OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.



ne znam zašto svaki dan pišete o odluci AZTN kao da će to išta promijeniti? kakva god odluka sad da dođe, bit će nebitno za trgovanje dionicom (osim za trejdere koji će se u prvih 15 minuta riješiti dionica) jer je cijela burza u – nirvani…da ne kažem u-banani

Istina, ali svejedno imam feeling da investicijska zajednica očekuje odobrenje pripajanja H1 Optimi tj. da će takvu odluku dočekati pozitivno, s druge strane, odluku kojom se ne odobrava pripajanje (a koja mi se čini izglednija) dočekati u negativnom kontekstu tj. da će cijena dionice pasti. Vjerojatno na isti način kao i jučer na DDJH, počet će padat oko 10-11-12 da bi se zatim smirila na -20% sve do službene objave odluke.

Možda se i varam, tek nedavno sam počeo pratiti ovu dionicu.
[/quote]

Nije mi jasno na temelju cega bi dionica pala. Ako ne odobre, to znaci da u 7mj ove godine krece proces prodaje.
Ajde bez da analiziramo detaljnije, uzmimo ovo sto je par postova prije navedeno, a to je da bi prodaja isla po 7 x Ebitda. (Minus dug).

Pa sad vi meni recite kako bi islo dolje?

….da se razumijemo, nitko tada sretniji od mene…

Ono što je meni posebno iritantno je da ni danas, 16.05., nema nikakove odluke AZTN.
Obaveze tipa izvještavanja o radu, transparentnost… itd…. ne odnosi se na državne agencije. Nedodirljivi su spram rokova.

pa kazem ti i zadnji puta je trebalo 3 dana da se odluka objavi i ako se dobro sjecam prvo ju je optima objavila na zse. tako da po meni bi mogla sutra,

Sram ih bilo. Probajte zakasniti tri dana sa poreznom prijavom.

Da li to netko ima insajdersku informaciju ? Malo smo živnili danas

ovo je danas malo ( ali malo ) krenulo.
u svakom slučaju, izgleda lijepo.

drastično smanjti doprinose na plaće i drastično smanjiti poreze. samo tako možemo dalje !

Ako i ima, to bi bio prvi slucaj da to prijavi na forumu. Premala kolicina, stidljivo, u posljednjih pola sata trgovanja. Sutra smo pametniji. Osobno ocekujem odgodu . Moguci razlozi odgode za raspravu na Forumu. Vise ljudi, vise pameti.

Da spoje opte i h1 dobro, ali lose jer je staus quo neko vrijeme. Da ne spoje tada opte ide u prodaju. Mozda se nadje neko zainteresiran. Ali ne vjerujem da bi postigla cijenu kao sa h1. Mozda bi se nasao kupac prije. Iako sumnjam da bi HT dozvolio da mu neko svrlja po dvoristu.

Status Quo: Roll Over Lay Down

još odluke nema ..da se nisu privarili pa umjesto odogode 3 mjeseca stavili 3 godine????


još odluke nema ..da se nisu privarili pa umjesto odogode 3 mjeseca stavili 3 godine????

Nisu zato sto po njihovoj logici nije isteklo 3 mjeseca, jer se za određene aktivnosti unutar ove fazi oduke ”sat zaustavlja”. Na prethodnoj stranici ili dvije piše njihov odgovor na mom postu.

Ne postoji njihova i naša logika, postoji rok istekom kojeg su u obvezi da izvijeste javnost… makar o tome da su “zaustavili sat” na rok do Sudnjeg.

Ma ja vidim da sa Optimom nema nekih problema glede trgovanja na burzi?

A Ledo, Jamnicu i Belje možete pokušati riješiti i preko njuškala? Iako ne znam da li bi SKDD htio prenijeti takvu dionicu na novog vlasnika.

sad mi ništa nije jasno. je li stao sat ili mozak?

who dares, wins

nikakvi informacija…ni odluka ni riješenje o produljenju odluke…nezna čovik šta bi reka..

Da li je itko kontaktirao Optimu? Zadnji put je Optima bila ta koja je poslala priopcenje, a ne AZTN…

New Report

Close