OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

tko kaže da je on to prodao? ja bi volio da je to tako. ne zbog prodavača već zbog kupca.

who dares, wins

@verdi
A sto je radio ako nije prodao? Nije samo prebacio s jednog racuna na drugi pa da izazove plac kod malih sirotanovica?

Neznam jel sam sebi prodaje, ali se vidi da sve dionice koje je prodao su sada u vlasništvu Interkapitala.

to je skrbnički račun. možda ih je založio jer mu treba za skijanje ili doček nove godine ili ih je posudio interkapitalu da ovi išortaju do 1kn. puno je opcija i posljednja je prodaja.

who dares, wins

Ili se proba stvorit panika pa da se pokupi čim vise po ovim stecajnim cijenama

Velikom sirotanu netreba zalog dionica za skijanje
Imao on svojih 40m+ koje mu je firma dala (pogledajte izvjesca za 2012 i 2013) koja su odjednom nenaplativa potrazivanja.

To bi HT da je pravi trebao sada lijepo ovrhu pa vrati rodjo…

OX-Bright, inspiring and easy going. You make an outstanding parent. Shoul merry a Snake or Rooster but not a Sheep


Ili se proba stvorit panika pa da se pokupi čim vise po ovim stecajnim cijenama

slažem se s vama samo bi ovo “ili” izbacio. [emo_smijesak] na asku je od neki dan ponuda kao da je milion kupaca. jutrošnja prva transakcija sa rasturanjem bida sve do onog prijateljskog velikog naloga i td. ne vidim neke velike koristi od ove strategije ali vrag kad je u sili i muhe jede.

who dares, wins

Zivnulo ovo malo , samo se cijena brine , jer su zadnja dva izvjesca bila pozitivna

nemojte se brinuti,
ja sam popušio već pun k…. kubanki
na optimi, i sad samo čekam…

nemre dovijeka….

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Uskoro će uslijediti skok, neće Zaba prodavat po 5 kn

Ili ide u stečaj . Haha i Ht i Zaba sve gubi

Stecaj ? Malo teze.
Rekao bih da je sada povoljno vrijeme za šoping ali ako gosp. Martić želi toga dijeliti onda sigurno vrijedi čekati.

New Report

Close