Pogodi Crobex – Veljača 2009

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Pogodi Crobex – Veljača 2009

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


Rano je još ljudi, imajte strpljenja. U petak je 27 pa onda probajte. Ali ne prije podneva da se nešto korjenito ne promjeni. [lol] [lol] [lol]

Ma kakva promjena…

KUPUJMO I PROIZVODIMO HRVATSKO

Kolega Konane Obrijani, jeste li možda gledali koje su kolege najbliže pobjedi? Ako se ne varam Gonzo i Ludjak su na korak od trijumfa. E da takva smo mi burza Majmun i Luđak jedini mogu tu nešto ušićariti. Ostali normalni i polunormalni su daleko. JAAAAAAAKO DALEKO. [lol] [lol] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

1340

ni dragi bog ga više nemože predvidjet a kamoli mi

Evo tablice za veljaču. Sentiment je na početku mjeseca opet bio pozitivan iako manje nego u veljači, očekivao se rast 0,15%

Samo je 6 od 56 forumaša prognoziralo Crobex niži od trenutnoga

The cure for low price is low price. Demand goes up, supply comes down, the price goes up.


Evo tablice za veljaču. Sentiment je na početku mjeseca opet bio pozitivan iako manje nego u veljači, očekivao se rast 0,15%

Samo je 6 od 56 forumaša prognoziralo Crobex niži od trenutnoga

Bio sam blizu i to vrlo

Nisam ni ja daleko ….nego kaj je ono nagrada da razmislim ako mi se isplati intervenirati [proud]


Nisam ni ja daleko ….nego kaj je ono nagrada da razmislim ako mi se isplati intervenirati [proud]

Cuj ja imam moguce broncanu medalju a ti figu pa vidi [tongue]

Grdo sam fulala,ali meni ne treba nagrada,važno mi je da zadržim svoj optimizam [wink]

Ima ljudi koji od svog bogatstva nemaju ništa osim straha da će ga izgubiti.



Nisam ni ja daleko ….nego kaj je ono nagrada da razmislim ako mi se isplati intervenirati [proud]

Cuj ja imam moguce broncanu medalju a ti figu pa vidi [tongue]
[/quote]

Nekak kolega u zadnje vrijeme malo često plazite jezik ,da se možda otvori tema ko ima duži [proud]




Nisam ni ja daleko ….nego kaj je ono nagrada da razmislim ako mi se isplati intervenirati [proud]

Cuj ja imam moguce broncanu medalju a ti figu pa vidi [tongue]
[/quote]

Nekak kolega u zadnje vrijeme malo često plazite jezik ,da se možda otvori tema ko ima duži [proud]
[/quote]

E tu bi i ja volio sudjelovat. Moj možda nije jako dug, al je vrlo lijep. I širok u korjenu pa se sužuje prema vrhu. [lol] [lol]

PEYO vizionar slijepac, kolekcionar minusa

Ajmo Crobex dolje još pola % pa sam pobijedio! Go go go! [cool]

Završilo na 1.383,71 [bye]
Čestitke Gonzalezu, spasio ga je HT danas.

1,250

vise volim narodnjake nego kruva jesti

Ovim putem želim čestitati kolegi Gonzalezu koji je suvereno pokazao lokalnim drukerima i neznalicama tko na ovom forumu zna znanje.
Bravo kolega.
GO GONZALEZ GO [thumbsup]

NE CVETA CVEĆE NI U NAŠE PREDUZEĆE

New Report

Close