Poruka za moderatore

Naslovnica Forum Razno Prijedlozi i primjedbe Poruka za moderatore


Šta učiniste onom Marijaloneu majku mu staru?
Čovjek poslao zahtjev za prijateljstvo Ja odobrih i htjedoh vidjet kaj je piso kad od 22 poruke koliko je navodno napiso nema više ni jedne jedine žive.
Da nije malo preoštro?
Uskrs se bliži..

Mogu vam dodjoh i Bakicaaa i ostali koji su prihvatili prijateljstvo ukratko objasnit što je pisalo pa će vam biti jasnije

Suricata suricatta

Premješteno iz teme: Brisanje autodestruktivnih nickova

Posljednih mjeseci i mi se na poslu smijemo upravo destruktivnoj "pogrešci" Poslovnog kluba. Kud ćeš većeg samoponiženja kad ljudima koji to žele ne dopuštaj da klikom na odjavu učine odjavu. Pa evo, moj kolega je prije 6 mjeseci otišao u SAD i htio se odjaviti. Uvijek je ERROR, mailbox mu se "blokira" i mora se brinuti da prazni i briše ono što sada NE ŽELI i ne može čitati.
Misleći da je neka greška kod njega, svi smo u uredu napravili prijavu i probali se odjaviti. Ne ide, ne ide, drže se čvrsto. Probala sam čak i ja iako bih se ponovno prijavila, ALI STVARNO NE IDE. A da jest greška prava, ne bi trajala više od 6 mjeseci.
Znam koja reakcija slijedi, pa samo izvolite.
Korektnost je vrlina koju treba naučiti…..da bi se imalo i ZADRŽALO poštovanje

Premješteno iz teme: Brisanje autodestruktivnih nickova


@LaDama

Biste li mogli biti malo konkretniji? Odjaviti što? Newsletter, sebe kao korisnika?

Suricata suricatta


Shvaćam politiku moderiranja ali realno nema baš smisla išta pisati pod moderiranjem kad mi se štogod napišem odmoderira kad se iza mene napišu 2-3 stranice. Po meni li odmoderiravajte brže ili to ukinite jer ovako ubija svaku volju za sudjelovanjem na forumu. Istovremeno, primjećujem da su kriteriji vrlo čudni jer ima likova koji bi trebali biti moderirani, a oni slobodno pišu kojekakv gluposti. Hvala na razumijevanju.

molim
ugodan vikend
pofuk


Šta učiniste onom Marijaloneu majku mu staru?
Čovjek poslao zahtjev za prijateljstvo Ja odobrih i htjedoh vidjet kaj je piso kad od 22 poruke koliko je navodno napiso nema više ni jedne jedine žive.
Da nije malo preoštro?
Uskrs se bliži..

covjek je izrazio svoje misljenje o cenzuriranju na pd i odma su ga cenzurirali
pofuk

e Veks
bok
pofuk ovde
cuj kao prvo svako dobro tebi i tvojima
kao drugo 1.sorry kaj te gnjavvim za uskrs al dost mi se ljudi javlja i pita kaj sam ucinio i napiso da sam jos uvijek nakon 2 i po godine moderiran(pakaj je moguce da sam tak dugo na promatranju??????pitam se ja)
2.molim promptnu odgovor (ako moze do 2012 godine)
pofuk


Vjeko,dal mi koji smo sa nekakvim stažom i odmoderirani možemo predložiti neke forumaše za koje mislimo da pišu u skladu sa pravilima PD-a da ih odmoderiraš… [smiley]

Hm,mislim da bi to bio kraj P.D-a,ili bi prešli u Trešnjevacke mališane.

Moja zemlja se ne zadužuje bez velike nužde.

Vi Milovane uvek sam mislite uio crvenim bojama.
Ima nas koji volimo plavo.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

e Veks bok pofuk ovde
si tu možda??????
pofuk

Milovane, a kako stojite sa zelenom?

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim


Milovane, a kako stojite sa zelenom?

nisam je vidio od osnovne škole
tada sam prestao konzumirati jer mi je profesorica rekla da nije dobro za njezino zdravlje jer kad god bi je konzumirao baco bi nekakve fore iz osnovne skole a ona bi se tak cerila da je skoro ostala bez slezene pa me je zamolila da zaboravim na zeleno jedno vreme sve dok se ne prekinem druziti sa njom ali eto ja se jos uvije druzim sa njom tak da sam zaboravio kak zeleno zgleda
pofuk

Drago mi je.

a dok svoj život živim samom sebi Ja se divim

New Report

Close