Odbio posao od 100 tisuća eura jer ga nema tko odraditi

Naslovnica Forum Komentari članaka Odbio posao od 100 tisuća eura jer ga nema tko odraditi

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Plati posteno i neces imati problema pronaci majstora.

Uredni ljudi su samo lijeni traziti stvari!

Možd da daju oglas u njemačkoj, tu je pola hrvatske na baušteli, samo tu je plaća 1700 €, pa nek si zaposle tamo ljude za 4000 kn

iskreno nije mi jasno sto se uopce cudi, svi bi htjeli posao nadzornog jer je placa 7 tisuca nadalje, a natezes ga i naređujes drugima kaj da delaju dok ispijas kavice po cijele dane i pravis se kak ti je tesko jer si morao 5 i pol telefonskih poziva tokom cijelog dana odradit umjesto onog sto ti je posao.

Dok ovakvi zidari, pomocni radnici, baustelci i ekipa rade za mizernih 3 soma nadalje, naprave 5 put vise posla tokom dana od nadzornog i direktora firme zajedno i jos moraju slusat gore navedene spodobe kako se deru da su spori ili nesto pak drugo. Pa se vi cudite kolko hocete dok god je takvih spodoba i dok god budete krali ljude za novce, slobodno vrijeme i ugnjetavali ih na poslu, drugo gospodo nemojte ni ocekivat, imate i srece da niste po tom visoko dignutom nosu jos dobili!

Imam obrt 16 godina,majstore plačam 35-37 kn na sat, pomočne 28-30 na sat radimo od 8 do 17 subote i nedelje slobodne,praznici plačeni.Plača uvijek redovna.Obrt nije bio u blokadi ni u minusu ni jedan dan u 16 godina.
Moje misljene da su to dobri uvijeti zarad ali tražimo jos 2 majstora za stalni radnu odnos znači NEMOGUČE NAČI.

Moždaje u njemačkoj plača 1700 € a disu troškovi stanovanja,režie i ostalo opet se dode na nekih 1000€ plače kao u hrvatskoj za Majstora


Moždaje u njemačkoj plača 1700 € a disu troškovi stanovanja,režie i ostalo opet se dode na nekih 1000€ plače kao u hrvatskoj za Majstora

A u HR nema nikakvih troskova? U hr se zivi od zraka.. na kraj mjeseca ostane cista lova..

New Report

Close