Počinje prikupljanje 152 mil. kuna kapitala u Đuri Đakoviću

Naslovnica Forum Komentari članaka Počinje prikupljanje 152 mil. kuna kapitala u Đuri Đakoviću

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Vjerujem u veliki interes i barem ponudenu vrijednost dokapa od 40kn, tolika je trenutna cijena na ZSE! Bravo !

Mislim da će s obzirom na trenutnu situaciju oko agrokora biti puno intresesa za dokap ove perspektivne kompanije.

Ili će Bakić sam dokapitalizirati.Ako je nelikvidan nek proda rivp pa objasni da mu trebaju novci ili se osjeća depresivno ili kako već….

OŠ NEŠ BANGLADEŠ!


Mislim da će s obzirom na trenutnu situaciju oko agrokora biti puno intresesa za dokap ove perspektivne kompanije.

Ili će Bakić sam dokapitalizirati.Ako je nelikvidan nek proda rivp pa objasni da mu trebaju novci ili se osjeća depresivno ili kako već….

Molim te da se ne sprdaš sa najperspektivnijom firmom i rh…ako ništa drugo dokap će sigurno uspjeti radi njega…ipak je on previše love tu zakuca…a i održava cijenu na nevjerojatnih 40 kuna već godinama…

MOJI POSTOVI NISU SAVJET NA KUPNJU,NA PRODAJU,NITI NA BAVLJENJE DIONICAMA,NITI SU INVESTICIJSKI SAVJETI ILI PREPORUKE

Samo tako. Trebat će negdje uhljebiti propale menadžerske zvijezde Agrokorovih tvrtki sad kad ostanu bez posla. Javne i polujavne tvrtke savršene su za to. Klijentelistička mreža velikih stranaka radi besprijekorno i dovedena je do savršenstva, to im nitko ne može osporiti. Ako ne bude dovoljno, dokap se može ponoviti sljedeće godine. Mirovinci još uvijek imaju za takve stvari.

Voda nikad ne zavrije dok je gledaš.

Opet dokap ……….. predlažem da se firma proda za 1 kunu ako ne bude veće ponude …recimo DIV-u ili DOK-ING-u ili ULJNIK-u

Bil pomoglo da se firma imenuje u …..JURE ĐAKOVIĆ

DAJ PET !!!

New Report

Close