Preispitati ukidanje poticaja za 3. stup

Naslovnica Forum Komentari članaka Preispitati ukidanje poticaja za 3. stup

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Znači smradovi žele i to ukinuti? Nevjerojatno! Apsolutno svaku pa makar i malu povlasticu ili poticaj su nam ukinuli,najprije HDZ a onda ovi kukurikavci a sve pod izlikom da to koriste samo bogati!
Naravno, Tedeschi i Todorić iskorištavaju državu i koriste tih 750 kuna poticaja pa je onda u redu da se ti poticaji i ukinu!!
Potpuno će uništiti srednji sloj, samo gledaju kako uzeti, ukinuti, zabraniti. Pa dokle, majku mu!!
Kad god budem mogao, sve ću kupovati u inozemstvu, od špeceraja do tehničke robe, odjeće, svega, samo da ovim smradovima platim što manje poreza!!

I'd rather have 1% of the effort of 100 men than 100% of my own effort


Kad god budem mogao, sve ću kupovati u inozemstvu, od špeceraja do tehničke robe, odjeće, svega, samo da ovim smradovima platim što manje poreza!!

Cak ni carape vise ne kupujem u Hrvatskoj 🙂

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!


Znači smradovi žele i to ukinuti? Nevjerojatno! Apsolutno svaku pa makar i malu povlasticu ili poticaj su nam ukinuli,najprije HDZ a onda ovi kukurikavci a sve pod izlikom da to koriste samo bogati!
Naravno, Tedeschi i Todorić iskorištavaju državu i koriste tih 750 kuna poticaja pa je onda u redu da se ti poticaji i ukinu!!
Potpuno će uništiti srednji sloj, samo gledaju kako uzeti, ukinuti, zabraniti. Pa dokle, majku mu!!
Kad god budem mogao, sve ću kupovati u inozemstvu, od špeceraja do tehničke robe, odjeće, svega, samo da ovim smradovima platim što manje poreza!!

Jos nije sve izgubljeno dokle god ima ljudi koji razmisljaju kao ti. A sad ce se na ovo javit veliki “domoljubi” i najzesce nas osudit.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

Mene ustvari zanima pravni dio te priče. Pošto su svi oni koji su se odlučili na III mirovinski stup potpisali ugovor na kojem piše o državnim poticajnim sredstvima od 25%, sada 15%, da li je država time pravno prekršila zakon ili ugovor. Mislim, ja potpišem ugovor sa svim uvjetima među kojima je i DPS od 25% i sada ih država smanji na 15%, a uskoro ukida. Pa dosta ljudi je upravo radi DPS uzeo treći stup ili stambenu štednju. Koga ja kao pojedinac radi toga mogu tužiti, jer država sa time krži ugovor.

Čitajući gornje komentare zaključak je da građani ove države još nikako da shvate da ne postoje nikakvi državni poticaji već samo novci poreznih obveznika odnosno NAŠI novci koje vam država uzima kroz previsoke poreze a onda vam kao nešto daje kroz poticaje ove ili one vrste a mi plješćemo…
To dođe isto ka vas neko opljačka za 10000kn a onda ti da 100kn i ti kažeš ‘dobar čoek’
Državni poticaji su bili uvijek i bit će samo kupovina vaših glasova vašim novcem

New Report

Close