OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Valovi ko na tihom oceanu a onda brodolom,jednom bio i sretno izašo…. [wink]

Pustite priče,memojte da vas prevedu žedne preko vode

Milusicu, bi li kupio npr. po 10 kn?

Evo Ameri zaronili, idealna prilika za udariti po bidu sutra. Idemo sutra najbrži prst i što niže. [lol] [lol]


Milusicu, bi li kupio npr. po 10 kn?

pa toliko i vrijedi! [thumbsup]

Što se čeka? Oće dat neko po 10 kn. [lol] [lol]


Što se čeka? Oće dat neko po 10 kn. [lol] [lol]

još malo kolega još malo…


Vidjećeš uskoro što će biti sa tim velikim nalogom osim ako ga xxxx na vrijeme ne povuče. [lol] [lol]

Prolaze dani, a mi nikako da "vidimo" što će biti s tim velikim nalogom ako ga se ne povuče. Veki, kad ćemo vidjeti? Je li nalog još tamo ili je povučen?

nece nitko oplest po asku, pa da vidimo tog "velikog" kak dise….jos je tamo…

http://www.youtube.com/watch?v=0TgrHXa2kE0

Netko mi je udjelio 10kom OPTE-a, najveca mi je enigma – koja to brokerska kuca dozvoljava ukucat nalog od 267 kn [shocked]



Vidjećeš uskoro što će biti sa tim velikim nalogom osim ako ga xxxx na vrijeme ne povuče. [lol] [lol]

Prolaze dani, a mi nikako da "vidimo" što će biti s tim velikim nalogom ako ga se ne povuče. Veki, kad ćemo vidjeti? Je li nalog još tamo ili je povučen?
[/quote]

Još malo, čeka se da majstori odigraju igru na HT. Nego, evo Ameri opet rone pa ti sutra opleti po bidu dok još ima. [lol] [lol]

Evo, netko te poslušao i prodao 200 kom. Što je s onim velikim?

U jednu ruku i bolje da se ne trži,nego da se trži i pada ko sve ostalo.Kad se okrene smjer u drugom smjeru(pozitivnom),onda nastupa OPTE,kao nekad prosjek +10% dnevno(nije druk,nego sam lijepo noćas sanjao)

New Report

Close