OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ili jos bolje, ima li postojeca uprava komentar na ovo stanje ili se oni ne bi steli mesati.

to si dobro zamijetio munjiks…ako gazda prodaje po 3 kn, znači da procjenjuje da ne vrijedi više. to je jako opasna poruka kooperantima koji su dobili dionice u zamjenu za dug i vjerojatno će dobar dio njih također krenuti gazdinim stopama. na žalost, ovdje slijedi još jedna “ingra”

Ignore: KressoM, delux

kolega matic vise nije gazda optime on je samo dionicar od 1% i m m se vise nista nepita gazda je zaba i ht a oni neprodaju meni je to dovoljno


to si dobro zamijetio munjiks…ako gazda prodaje po 3 kn, znači da procjenjuje da ne vrijedi više. to je jako opasna poruka kooperantima koji su dobili dionice u zamjenu za dug i vjerojatno će dobar dio njih također krenuti gazdinim stopama. na žalost, ovdje slijedi još jedna "ingra"

Iz dionice su izlazili MM i Roland Žuvanić,mislim da sam to negdje vidio na mojim dionicama dakle bivši Optimaši,a zanimljivo nitko drugi,iako tu imamo i mirovinca. Po meni to više izgleda kao neki oblik frustracije zbog neuspjeha i mislim da OPTE vrijedi ovu cijenu,a svakim kvartalom će biti sve bolje i bolje.
Usporedbe sa predstečajnim građevincima mi ne stoje jer su isti u puno goroj dubiozi zato što OPTE radi na domaćem tržištu,a ovi su bar DLKV orjentirani prema van gdje se mogu zaboraviti nekadašnje marže i aneksi,tamo se radi s minimalnom zaradom ili se samo radi.

ma roland je tu i koliko ja pratim u zadnje vrijeme nije ništa prodavao ako je u opće. ima i novih.
5.
GRDEN DAMIR (97214595987)
44.890 1,59 Osnovni
10.
STINGL ROBERT (16749863621)
24.906 0,88

who dares, wins

Verdi u pravu si,nisam provjravao radi se o Jovičić Goranu,također bivšem Optimašu,isprike i gospodinu Rolandu[emo_smijeh]

danas su nekakve vijesti za optimu jel tak??????? nekako nema dionica na prodaje sve suplo sta je to??????????

Na prodaji je 111.111 dijonica,
do 3,54kn 14.144 komada, odnosno do 3,55 ukupno 18.190 komada.
Nije li to dražesno?!
[emo_namigusa]

Dobro jutro rakijo, zbogom moja pameti!

kod mene sve bijelo, kako ne pada,
pogledati kroz prozor…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

savjet može uvijek,

antidepresivi,

no nemoj se brigati od minusa,
naše je da čučimo u žbunju ko Mirko i Slavko,

još je gora stvar ak s tom količinom završiš u plusu,
e tu je rješenje jednostavno,
mogu te sa 100% sigurnošću uputit na kolegu

pofuka

(inače mog prijatelja)

koji lijeći dioničare koji imaju psihičkih problema zbog dobiti..[emo_smijesak]

NHF

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Pa dobro kad ce to izvjesce?????

Evo link prorok111
Vaš link …[/url]

zna li se kad će ići zamjena dionica OPTE-R-B u OPTE-R-A kao što je bilo npr. kod DLKV? naime, ako to ide uskoro, moguće da je to razlog zašto M.M. rasprodaje po ovim cijenama?

Ignore: KressoM, delux

pa postojecim dionicarima na jednu postojecu barem bi trebali dati 3 ove jer su ove puno vrijednije od ovih novih vidjet cemo moje milsjenje

To se po sili mora dogoditi najkasnije 12 mjeseci po prihvacenoj Psn. Ako se dobro sjecam to je konac 5. mjeseca.

New Report

Close