Oporavak burze

Naslovnica Forum Tržište kapitala Hrvatska Oporavak burze

Forum namijenjen svim temama vezanim za dionice, obveznice i druge vrijednosne papire te trgovanje istima u Hrvatskoj.


” Zato je plačam čevape čim ‘prdne’ neki veći fond [thumbsup]

Dogovoreno. [thumbsup][lol] [lol]

PBZ INVESTOR - nikad vise!


i ja se priključujem [lol] [lol] [lol]

nije bitno dal dobis pare na racun, glavno da prikazes dobit, kuš ne!

a sta ću vam ja kada nećete slušati

Ajde tko će mi objasnit…Zašto u Belišću nema paničnih investitora?

Molim Vas da ne ocjenjujete moje glupe komentare jer bi ja sam sebi dao nulu da mogu

veliki pad uz veliki promet-dobar znak iz drhtavih ručica dionice prelaze u sigurne ruke[thumbsup]

NEMA PREDAJE


Ajde tko će mi objasnit…Zašto u Belišću nema paničnih investitora?

normalno da nema kada su sve rastjerali svojim sranjima i sada jašu na svojim valovima

drže nisku cijenu dugo vremenm, strpljenje mnogih koji su unutra dođe kraju i izađu s gubitkom

to ti se u mome selu kaže peder

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

nismo još ni blizu oporavka …

iduči tjedan kada vide da nema torbarenja s braniteljima idemo gore[thumbsup]

NEMA PREDAJE


nismo još ni blizu oporavka …

Ti znaš kad smo blizu

To je to za danas glede pada.

Don't be convinced of your super knowledge of the market, the market does what it wants, and you are just along for the ride!

Kad INA pada onda je stvarno kriza.[cry][bye]

DELUX,Brankica,Croman.Rekvijem,Lyux,vatreni,valentine,vodavoda,fajrunt,kanabis,lanicaCroman,=ista osoba

Moze li bolje?

Ne moze, mi moramo uvijek izmisljati toplu vodu, sada su se i najveci optimisti uvjerili,
da dolazi do kraha, i da se ne vidi promjena.
Mi ne znamo uciti od drugih, fondovi se gase, nema tu urote, igre, sada je svima vec jasno.
Nema se para i gotovo.
Ali da se to moze promijeniti, moze, kako?
Vrlo lako, da nas Ivo i Rohatinski, poduzmu neke stvari, kao zapadne zemlje ili Ameri,
od kojih mozemo puno uciti i nauciti o trzistu kapitala.
Ali mi smo previse pametni i svi se busaju u prsa i sve znaju, neka se sada busaju.

Vrlo lako se moze srediti financijska poluga, (koja je nuzno potrebna),
fondovima, margini, manje kamete i sl. ali im to ocito nije u ineresu.

Ako nits ne poduznu, neke znacajnije restrikcije, bojim se da je s nasim trziszem kapitala
gotovo, tj. bitno da se na automatu ZSE predstavlja najjaca burza u regiji, mad daj.
Ili da brodaju ZSE Beckoj burzi koja ce znati srediti situaciju, za razliku od nasih, a to se bojim
nece dogoditi sljedecih 10 godina.

Pozdrav!

And God says let there be light and be light, and it was good...

New Report

Close