Pitanje dana: Biste li odali utajivača poreza za 500 kuna?

Naslovnica Forum Komentari članaka Pitanje dana: Biste li odali utajivača poreza za 500 kuna?

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

ovce raspravljaju kako nisu dovoljno ošišane..

ovca1 (ovci2): hmm, čini mi se da te nisu dovoljno ošišali, nemaš ni jednu ranu od škara..
ovca 2: da, imaš pravo, mislim da bi se trebala prijaviti?
ovca1: da, da, naravno, ako nas ne ošišaju kak spada nećemo imati dovoljno vune za zimu.. kad malo bolje razmislim, mislim da je i na meni ostalo par čuperaka koje bi još trebalo ukloniti.. a nisam ni krvarila baš onako, po propisima.. kažu da kad si propisno ošišan izgubiš barem litru krvi
ovca2: auu, imaš pravo, oćemo se zajedno ići prijaviti?
ovca1: mislim da je to jedini izbor, i jedina moralno ispravna stvar koju možemo učiniti..

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

da se vratim pitanju.. zašto, šta je loše napravio?

https://childhealthsafety.wordpress.com/2012/03/14/government-experts-cover-up-vaccine-hazards/

neka zaokruže na 1000 i ja polazin u akciju………;)

neka zaokruže na 1000 i ja polazin u akciju………….;)

pa,nebi prijavio nekoga ovim šugavcima za pet glavi….dofurajte mmf i potjerajte barem trećinu uhljebljenih idiota u državnim službama,pa onda tražite da se izdaju računi…,hebote baš smo banana država užaaaaaaas

NE, nebih nikoga cinkao jer država ima dovoljno ljudi koji se trebaju baviti naplatom poreza. Njihov problem je što ti ljudi umjesto da rade svoj posao gledaju gdje će mukte ručati.

Ja bih cinkao sve i za 50kn…Zbog takvih je drzava u banani…Nek samo kazu gdje da ih se prijavi, odmah sastavljam listu utajivaca iz svoje okoline…

miami dobro si ga savjetovala.
ako i odneseš sve pisane dokaze na DORH o zlouporabi položaja poreznjaka, DORH će se pozvati na zastaru te dokumentacije, garantiram.
ipak ih poreznjaci hrane, a trebaju i mig iz Vlade da bi to mogli sankcionirati.


NE, nebih nikoga cinkao jer država ima dovoljno ljudi koji se trebaju baviti naplatom poreza. Njihov problem je što ti ljudi umjesto da rade svoj posao gledaju gdje će mukte ručati.

Ja bih cinkao sve i za 50kn…Zbog takvih je drzava u banani…Nek samo kazu gdje da ih se prijavi, odmah sastavljam listu utajivaca iz svoje okoline…
[/quote]

ja bi volio da te poslije potraži onaj kojeg si prijavio

Vlada će vjerojatno vrlo pametno poslije potrošiti taj novac koji su pobrali zahvaljujući tvojoj prijave, a genije ?

ja bi volio da te poslije potraži onaj kojeg si prijavio

Vlada će vjerojatno vrlo pametno poslije potrošiti taj novac koji su pobrali zahvaljujući tvojoj prijave, a genije?

Zelis reci da trebam sutiti i trpiti dok ljudski olos krade drzavu a samim time i mene? Upravo to su svi koji ne placaju poreze, OLOS najgore vrste…

KOJA SPRDAČINA OD DRŽAVE !
kada je sve u državi pokradeno, on baca kost sitnozubima u ova krizna vremena, dok imamo niz oslobađajućih presuda za milionske lopovluke, bez vraćanja pokradenog,
uz toliki ustroj državnih službenika i poreznika, on od financijski polupismenih(kao što je i sam) ljudi traži da cinkaju za 500 kn, pa da mu netko poslije polomi rebra,
dajem prijedlog neka uvede nagradnu igru za sebe i svoje pajdaše
MINISTRE, NE KRADI ! gdje bi svatko tko prijavi svoga kolegu koji je oštetio državni proračun za milijunske iznose, dobio 5 % nagrade od vraćenog novca

gsp slavek ak ti građani budu nosili ko je utajivač poreza onda ti stvarno te silne inspekcije netrebaju, ti njih ljepo pošalji na burzu rada ili nek se prekvalificiraju za neki drugi posao ako to neznaju raditi,
i onda si poprilično uštedio s jedne strane nemaš više velike troškove za plače i doprinose tih inspektora
spriječio si korupciju,i ono najbitnije dobio si jako jeftinu radnu snagu, građane koji če vjerojatno prijaviti jednog ili dvjicu i na kraju završiti na hitnoj.e moj narode stvarno ste ovce evo vam malo kosti
da se oko nje grizete koliko treba ovom narodu da svati da su ovu državu uništili političari koji su na platnom spisku velikih igrača.

New Report

Close