OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

netko stvarno želi sve kupiti

Ne znam zasto vam je bitna ta cijena od 3 kune. Tada ce Optima jos uvijek imati smijesnu trzisnu kapitalizaciju, manju od 200 miliona kuna.
A EBITDA veci od 100 miliona kuna, sa trendom rasta.

To vam je ista klapa koja nabada sa ovim vrijednostima crobexa kao nekakvim značajnim otporima, potporama itd itd. Ne znam zašto i od kud to? Zakače se na neki broj i drve li ga drve


Ne znam zasto vam je bitna ta cijena od 3 kune. Tada ce Optima jos uvijek imati smijesnu trzisnu kapitalizaciju, manju od 200 miliona kuna.
A EBITDA veci od 100 miliona kuna, sa trendom rasta.

To su psihološke barijere koje kada se jednom prijeđu postanu temelji za daljnji rast. Tako to jednostavno funkcionira. Burza je 90% psihologija.

@Mr. Pong

Potpisujem.

使用を信頼し、あなた自身の能力の

Čemu žurba, duga je godina.



je kupujte, ja neznam koji put moram reci….HT ide namjerno isisavat lovu preko veleprodaje, i to jako brzo

Da i ZABA koja drži 40% (a i ostali dioničari) bi sve to gledali i kazali samo dajte!!!. Ne budite smiješni s takvim izjavama.
[/quote]

Kakva ZABA?, briga ZABU za OPTE, ima vecu korist od HT-ovih novaca na racunu. Daj malo razmislite kako sve funkcionira u RH. Ja vam govorim cinjenice, od slijedece godine ide povecanje troskova za 10% u startu

Kakvih 10 %?

Hoćemo li danas liznuti 3 kn? Ostalo svega cca 150k kn do 3.00

Nakon rasta dolazi pad, a sada bojim se da će lagano dolje…. Nema interesanata za kupnju baš…. Odnosno, ima, ali od 2,20 do 2,60 mislim da bi se puno prometa napravilo. Živi bili pa vidjeli…. Neka logika nalaže da je previše porasla zadnji tjedan da bi se zadržala….

I ako ide povecanje od 10% to je svega 14 mhrk godisnje.
Znaci ebitda nece biti 102 nego 88m hrk a s H1 ebitda ce biti 150m.
Sto mislite da ce Zaba jos jednom gubitak prikazati. HT treba biti sretan da se njemu proda jer ce optima grupa biti treci pruzatelj u Rh sa 700m hrk prihoda, ebitda od minimalno 150m i biti ce uvijek zainteresiranih.
Pogledaj koliko je vipnet platio Amis koji je jako mal.

Da bas povecanja cijene HTa prema ostalima od 10% ide samo jednostranom odlukom HTa.

HT prvo mora dobiti odobrenje od AZTNa i HAKOMA. Slicne stvari su pokusavane i prije od strane HTa, pa im je AZTN odlucio da cijene nisu OK i da ih prilagode.

A i pitanje je hoce li HT nastaviti upravljati Optimom. Vec sredinom slijedece godine bi mogao poceti proces prodaje, a to znaci eksploziju cijene na burzi.

Ili kupnje pa pripajanje…. ali tko će ga znat….

@Johnny, nervoza vas hvata? Malo je dionica na ZSE kao Optima. Nemojte se previse nadati jeftinijoj kupnji. Kupci ne pokazuju svoje adute na gledalici

Nisam nervozan nimalo..

New Report

Close