Pelješki most gotov za četiri godine (objavljeno 30.08.2007.)

Naslovnica Forum Komentari članaka Pelješki most gotov za četiri godine (objavljeno 30.08.2007.)

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

možda se na vrijeme promijeni vlast da se zaustavi ovo perverzno iživljavanje s novcem poreznih obveznika [smiley6]

SDP je najavio mogućnost zaustavljanja projekta ukoliko dođe na vlast

No respect

Kolega, da živite na krajnjem jugu Hrvatske, izgradnju mosta ne bi percipirali kao “perverzno iživljavanje s novcem poreznih obveznika”. Uostalom jug Hrvatske doprinosi proračunu RH poprilično, zasigurno bi se i Vi složili.

Pa ovako opet imate samostalnu Dubrovačku republiku, sa prijateljskim susjedima BiH i CG. Mi iz Hrvatske i vi iz Dubrovačke republike smo tek drugi kopneni susjedi, nešto kao Hrvatskoj talijani i austrijanci.

Šalim se. Ja sam za most. Svejedno je gdje će se novac strajbat, a vidim da vama znači.

No respect

SDP nije najavio samo zaustavljanje projekta mosta ako dođe na vlast nego i zaustavljanje cijele Hrvatske.

vrlo često sam dolje i dobro znam da je glavni razlog za most “ispumpavanje” državnog proračuna kubicima betona… a postoje mnogo bolja prometna rješenja, koja su vezana za elementarno poznavanje diplomacije.

most bi produžio put do dubrovnika, vrlo vjerojatno stvorio čepove kao na sv. roku i temeljito uništio najvrjednija svojstva cijele zone vizualnog obuhvata – vrhunski krajolik u kome je najljepša upravo neagresivnost prema prirodi.

upravo iz takvih razloga malo ima takvih mostova na svijetu. a time se naši pametnjakovići diče…

Osi glupiraš se, jesi vrlo česrto ‘dolje’ ali to ne znači da si u Dubrovniku, bolja prometna rješenja, koja, tunel, most bi produžio put do Dubrovnika (? još jedan “biser”), a poseban biser: ”temeljito uništio najvrijednije svojstvo cijele zone vizuelnog obuhvata – vrhunski krajolik u kojemu je najljepše upravo neagresivnost prema prirodi’ ha ha

ne znam znate li išta o problematici duljina puta, čini se da ne.

a ovo ostalo nema smisla komentirati, ne vidim da govorite nešto konkretno i suvislo…

New Report

Close