OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Nema tu nikakvih kostura iz ormara jer su i Optima i H1 uspješno prošli odnosno prolaze predstecajne nagodbe. Da je bilo i ostalo bilo kakvih kostura odavno bi oni isplati van na skupštinama gdje se glasalo i gdje su se utvrđivale trazbine. Pored toga, prodji kroz revizorsko izvješće i vidjet ćeš da značajnih sporova nema, a sva potraživanja i obveze su regulirane ugovorima i nagodbom.

Možda sam se nejasno izrazio…  nisam mislio da OVDJE ima kostura u ormaru, ali želim reći da kupac ima pravo ponuditi bilo koju cijenu, iAKO nije u međuvremenu stjecao i na burzi dionice, prosjek ga ne dotikavlje.

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

Revizor Deloitte je napravio sluzbenu procjenu optime i prodavac nece prihvatiti cijenu buduceg kupca ukoliko je ona niza od Deloittea.

Naravno da ga prosjek dotikavlje jer on može steći dionice ispod prosjeka, ali svim ostalim dioničarima mora platiti trosmjesjecni prosjek. To je tako definirano zakonom.

opet neki skriveni nalog prodaje na 7,80 kn

netko baš ne želi dočekati kraj natječaja s dionicama na računu?

dobri poznavaoci prilika ovdje ….bez obzira na opservacije o prosjeku i vrijednosti kompanije …

zašto ga majstori ruše još od one objave neki dan …konstantno evri daj  ?

lov prije objave ili uz inside infoe ..imaju saznanja o manjoj vrijednosti ipak ?

 

 

Nemaju saznanja. A uvijek je nekog strah i misli da je pametniji.

Ima dosta ekipe koja je jurišala na objavu oglasa, a kako se rast nije nastavio sad polako sipaju iz ovog ili onog razloga. Pa špekulanti kojima je dosadno i pokoji koji je shvatio da je dovoljno zaradio i dogodi se letargija. Ja duboko vjerujem da cijena u bilo kakvoj ponudi neće biti ispod ovih razina, al to ne znaci da je strah i neizvjesnost na trzistu neće odvesti niže. A možda i neće. Bumo vidli, rekli su slijepci.

uhhhh, al ga netko praši, pola milje u šusu po kupnji, kupnja skoro pometena..

Life all comes down to a few moments. This is one of them.

Možda se ide popuniti GAP na 3.3 kn.

A opet možda i nitko neće i ne želi kupiti Optimu.

Jadni ljudi koji su ovo plaćali po 8 i više kuna.

ovih 77 tisuća dionica prošli tjedan su nosile još 77 tisuća kuna vlasniku…

Jeli pesimista nakrcan dionicama Optime - Optimista ?

što se tu dešava s cijenom ?

E ovaj je sad ispucao sve što je imao kad je išao po bidu, ili ne znam što!

A mogao je sve prodati barem po 7,8.

Pa neka netko kaže da se ne ruši namjerno, treba Hanfa hitno provjeriti tko je i kome prodao ovo! Jer ovako se ne prodaje već se želi postići nešto drugo!

Zato Hanfa na posao pobogu!

neko je lupetnuo cca 70000 dionica po bidu.. čega sam se sve nagledao ovdje zadnjih par godina.. ništa me ne čudi.. razloga prodaje može biti sto.. ja ću radije pričekati neke službene vijesti.. nije još puno vremena ostalo.. pa ćemo ili otvarati šampanjac ili će zarada ispariti

Ichweiss, 20.02.2020. u 10:13
Nemaju saznanja. A uvijek je nekog strah i misli da je pametniji.

 

Da se naslađujem, sad bi napisao da sam vam rekao kolega da moraju doći i loše vijesti.  Očigledno netko ima neka saznanja, sad samo moramo sačekati dan-dva da čujemo što se dešava.

Inače, još ste mi “dužni” izvaditi barem jedan moj post koji potvrđuje vaše tvrdnje za moje pisanje.

 

osla firma u k… i mi zajedno s njom :D, kako god ja sam nekom danas pomogao da se rijesi ovog ovog nevrijednog papira i uzeo ga u svoje ruke. nema na cemu 😀

New Report

Close