PRFC (Proficio d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska PRFC (Proficio d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Ja se nadam da ce se tu sto prije objavit dogovor, da mogu nesto zaradit pa ici dalje…

eto vidite kako idu dogovori.. izgleda da ce isplata ako je bude ipak biti u novcu jer država će sve prodati što posjeduje!

http://www.index.hr/vijesti/clanak/pocinje-privatizacija-narucena-procjena-54-drzavne-tvrtke-prije-odluke-o-prodaji/888596.aspx

kako smo poznati po brzini djelovanja….. možda do kraja godine!

http://www.jutarnji.hr/kako-se-nemoguci-zadatak-pretvorio-u-zlatni-projekt-pine-beachu-se-ulaganje-u-arhitekturu-isplatilo/1566435/

[i][b]Stvarnost - iluzija izazvana pomanjkanjem alkohola[color=yellow][/color][/b][/i]

Jučer je bio sastanak države s upravom proficija oko dogovora, tako da bi vam bilo pametnije da se prije raspitate nego što pišete. Nevjerojatno mi je kako još ne shvaćate šta znači pravomoćna presuda..

Nitko ne sumnja da se dogovaraju…pitanje je koliko ce im trebati za dogovor.


Nitko ne sumnja da se dogovaraju…pitanje je koliko ce im trebati za dogovor.
To je nebitno jer nakon isplate ova firma vrijedi minimalno 80-100 kn, automatski

Ako sam dobro shvatio komentare..ljudima je pun kufer cekanja i nista vise. A to koliko vrijedi ili ce vrijedit smo obradili jedno 30ak puta…i to znamo, to nije upitno.

Dionice se kupuju kada nitko ne želi a znate da će vrijediti više.

slazem se sa vama g.Bodul..ali kako cemo znati kada je pravo vrijeme za to?ja sam novi na burzi i nemam bas nekog iskustva.. zelim vjerovati i vjerujem u vase proricateljske sposobnosti..pratim malo vase postove,cinite mi se kao netko iskusan u trgovanju dionicama,da ne kazem,cak, GURU…. 🙂

Little, niti sam prorok niti sam nepogrešiv . Uglavnom trgujem kad imam provjerene informacije, trudim se saznati ono što većina ne zna. Išćitavam sarkazam u vašem postu i pitam vas što vas je dovelo na burzu?? Prvi post vam je na ovom topiću, tako da pretpostavljam da ste kupili određenu količinu? Zanima me što očekujete od proficija i zašto ste se odlučili baš za ovu dionicu?

Covjek se odlucio jer vecina vas prvo kaze: “Ovo ti je 100%, ne mos omanut…”
A onda na kraju napise, da to nije nagovor na kupnju ili prodaju

Hahahaha


Little, niti sam prorok niti sam nepogrešiv . Uglavnom trgujem kad imam provjerene informacije, trudim se saznati ono što većina ne zna. Išćitavam sarkazam u vašem postu i pitam vas što vas je dovelo na burzu?? Prvi post vam je na ovom topiću, tako da pretpostavljam da ste kupili određenu količinu? Zanima me što očekujete od proficija i zašto ste se odlučili baš za ovu dionicu?
niposto sarkazam,g.Bodul..vidim da mnoge stvari koje ste pisali unazad par mjeseci,su se zapravo i ostvarile..ocigledno je da imate puno iskustva.. nebi spekulirao o nekim informacijama ispod stola,dali je to moguce ili ne,jer kako cujem to je kaznjivo..u svakome slucaju imati cu vas u vidu.. na burzu me dovela znatizelja prije svega,a nakon toga nadanje u kakvu sitnu zaradicu mozda,kada se vec izlazemo riziku,svi mi koji smo na burzi.. L.p.

Niste niti Vi Littlebug bez znanja…i Vas bi mogli pratiti

https://www.youtube.com/watch?v=eYZcamy5qBk


Little, niti sam prorok niti sam nepogrešiv . Uglavnom trgujem kad imam provjerene informacije, trudim se saznati ono što većina ne zna. Išćitavam sarkazam u vašem postu i pitam vas što vas je dovelo na burzu?? Prvi post vam je na ovom topiću, tako da pretpostavljam da ste kupili određenu količinu? Zanima me što očekujete od proficija i zašto ste se odlučili baš za ovu dionicu?
da,tako je,odlucio sam okusati srecu g.Bodul,sa ovom dionicom,nacuo sam neke spekulacije u vezi iste,pa cemo vidjeti gdje ce nas sve to skupa povesti.. nadam se u pozitivnom smjeru,u svakome slucaju.iako moram reci da jednim dijelom, “polje djelovanja” proficia,meni osobno i nije bas previse interesantno..nadam se da grijesim.. kako kaze g.Bakić….ovo nije nikakav nagovor na kupnju ili prodaju dionica proficija.. neka svatko radi po svojoj savjesti.. l.p.

New Report

Close