OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

@narko
pa odgovorili su jedino što su i mogli….neće valjda komentirati novinske špekulacije vezane uz tele2 jer to nisu nikakve službene info koje se tiču optime…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

@zorangutan
To mi je jasno. Više sam se referirao na institut očitovnja koju su uvijek po istoj špranci. Je li ikad iz tih očitovanja došla neka korisna informacija?

burza ima takva pravila….uprava se očituje jer tako od njih traže i to je to….ništa se tu novo nije nikad saznalo niti će…

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Lijepi dan danas…..
Ali kako vidim vec skoro svi zbrajaju i prodaju svoje dionice ( a nisu ni svijesni da je to tek početak )….
Ali dobro.
Puno vas nema pojma tko je UG i koliko je to jaka grupa….njima je kupnja Tele 2 i Optime ko nekima od vas odlazak u Zaru….
Zato razmislite da li je pametno prodavati to što imate ili je bolje još nadokupiti.
Drago mi je da se je ova kupnja Tele 2 upravo dogodila prije procijene vrijednosti Optime….
To je baš dobro došlo a uskoro će i rezulati ( polugodišnji )…. pa možda i dođe još netko tko bi želio Optimu.
Ima takvih jakih igrača dosta na tržištu…
A1 sada mora dobru cijenu ponuditi za Optimu ( oni su jedni i od većih dioničara ) jer je njima jako u interesu kupiti Optimu.
U svakom slučaju Optima vrijedi puno više …..
Ja čekam 2020, početak godine i onda kad sve bude jasno…prodaja.

netko se malo prije istresao po bidu sa cca 30.000 komada….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

..poznavajući raiffeisenhov način prodaje…oni će vrlo vjerojatno na ovom rastu nešto skratiti poziciju…možda jedno 200000 kom….

@tin
vjerojatno će i ćurki do kraja izaći na ovoj cijeni

@BlauRot5
Potpisujem sve navedeno.
Nakon što se prodao Tele2, stvari postaju puno jasnije.

halfte trinken, halfte Šarcu geben


…bude li procijena vrijednosti iznad ili oko 9 kn….očekujem porast cijene na burzi na 5,50-6,00 kn…

….a bude li procjena 5,50-6 kn? koja će onda biti cijena na burzi?
p s -krenulo je po bidu malo jače

čini mi se …možda nisam u pravu….na kupnji 3,94 je skriveni nalog…ukupna vrijednost oko 200000 komada vidjelo se nakratko pri dražbi u 12 sati..

mislim da nije više skriveni, bio je par minuta, a onda ga ja maknuo….

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Prijelaz iz 1 u 2 😉

New Report

Close