OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska OPTE (OT-OPTIMA TELEKOM d.d.)

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.

Ja imam 30ak tisuća, koje je to mjesto otprilike ako može

Zahtjeve za prijateljstvom odobravam ali ne odgovaram na pp.

@ante909
30.000 kom je oko 150 mjesta, za ulazak u top 100 treba malo više od 45.000 kom.

A top 50?

za top 50 treba vise od 100000

Jel ima netko tko je blizu da odnese kavu market makeru ?
Izgleda da je zaspao na radnom mjestu.

Javno pitanje za moderatora: zašto se vise ne puštaju postovi tijekom dana nego tek na kraju dana?
Ovakvim načinom mi ovaj Forum gubi na važnosti i nije mi nešto koristan i zanimljiv kao prije.

Također, dosta postova mi se briše pa gubim volju za daljnjim pisanjem.
Ok, možda moji postovi nisu dovoljne kvalitete prema Vašem mišljenju, ali mislim da ovaj Forum nije niti zamišljen da svi članovi Foruma moraju imati završen CFA/ACCA ili ne znam ja kakve škole oko teme investiranja…

Hvala, pozdrav,


od 5,60 do 6,05 na prodaji je preko 200.000 dionica (1,3 mil.kuna)

trenutno je od 5,75 do 6,05 na prodaji 130089 dionica..čini mi se da se scenarij iz prošlosti ponavlja (slično je već bilo na cijenama oko 3 kn)..samo je potpis od istog autora.

Baš me zanima autor scenarija?!

Ma nek vrti .rek.
Znate onu narodnu: tko zlato vrti zlato ima, tko .rek vrti .rek ima.
Prevrćuju neke dionice na sitno bez veze umjesto da kupe krupno, ugase ekran i bok.
Samo povećavaju entropiju sustava.

Odakle toliki broj dioničara s određenim malim količinama dionica (113 dionica, 144 dionica, 244 dionica, itd.)? Vjerovatno su ih dobili kroz neke aranžmane?

Pretpostavljam da većina tih dioničara nema račune kod brokera te većina tih dionica zapravo nisu u free floatu?

Mozda hrvi, stradalnici i slicno, ne znam…

Znam da su dobivali udjele u fondovima, ali nisam znao da su dobivali direktno dionice Optime ili H1.

Danas sam dobio, knjigu dioničara OPTE, nažalost downlodao sam je u nekom Notepad formatu, odnosno nikako drugačije nije ni moguće. Knjiga je skoro ne čitljiva, sbrda zdola, jako teško za pratiti. Pokušao sam skinuti sa telefona u nekom drugom formatu ali no luck! Imate li koji prijedlog ili savjet? Hvala.

Prebaci je u excel

Import u excel. Stupci su delimitirani sa # i excel ti to prebaci u citljivi oblik.

Realno, za 125 kuna trebali bi ponuditi vise od toga. (npr. download u nekoliko formata, pdf, excel, txt)

New Report

Close