Prosječna starost vozila u Hrvatskoj veća od 13 godina

Naslovnica Forum Komentari članaka Prosječna starost vozila u Hrvatskoj veća od 13 godina

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Ako bi se uzelo u razmatranje da mjenjas auto kao prosjecni njemac svakih 5–7g kako i uzimas kredit.
Placas kredit 1700kn, 900 na benzin, osiguranje/rega mjesecno 300kn, servis 200kn/mj. Dodjes do toga da na prijevoz trosis vise od pola place kako got okrenes, samo vise 🙂

A ha bas je vrijedno… Kad zmes sve poreze drzave od 68% i prijevoz radis cijeli zivot za hranu i smjestaj.

Na koji k smo spali kao drustvo?

Spali? A kao u proslosti nam je bilo bolje kao radnicima? Ne racunajuci debakl zvan Jugoslavija koji je od starta osudjen na propast bio.

Bratko, nismo mi Amerika. I tu di smo, jos uvik je ok kako moce bit. Pricekaj 2 godine pa ces sve vidit


Ako bi se uzelo u razmatranje da mjenjas auto kao prosjecni njemac svakih 5–7g kako i uzimas kredit.
Placas kredit 1700kn, 900 na benzin, osiguranje/rega mjesecno 300kn, servis 200kn/mj. Dodjes do toga da na prijevoz trosis vise od pola place kako got okrenes, samo vise 🙂

A ha bas je vrijedno… Kad zmes sve poreze drzave od 68% i prijevoz radis cijeli zivot za hranu i smjestaj.

Na koji k smo spali kao drustvo?

Niste uracunali i gubitak vrijednosti, u tri godine 50%, bježite od osobnih automobila, to je pusing zagarantiran.

Već ako ste nesposobni da zaradite za novi auto svakih 5-6 godina mogli ste se bar bolje oženiti pa bi vam bogata žena donjela novi auto u miraz.

Osobno uspjevam od kada sam navršio 20 godina kupovati novi auto svakih 5-6 godina.

A šta je još povoljno ? Kupujem sve bolje i bolje aute . Nepoderive.

.

@DoNotReply
Istina.

@pero7

Jesmo egocentricni?

Sama schema ako nemas za promijeniti auto svakih 5.g si nesposoban govori o dosegu razumjevanja.



@DoNotReply

Istina.

@pero7

Jesmo egocentricni?

Sama schema ako nemas za promijeniti auto svakih 5.g si nesposoban govori o dosegu razumjevanja.

Koliko sam shvatio PERO 7 svakih 5 godina promijeni ženu, pa mu alimentacija pokriva auto do sljedeće.

Uopće ne vidim zašto bi netko mijenjao automobile svakih 5 godina.

Uostalom ulažite u FERARIJE, Maseratije i ostale OLDTIMERE.

Vrijednost tih automobila s godinama se poveća.

Bez obzira na ženu, veličinu njezino računa i njihov broj.

@ hasanfafer,

nemoj gubiti vrijeme po portalima i forumima , potraži pomoć , otiđi liječniku.

Nije se sramota lječiti.

Još imaš mogučnosti da se izlječiš ,
da se zaposliš ,
da si nađeš ženu ,
da osnuješ obitelj
i dobiješ djecu.

.


Spali? A kao u proslosti nam je bilo bolje kao radnicima? Ne racunajuci debakl zvan Jugoslavija koji je od starta osudjen na propast bio.

Bratko, nismo mi Amerika. I tu di smo, jos uvik je ok kako moce bit. Pricekaj 2 godine pa ces sve vidit

Vaš link …

I u Americi je prosjecna starost putnickih automobila 11.4 godine. Izgleda da automobili sve dulje traju i da ih ljudi sve manje mjenjaju.

The nine most terrifying words in the English language are: "I'm from the government and I'm here to help" - Ronald Reagan

New Report

Close