PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

U svak slucaju volio bih da mi se izlist poklopi s protekom dvije godine od stjecanja.:-)

S obzirom na mnogobrojne rizike, ishode i alternative na trzistu, ovo bi mogla biti happy end prica…😎

Iskreno vam kažem…pevec me jedino može izvući iz ove noćne more…zvane burza..hebiga…nije ovo za svakog…Ali dok ne probaš…ne znaš…ja zadovoljan da za 2020 & 2021…za svaku po 50kn brutto dividendu…nakon toga…prodati za 50000kn po dionici…i BYE BYE…iz svega ovog

https://www.jutarnji.hr/vijesti/hrvatska/novi-poraz-posrnulih-poduzetnika-ustavni-sud-odbacio-tuzbu-zdravka-i-visnje-pevec-u-kojoj-su-se-zalili-da-nisu-imali-pravicno-sudenje/9380366/

Eps oko 14.000( 2019)/ dio
Realna vrijednost 150.000+ kn/ dionica
Zna ta ekipa jako dobro šta radi. 😉

Hm, zanimljivo čovjeku uzeli prezime i još treba platiti troškove suda.
Pa ako je ta nova ekipa tako pametna, kao kad su prevarili male dioničare
povlačenjem dionica s burze u 2 dana i izazivanjem panike malih koji su
tada prodali svoje dionice, neka promijene ime trgovačkog lanca u
PPD trgovački lanac, Dicentra lanac ili nešto primjerenije sadašnjem trenutku.

Zdravko Pevec nakon pet godina izgubio važan spor, iako je tražio desetke milijuna kuna, na kraju će platiti troškove

Napomena: Ovaj komentar nije preporuka za kupnju ili prodaju dionica. Udijeli koji like, znam da imaš! Vratit ću 100%, majke mi!

Jel bilo rezervacija za ovo i u kojem iznosu?

Nisu stekli na prevaru nego kroz stečaj, kupovinom na burzi i cijeđenjem koje provode de facto svi.
Da li mi se to sviđalo tada? Nije. Da li bih napravio isto na njihovom mjestu? Da.
Vrednuje se sasvim ok, ne brinite. Pokušao sam kupiti neslužbenim kanalima po značajno većoj cijeni od zadnjeg spajanja dionica pa sam dobio šipak. Sad se vidi i zašto.
A nastavak slijedi…

Dobra vijest s obzirom po kojem iznosu je bio sudski spor, rezervacije za sudske sporove su 2018 iznosile 64 mil kuna sigurno je jedan dio vezan za taj slucaj.

Ignore : renči


Hm, zanimljivo čovjeku uzeli prezime i još treba platiti troškove suda.
Pa ako je ta nova ekipa tako pametna, kao kad su prevarili male dioničare
povlačenjem dionica s burze u 2 dana i izazivanjem panike malih koji su
tada prodali svoje dionice, neka promijene ime trgovačkog lanca u
PPD trgovački lanac, Dicentra lanac ili nešto primjerenije sadašnjem trenutku.

Zdravko Pevec nakon pet godina izgubio važan spor, iako je tražio desetke milijuna kuna, na kraju će platiti troškove


BudFox u čemu je Vaš problem u tome svemu?
Zašto mislite da je netko uzeo prezime bivšem vlasniku kada ga je Zdravko sam dao bivšoj firmi?
Očito niste pratili radnju od osnivanja firme i stečaja..ili samo želite promjenu imena kako bi se napravio trošak sadašnjim vlasnicima?



Hm, zanimljivo čovjeku uzeli prezime i još treba platiti troškove suda.
Pa ako je ta nova ekipa tako pametna, kao kad su prevarili male dioničare
povlačenjem dionica s burze u 2 dana i izazivanjem panike malih koji su
tada prodali svoje dionice, neka promijene ime trgovačkog lanca u
PPD trgovački lanac, Dicentra lanac ili nešto primjerenije sadašnjem trenutku.

Zdravko Pevec nakon pet godina izgubio važan spor, iako je tražio desetke milijuna kuna, na kraju će platiti troškove


BudFox u čemu je Vaš problem u tome svemu?
Zašto mislite da je netko uzeo prezime bivšem vlasniku kada ga je Zdravko sam dao bivšoj firmi?
Očito niste pratili radnju od osnivanja firme i stečaja..ili samo želite promjenu imena kako bi se napravio trošak sadašnjim vlasnicima?
[/quote]

Nema problema.
Standardno hrvatsko njonjanje.

Nadam se da će uskoro na burzu pa da se i ovdje užari topic.

Super super vijest.

Ja se nadam da ce se ovo vratiti na burzu

http://lider.media/poslovna-scena/i-treci-uradi-sam-u-hrvatskoj-zatvara-prodajne-centre-128328
Smanjuje se konkurencija.

Izgleda da je Pevec totalno unistio konkurenciju

Odlicno. Konsolidacija na djelu.
Rezultati sjajni, konkurencija otpada, potrosnja raste generalno, dobiven spor oko imena, dionice se prebacuju na ime, burza raste…
Sve zvoni na izlazak na burzu.
Idealan tajming je za koji mjesec.

New Report

Close