 posto dobiti.

 

https://pevex.hr/kompanija/investitori-vijesti/glavna-skupstina-8-lipnja-2020/

Sad kad vidim ovu dobit od 160 milijuna prošle godine, smrači mi pred očima se što nisam više kupovao kad ga je bilo na lopate po 170. To djelomično mogu zahvalit i ovom forumu i sentimentu straha koji se širio kad je počelo s najavama delistiranja zbog nedostavljanja LEI broja. Ova kriza će ponavljanje ovih rezultata odgodit na par godina, ali ko zna koliko će konkurenata propast do kraja u ovoj krizi. Pevec bi mogao pobrat vrhnje kad sve prođe.

New Report

Close