PVCM (Pevec d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PVCM (Pevec d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tko god ima problem kao ova žena iz vukovara, nek zove i pise na

– cerp
ministarstvo drzavne imovine
– ministarstvo branitelja

dionice peveca su imovina , vrijedna imovina. neki ljudi vas zele prevariti i na prevaru od vas otkupiti te dionice ispod cijene. ili se izborite za svoja prava ili budite zrtva. ovdje osobito milim na tisuce stradalnika koji su dobili dionice od cerpa – sjetite se 2000ih kad ste prodavali ruzno pace u bescijenje, a to ruzno pace izraslo u vallamar rivijera. nemojte opet uciniti istu glupost.

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


tko god ima problem kao ova žena iz vukovara, nek zove i pise na

– cerp
ministarstvo drzavne imovine
– ministarstvo branitelja

dionice peveca su imovina , vrijedna imovina. neki ljudi vas zele prevariti i na prevaru od vas otkupiti te dionice ispod cijene. ili se izborite za svoja prava ili budite zrtva. ovdje osobito milim na tisuce stradalnika koji su dobili dionice od cerpa – sjetite se 2000ih kad ste prodavali ruzno pace u bescijenje, a to ruzno pace izraslo u vallamar rivijera. nemojte opet uciniti istu glupost.


Ma nije tako jednostavno. Ljudi ne znaju što posjeduju i koja su im prava… Možda bi se i izborili da znaju. Šteta. I zato veliku stvar rade snowlep i udruga i treba ih podržati!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


tražili su od uprave koja ih je pismeno odbila, imaju sve pretpostavke da idu na sud? ili griješim, ne znam što čekaju

ako misle ozbiljno, onda već jesu ili će ovih dana urudžbirati zahtjev sudu. od uprave nemaju što očekivati, a imovina im je u opasnosti, ozbiljn aimovina. nije ovo prvi put, zato i postoji sud koji po ztd presuduje takve sporove. bit ce veom azanimljivo vidjeti presudu suda – ili mi ovdje lovimo vještice ili oni tamo u pevecu doista vode krčmu, umjetsto kompaniju

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...



tražili su od uprave koja ih je pismeno odbila, imaju sve pretpostavke da idu na sud? ili griješim, ne znam što čekaju

ako misle ozbiljno, onda već jesu ili će ovih dana urudžbirati zahtjev sudu. od uprave nemaju što očekivati, a imovina im je u opasnosti, ozbiljn aimovina. nije ovo prvi put, zato i postoji sud koji po ztd presuduje takve sporove. bit ce veom azanimljivo vidjeti presudu suda – ili mi ovdje lovimo vještice ili oni tamo u pevecu doista vode krčmu, umjetsto kompaniju
[/quote]
Pa dobro, mogli su i nakon prve odbijenice tražiti od suda pa nisu. Al su ovako lijepo pružili priliku Upravi da pokažu jasno tko su i kako rade. Čak i oni naaaaaaajlakovjerniji su mogli do sada shvatiti! Nisu nama trebali vjerovati…

A baš šteta! Umjesto da su se dogovorili i doveli profesionalnu upravu koja bi od Peveca napravila lijepu priču, svima stvorila NOVU vrijednost. Oni su takvi krkani, da vide samo ono što je trenutno i to treba čim više steći tako da drugome uzmeš… Sramota! Nek pogledaju Valamar. Tamo su vlasnici 50% svima udeseterostručili (i više) njihovu imovinu. Tako je moglo i ovdje biti. A ova uprava je imala priliku. I podršku! Oni su radije izabrali balkanski način…

No, triba biti optimističan. Bit će to sve dobro. OGROMNA, OGROMNA, stvar je što je snowlep uspio progurati izglasavanje izlaska na Burzu!

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]




tražili su od uprave koja ih je pismeno odbila, imaju sve pretpostavke da idu na sud? ili griješim, ne znam što čekaju

ako misle ozbiljno, onda već jesu ili će ovih dana urudžbirati zahtjev sudu. od uprave nemaju što očekivati, a imovina im je u opasnosti, ozbiljn aimovina. nije ovo prvi put, zato i postoji sud koji po ztd presuduje takve sporove. bit ce veom azanimljivo vidjeti presudu suda – ili mi ovdje lovimo vještice ili oni tamo u pevecu doista vode krčmu, umjetsto kompaniju
[/quote]
Pa dobro, mogli su i nakon prve odbijenice tražiti od suda pa nisu. Al su ovako lijepo pružili priliku Upravi da pokažu jasno tko su i kako rade. Čak i oni naaaaaaajlakovjerniji su mogli do sada shvatiti! Nisu nama trebali vjerovati…

A baš šteta! Umjesto da su se dogovorili i doveli profesionalnu upravu koja bi od Peveca napravila lijepu priču, svima stvorila NOVU vrijednost. Oni su takvi krkani, da vide samo ono što je trenutno i to treba čim više steći tako da drugome uzmeš… Sramota! Nek pogledaju Valamar. Tamo su vlasnici 50% svima udeseterostručili (i više) njihovu imovinu. Tako je moglo i ovdje biti. A ova uprava je imala priliku. I podršku! Oni su radije izabrali balkanski način…

No, triba biti optimističan. Bit će to sve dobro. OGROMNA, OGROMNA, stvar je što je snowlep uspio progurati izglasavanje izlaska na Burzu!
[/quote]

ja ovdje pisem jer je moj dzep u pitanju. pisem i mejjlove. jedna mejl nista nece promijeniti, 100 mejlova pokrenut ce i najdebljeg uhljeba.

pevec je valamar maloprodaje – krenuli smo bili sa 57 kn u ljeto 2015. 10 puta toliko uopće nije nemoguce kroz tri godine jer je i sada vec poraslo vise o d triput. poraslo jer je sket to poslozio da radi.

nije sito imati 100 dionica od cerpa i prodati ih po 200 kn ili po 300 ili po 400. da netlko dode kupiti vas stan u zg ili rijeci po 500 eura kvadrat, pokaazali biste mu vrata. a maheri ovdje upravo to pokusavaju naraviti s vasom financijskom imovinom

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...

Auto dugo nisam htio spomenuti jer je toliko jadno, prizemno i beznačajno u cijeloj priči, ali me danas nazvala žena koja je izgubila muža u vukovaru i zbog toga dobila dionice i pitala za koliko ih može prodati jer živi sama, sinovi su joj se odselili u njemačku jer nema posla ovdje a ona samo hoće napraviti spomenik za muža, pa sam si mislio koliko bi mogla više dobiti da nije apsolutna ološ i bagra došla i da je uvrštena dionica na uređeno tržište s objavljenim rezultatima prije kraja godine, pa sam se sjetio kako je bubalo na 'danu investitora' pokazujući slike lošeg stanja u trgovačkom centru bjelovaru napomenuo 'vidite ljudi, ovo nije vukovar 91.' pa mi je došla da ih sve pošaljem u krasan k, pa neka se vidi koliko su jadni i prizemni. I nema veze što će se sad opet javiti netko kao što je fahrudin svojedobno da prodajem srcedrapajuće priče, neka pokažu jednu jedinu stvar koju sam rekao ili napravio u cijeloj priči oko peveca da nije argumentirana ili logički utemeljena pa neka me onda napadaju jer je to jedino što ova druga strana može, zato[/url] i otvoreno i dokazano lažu jer me nemaju s čim diskreditirati, i jedini kojima to mišljenje može promijeniti su pasivni dioničari i ratni vojni invalidi odnosno članovi obitelji smrtno stradalih i nestalih branitelja.

Inače na webu naše udruge javili su nam ljudi da imamo problem s formularom za pristupanje[/url], pa ako ste zainteresirani svakako nam javite i na clanstvo@udp.hr da ste poslali pristupnicu.


Promašio si metu iz razloga što sada dionica vrijedi 200 kuna, a u svibnju prije izglasavanja novog Nadzornog odbora je vrijedila 128 kuna. Na koga treba biti ljuta gospođa? Na ovaj NO i Upravu što su podigli vrijednost njene imovine?
Dakle postavlja se pitanje zašto širiš laži? Kako su to novi NO i nova Uprava snizili cijenu, kada je upravo obrnuto?

Ne radim u upravi Peveca, niti imam kakve veze s tvrtkom osim dionica. Smeta me vaše licemjerje odnosno dvostruki kriteriji.
Od samog početka niste dali priliku ovoj upravi (velika većina iz razloga osobne povezanosti sa bivšom upravom) iako biste trebali poštivati volju većine.

Nije ni prvi ni zadnji put da Uprava odbije sazvati Skupštinu (o tome je stajalište zauzeo i Visoki trgovački sud), pa će se ići na sud. Zato i postoji takva odredba. Uostalom takav stav su potvrdili i profesori trgovačkog prava. Ukoliko ste vi meritorniji od VTS-a ili profesora onda se povlačim…

Kada dođe do skupštine svatko će imati priliku iskazati zadovoljstvo odnosno nezadovoljstvo stanjem u društvu, no vjerujem da će se većina voditi kriterijem rasta vrijednosti dionice.
Za sada ovi pokazatelji idu u prilog Uprave koliko god vi to negirali…

Tko zna što bi bilo da Šket i Kodrić nisu pokrenuli medijski rat protiv Uprave (tko gubi ima pravo da se ljuti ali ne i da kažnjava sve ostale dionike, prvenstveno nas doničare) i time naštetili i samom Društvu. Normalno da je tada uprava morala odreagirati i počelo se događati štošta čudno. Vrhunac je bio napad na Bubala.

Sve to je zasigurno naštetilo Pevecu, ali i unatoč tome cijena nastavlja rasti. To je jedino bitno!


Auto dugo nisam htio spomenuti jer je toliko jadno, prizemno i beznačajno u cijeloj priči, ali me danas nazvala žena koja je izgubila muža u vukovaru i zbog toga dobila dionice i pitala za koliko ih može prodati jer živi sama, sinovi su joj se odselili u njemačku jer nema posla ovdje a ona samo hoće napraviti spomenik za muža, pa sam si mislio koliko bi mogla više dobiti da nije apsolutna ološ i bagra došla i da je uvrštena dionica na uređeno tržište s objavljenim rezultatima prije kraja godine, pa sam se sjetio kako je bubalo na 'danu investitora' pokazujući slike lošeg stanja u trgovačkom centru bjelovaru napomenuo 'vidite ljudi, ovo nije vukovar 91.' pa mi je došla da ih sve pošaljem u krasan k, pa neka se vidi koliko su jadni i prizemni. I nema veze što će se sad opet javiti netko kao što je fahrudin svojedobno da prodajem srcedrapajuće priče, neka pokažu jednu jedinu stvar koju sam rekao ili napravio u cijeloj priči oko peveca da nije argumentirana ili logički utemeljena pa neka me onda napadaju jer je to jedino što ova druga strana može, zato[/url] i otvoreno i dokazano lažu jer me nemaju s čim diskreditirati, i jedini kojima to mišljenje može promijeniti su pasivni dioničari i ratni vojni invalidi odnosno članovi obitelji smrtno stradalih i nestalih branitelja.

Inače na webu naše udruge javili su nam ljudi da imamo problem s formularom za pristupanje[/url], pa ako ste zainteresirani svakako nam javite i na clanstvo@udp.hr da ste poslali pristupnicu.


Promašio si metu iz razloga što sada dionica vrijedi 200 kuna, a u svibnju prije izglasavanja novog Nadzornog odbora je vrijedila 128 kuna. Na koga treba biti ljuta gospođa? Na ovaj NO i Upravu što su podigli vrijednost njene imovine?
Dakle postavlja se pitanje zašto širiš laži? Kako su to novi NO i nova Uprava snizili cijenu, kada je upravo obrnuto?

Ne radim u upravi Peveca, niti imam kakve veze s tvrtkom osim dionica. Smeta me vaše licemjerje odnosno dvostruki kriteriji.
Od samog početka niste dali priliku ovoj upravi (velika većina iz razloga osobne povezanosti sa bivšom upravom) iako biste trebali poštivati volju većine.

Nije ni prvi ni zadnji put da Uprava odbije sazvati Skupštinu (o tome je stajalište zauzeo i Visoki trgovački sud), pa će se ići na sud. Zato i postoji takva odredba. Uostalom takav stav su potvrdili i profesori trgovačkog prava. Ukoliko ste vi meritorniji od VTS-a ili profesora onda se povlačim…

Kada dođe do skupštine svatko će imati priliku iskazati zadovoljstvo odnosno nezadovoljstvo stanjem u društvu, no vjerujem da će se većina voditi kriterijem rasta vrijednosti dionice.
Za sada ovi pokazatelji idu u prilog Uprave koliko god vi to negirali…

Tko zna što bi bilo da Šket i Kodrić nisu pokrenuli medijski rat protiv Uprave (tko gubi ima pravo da se ljuti ali ne i da kažnjava sve ostale dionike, prvenstveno nas doničare) i time naštetili i samom Društvu. Normalno da je tada uprava morala odreagirati i počelo se događati štošta čudno. Vrhunac je bio napad na Bubala.

Sve to je zasigurno naštetilo Pevecu, ali i unatoč tome cijena nastavlja rasti. To je jedino bitno!
[/quote]

ja nikad ne govorim lazi, nego samo povremeno iznosim neistine, to je puno pristojnije. andrija hebrang

Samo Jako, samo Aljoša, samo Vlahi ...


Promašio si metu iz razloga što sada dionica vrijedi 200 kuna, a u svibnju prije izglasavanja novog Nadzornog odbora je vrijedila 128 kuna. Na koga treba biti ljuta gospođa? Na ovaj NO i Upravu što su podigli vrijednost njene imovine?
Dakle postavlja se pitanje zašto širiš laži? Kako su to novi NO i nova Uprava snizili cijenu, kada je upravo obrnuto?

Ne radim u upravi Peveca, niti imam kakve veze s tvrtkom osim dionica. Smeta me vaše licemjerje odnosno dvostruki kriteriji.
Od samog početka niste dali priliku ovoj upravi (velika većina iz razloga osobne povezanosti sa bivšom upravom) iako biste trebali poštivati volju većine.

Nije ni prvi ni zadnji put da Uprava odbije sazvati Skupštinu (o tome je stajalište zauzeo i Visoki trgovački sud), pa će se ići na sud. Zato i postoji takva odredba. Uostalom takav stav su potvrdili i profesori trgovačkog prava. Ukoliko ste vi meritorniji od VTS-a ili profesora onda se povlačim…

Kada dođe do skupštine svatko će imati priliku iskazati zadovoljstvo odnosno nezadovoljstvo stanjem u društvu, no vjerujem da će se većina voditi kriterijem rasta vrijednosti dionice.
Za sada ovi pokazatelji idu u prilog Uprave koliko god vi to negirali…

Tko zna što bi bilo da Šket i Kodrić nisu pokrenuli medijski rat protiv Uprave (tko gubi ima pravo da se ljuti ali ne i da kažnjava sve ostale dionike, prvenstveno nas doničare) i time naštetili i samom Društvu. Normalno da je tada uprava morala odreagirati i počelo se događati štošta čudno. Vrhunac je bio napad na Bubala.

Sve to je zasigurno naštetilo Pevecu, ali i unatoč tome cijena nastavlja rasti. To je jedino bitno!

Ovoliko laži i spinova u jednom postu odavno nismo imali prilike pročitati!!!!

Ne radim u upravi Peveca, niti imam kakve veze s tvrtkom osim dionica.” => imamo vrlo čvrste indicije da djeluješ (ne i da si u radnom odnosu) blizu uprave ili barem u tvrtki! Doznat će se na vrijeme.

Od samog početka niste dali priliku ovoj upravi (velika većina iz razloga osobne povezanosti sa bivšom upravom) iako biste trebali poštivati volju većine.” => Lažeš. Kako je glasala Udruga? A imamo i ovo: Čestitke i pitanja – 6. 9. 2016. A imamo primjer i ivan.zorica koji vas je podržavao, al očito da je i on shvatio s kim ima posla. Vjerujem da jest.

pa će se ići na sud. Zato i postoji takva odredba.” => sudovi i takva odredba postoje jer ima ljudi koji se ne drže zakona. Zato se ide na sud.

Uostalom takav stav su potvrdili i profesori trgovačkog prava.” => oni su dali stav o prijedlozima odluka, a ne o sazivanju skupštine. Sazivanje skupštine je pravo dioničara. Skupština dioničara donosi odluke kada se sazovu.

Tko zna što bi bilo da Šket i Kodrić nisu pokrenuli medijski rat protiv Uprave” => nevjerojatno! Zar ovo treba uopće komentirati? Silno ste se podrudili da oblatite svih. Ovo je takav prozirni spin da je to smiješno!

Vrhunac je bio napad na Bubala.” => znaš li ti nešto više o tome što policija i javnost ne zna? Očito da da. Ta priča najviše odgovara vama iz uprave…

Sve to je zasigurno naštetilo Pevecu, ali i unatoč tome cijena nastavlja rasti. To je jedino bitno!” => ne. to nije jedino bitno. Bitno je da se poštuje zakon i da se firmom upravlja na korist svih dioničara. Vrijednost dionice odražava samo ponudu i potražnju i može se reći da cijena raste jer investitori vjeruju da ovo može biti dobra priča. Što svakako vjerujemo i svi mi. Rast cijene dionice sigurno nije zasluga uprave. Zasluga uprave su grickalice Dicentre u prodajnim centrima, polovni auto kupljen od Dicentre, neizvršavanje odluke glavne skupštine, skrivanje rezultata od dioničara, narušen ugled Društva u javnosti i sl. Sve to negativno utječe na vrijednost firme i dionice, makar cijena dionice rasla.

Kako samo imaš toliko obraza da izravno lažeš i obmanjuješ ljude?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]


Auto dugo nisam htio spomenuti jer je toliko jadno, prizemno i beznačajno u cijeloj priči, ali me danas nazvala žena koja je izgubila muža u vukovaru i zbog toga dobila dionice i pitala za koliko ih može prodati jer živi sama, sinovi su joj se odselili u njemačku jer nema posla ovdje a ona samo hoće napraviti spomenik za muža, pa sam si mislio koliko bi mogla više dobiti da nije apsolutna ološ i bagra došla i da je uvrštena dionica na uređeno tržište s objavljenim rezultatima prije kraja godine, pa sam se sjetio kako je bubalo na 'danu investitora' pokazujući slike lošeg stanja u trgovačkom centru bjelovaru napomenuo 'vidite ljudi, ovo nije vukovar 91.' pa mi je došla da ih sve pošaljem u krasan k, pa neka se vidi koliko su jadni i prizemni. I nema veze što će se sad opet javiti netko kao što je fahrudin svojedobno da prodajem srcedrapajuće priče, neka pokažu jednu jedinu stvar koju sam rekao ili napravio u cijeloj priči oko peveca da nije argumentirana ili logički utemeljena pa neka me onda napadaju jer je to jedino što ova druga strana može, zato[/url] i otvoreno i dokazano lažu jer me nemaju s čim diskreditirati, i jedini kojima to mišljenje može promijeniti su pasivni dioničari i ratni vojni invalidi odnosno članovi obitelji smrtno stradalih i nestalih branitelja.

Inače na webu naše udruge javili su nam ljudi da imamo problem s formularom za pristupanje[/url], pa ako ste zainteresirani svakako nam javite i na clanstvo@udp.hr da ste poslali pristupnicu.


Promašio si metu iz razloga što sada dionica vrijedi 200 kuna, a u svibnju prije izglasavanja novog Nadzornog odbora je vrijedila 128 kuna. Na koga treba biti ljuta gospođa? Na ovaj NO i Upravu što su podigli vrijednost njene imovine?
Dakle postavlja se pitanje zašto širiš laži? Kako su to novi NO i nova Uprava snizili cijenu, kada je upravo obrnuto?

Ne radim u upravi Peveca, niti imam kakve veze s tvrtkom osim dionica. Smeta me vaše licemjerje odnosno dvostruki kriteriji.
Od samog početka niste dali priliku ovoj upravi (velika većina iz razloga osobne povezanosti sa bivšom upravom) iako biste trebali poštivati volju većine.
[/quote]

A ti si takva poštenjačina i toliko si iskren, na kraju i ne povezan interesno sa Pevecom osim dionicama, da imaš više profila na facebooku preko kojih komentiraš na portalima protiv svih samo ne protiv svoje voljene Dicentre i Jurčeta,optužuješ,huškaš i širiš razno razne laži bez ikakvog temelja..ovdje ti očito ne uspijeva napraviti pomutnju među dioničarima i ostalim sudionicima rasprave pošto su malo veći zalogaj nego što si umislio, čak su i tvoji komentari postali degutantni,da ne kažem i pomalo smiješni..kak je netko bio napisao desetak strana prije,krenuo je Dicentra marketing,a ti ga čisto sumnjam odrađuješ pro bono..

Najbolje će biti kad MarkOs da otkaz i napiše na forumu:
Dečki, dosta mi je, ne mogu se više blamirati. Imam i ja granicu. To su totalni d.bili!

Al di je ta granica? Koliko niže možeš?

O dionicama i filozofija ulaganja... [url=https://www.youtube.com/channel/UCQaIEzxdRpzdbDkCjWxFthg]Mali Dioničar[/url]

Ne radim u upravi Peveca, niti imam kakve veze s tvrtkom osim dionica.

Nije ni prvi ni zadnji put da Uprava odbije sazvati Skupštinu (o tome je stajalište zauzeo i Visoki trgovački sud), pa će se ići na sud. Zato i postoji takva odredba. Uostalom takav stav su potvrdili i profesori trgovačkog prava. Ukoliko ste vi meritorniji od VTS-a ili profesora onda se povlačim…

Ako nisi povezan s upravom, kako to da znas stav profesora i docentice? U odluci uprave samo stoji da su zatrazili misljenje, ne i samo misljenje? Ako se pozivate na transparentnost, mogu li svi dionicari vidjeti zatrazeno misljenje? Moguce je da misljenje nije samo crno-bijelo, za odbijanje ili za sazivanje skupstine.

Ovo za auto treba istražiti jer ukoliko je to istina onda nije dobro.
Rekoh već, i pri tome sam ozbiljan, da treba to prijaviti policiji, kao što treba prijaviti i Šketa za mnogobrojna djela kojima je potencijalno oštetio firmu. Prema svima isto mjerilo.
Pa ako je i Lovro zabrljao treba ga u zatvor u istu ćeliju sa Kodrićem, Šketom, Golubićem…
Zakon mora biti isti za sve. “Neka institucije rade svoj posao”.

Možda da Hrvoje Marković odnosno udruga malih dioničara poduzme nešto vezano za taj sporni auto?

New Report

Close