Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore

OBAVIJEST
mislim da bi pojedini forumasi koji su proteklih dana pisali sta je najbolje za kupiti trebali dati svoje mandate na raspolaganje
pofuk


OBAVIJEST
mislim da bi pojedini forumasi koji su proteklih dana pisali sta je najbolje za kupiti trebali dati svoje mandate na raspolaganje
pofuk

De preciziraj koji bi to bili. Bas me zanima lista.



OBAVIJEST
mislim da bi pojedini forumasi koji su proteklih dana pisali sta je najbolje za kupiti trebali dati svoje mandate na raspolaganje
pofuk

De preciziraj koji bi to bili. Bas me zanima lista.

[/quote]
pa mislim da to moderatori trebaju locirati i prozvati ih
nisam ja zaduzen za to a bogami sam si radim veci minus nego da sm ih posluso
pofuk

i konacno ako na zamolbu drugih forumasa koje sam svojim pisanjem uvrijedio mogu mene drzati moderiranog do beskonacnosti i tu mogu isto pravilno reagirati
pofuk




OBAVIJEST
mislim da bi pojedini forumasi koji su proteklih dana pisali sta je najbolje za kupiti trebali dati svoje mandate na raspolaganje
pofuk

De preciziraj koji bi to bili. Bas me zanima lista.

[/quote]
pa mislim da to moderatori trebaju locirati i prozvati ih
nisam ja zaduzen za to a bogami sam si radim veci minus nego da sm ih posluso
pofuk
[/quote]

Pa koji k onda potezes temu ak nisi ti za to ovlasten?





OBAVIJEST
mislim da bi pojedini forumasi koji su proteklih dana pisali sta je najbolje za kupiti trebali dati svoje mandate na raspolaganje
pofuk

De preciziraj koji bi to bili. Bas me zanima lista.

[/quote]
pa mislim da to moderatori trebaju locirati i prozvati ih
nisam ja zaduzen za to a bogami sam si radim veci minus nego da sm ih posluso
pofuk
[/quote]

Pa koji k onda potezes temu ak nisi ti za to ovlasten?
[/quote]
pa iskreno nisam mislio potegnuti temu nego sam samo to napisao kako bi sam sebi skrenuo pozornost da su nekoliko preporuka bile krive ali evo sad sam se cuo sa jednim forumasem i rekao je ak se ne smiri do ponoci da krece za dubai tamo sve investirati jer da je tamo sad dno
i kak da ja sad budem miran??????
sa svih strana me napadaju a ovaj moj zemo bu me ko bog nazvo da ga vozim na avion za dubai da vidi kaj se tamo desava
pofuk

e Vekas ja sam pofuk
bil mi je prijatelj sa tvojim gazdom i nekaj je gazda bjesan ,jer te nema na poslu u zadnje vreme, na tebe pa ti je preko mene poslo ovaj link da ze podsjeti gde uopce radis
http://www.poslovni.hr/default.aspx
pofuk


e Vekas ja sam pofuk
bil mi je prijatelj sa tvojim gazdom i nekaj je gazda bjesan ,jer te nema na poslu u zadnje vreme, na tebe pa ti je preko mene poslo ovaj link da ze podsjeti gde uopce radis
http://www.poslovni.hr/default.aspx
pofuk

Kolega pofuk posao moderatora se moze na ovom kao i svakom forumu voditi i sa Honolulua ako se hoce. Znate, internet i to.



e Vekas ja sam pofuk
bil mi je prijatelj sa tvojim gazdom i nekaj je gazda bjesan ,jer te nema na poslu u zadnje vreme, na tebe pa ti je preko mene poslo ovaj link da ze podsjeti gde uopce radis
http://www.poslovni.hr/default.aspx
pofuk

Kolega pofuk posao moderatora se moze na ovom kao i svakom forumu voditi i sa Honolulua ako se hoce. Znate, internet i to.

[/quote]
???????????? pa mozda onda Vjeko uopce nije taj Vjeko kojeg gazda trazi
pofuk

dobro momak, sto sam sad lose napisao ?
epitaf ti moderirali, a ti cuo to i nista ne mogao uciniti [lol]
covjek samouvjereno pise da je ok ko moze cekati na ulpl… e pa nije ok… i erektilna disfunkcija uzrokovana cekanjem se valjda racuna pod nije ok… trebam li mozda medicinsku dokumentaciju priloziti ? a znas li ti koliko tablete i lijecenje kosta ? im’o srece u ulaganju dabogda pa nem’o pojma…
dakle nije ok…
srami se [lol]

http://www.youtube.com/watch?v=BIh_qgj1LP0


dobro momak, sto sam sad lose napisao ?
epitaf ti moderirali, a ti cuo to i nista ne mogao uciniti [lol]
covjek samouvjereno pise da je ok ko moze cekati na ulpl… e pa nije ok… i erektilna disfunkcija uzrokovana cekanjem se valjda racuna pod nije ok… trebam li mozda medicinsku dokumentaciju priloziti ? a znas li ti koliko tablete i lijecenje kosta ? im’o srece u ulaganju dabogda pa nem’o pojma…
dakle nije ok…
srami se [lol]

sramim se
pofuk

Ovdje upišite svoj komentar… [cry]

cvarkazder, 28.11.2009. u 20:27

GORE DUDA,A DOLE MUDA.


dobro momak, sto sam sad lose napisao ?
epitaf ti moderirali, a ti cuo to i nista ne mogao uciniti [lol]
covjek samouvjereno pise da je ok ko moze cekati na ulpl… e pa nije ok… i erektilna disfunkcija uzrokovana cekanjem se valjda racuna pod nije ok… trebam li mozda medicinsku dokumentaciju priloziti ? a znas li ti koliko tablete i lijecenje kosta ? im’o srece u ulaganju dabogda pa nem’o pojma…
dakle nije ok…
srami se [lol]

najgora stvar kaj azija raste, temeljem toga bude i eu a valjda i mi zajedno s ulpl kao predvodnicom, normalno za sve koji bi sad uletjeli nema dovoljno, i eto nam nervoze [lol]

e Veks ja sam pofuk
sorry kaj gnjavim ali ak imas vremena daj me molim te malo odmemoriraj da se razbacam sa postovima na forumu jer imam novi komp
unaprijed hvala
pofuk
p.s. sorry kaj te nisam pito kak si ali bi to bilo sablonsko pitanje isto kao kad mene madu ljudi pita kak sam a u biti im se zivo jebe da oprostis na izrazu kaj sam lose

ja bih skrušeno upitao zašto mi se brišu postovi?
niti sam koga vrijeđao, niti sam nešto drugo radio?
molim da mi se kaže u čemu je stvar?
gospodinu Vjekoslavu sam se javio na PM nikakvog odgovora nisam dobio.
hvala

Muamer

رحمك الله يا قائد الوطن نعم فلسطين لن تعرف قائد محنك وصلب مثلك ووفق الله جميع فصائلنا البطلة وارجو

New Report

Close