Od auta vrijednog 86.000 kn, u državnu kasu ide čak 24.000

Naslovnica Forum Komentari članaka Od auta vrijednog 86.000 kn, u državnu kasu ide čak 24.000

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

A oni racunaju da ce prodati isti broj vozila? A sta ako ekipa kupi upola manje vozila? 🙂

davne 2002 g sam uvezao 2 god star automobil iz Njemačke, jedan sam platio sebi i jedan kupio njima, ovo je sada čak povoljno


davne 2002 g sam uvezao 2 god star automobil iz Njemačke, jedan sam platio sebi i jedan kupio njima, ovo je sada čak povoljno

Posteno. Ja kad kupim nesto drzavi ponosno se osjecam. Sad je vrime da kupis jos jedan sebi i jedan drzavi jer ovo je bilo prije 14 godina. Znaci neces ti meni zivit na starim lovorikama. Jel’ jasno???

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!

tko normalan još registrira aute u HR?

...povijest se ponavlja...



davne 2002 g sam uvezao 2 god star automobil iz Njemačke, jedan sam platio sebi i jedan kupio njima, ovo je sada čak povoljno

Posteno. Ja kad kupim nesto drzavi ponosno se osjecam. Sad je vrime da kupis jos jedan sebi i jedan drzavi jer ovo je bilo prije 14 godina. Znaci neces ti meni zivit na starim lovorikama. Jel' jasno???
[/quote]
sada već vozim 6 od tada, od toga 4 nova, da svi vode računa o državi kao ja, gdje bi nam bio kraj broju uhljeba


tko normalan još registrira aute u HR?

etoga na, opet mi ne valjamo, dajte neki prijedlog, koje su tablice najjeftinije u svijetu, ja trenutno vozim na DA i mislim da sam pametan kao Gazda, a ono delboy vozi još jeftinije

pa imaš od rusije do gibraltara….samo malo proučiš otvaranje firmi i obveze…auti u rusiji koštaju doslovce duplo manje nego kod nas. gibraltar je opet druga priča..imaš onih otoka po engleskoj..imaš i london koji je jeftiniji od nas. tu je i italija, jeftinija od nas…ovisi što voziš, što želiš, kamo se krećeš. za svakoga ima ponešto.

...povijest se ponavlja...

delboy,Kako stojimo sa Sirijom. Zamolija bi nekog doktora da mi donese auto od dole.

Uvik ɐɹʇuoʞ ! Sitne duše mogu da mi puše!!!



tko normalan još registrira aute u HR?

etoga na, opet mi ne valjamo, dajte neki prijedlog, koje su tablice najjeftinije u svijetu, ja trenutno vozim na DA i mislim da sam pametan kao Gazda, a ono delboy vozi još jeftinije
[/quote]
vi sa DA tablicama bi bili vrlo brzo smireni da nesrece poticu od registracija a ne od mjesta nesrece.
ali kako “se tog pametnog detalja” ne smije nitko sjetiti jer bi time pogodovali normalnima i postenima na ustrb “gazda” i “pametnjakovica” koji se slepaju s njima.

Pored toga nakon sto se auto ponovno proda uzimaju po jos 5% … pa nema poslovnog procesa sa kojeg ne uzimaju provizijicu u vidu “poreza”… i opet se moramo zaduzivati i zivjeti kao stoka.


pa imaš od rusije do gibraltara….samo malo proučiš otvaranje firmi i obveze…auti u rusiji koštaju doslovce duplo manje nego kod nas. gibraltar je opet druga priča..imaš onih otoka po engleskoj..imaš i london koji je jeftiniji od nas. tu je i italija, jeftinija od nas…ovisi što voziš, što želiš, kamo se krećeš. za svakoga ima ponešto.

hvala, ovaj puta vas moram pohvaliti, jer ste bili jako ljubazni, ali nemojte pretjerivati, nisam se još navikao, za sada ne bih išao u takve akrobacije s otaranjem firme, samo radi povlastica na automobil, ako bi se radilo o nekakvom stvarnom poslu, možda




tko normalan još registrira aute u HR?

etoga na, opet mi ne valjamo, dajte neki prijedlog, koje su tablice najjeftinije u svijetu, ja trenutno vozim na DA i mislim da sam pametan kao Gazda, a ono delboy vozi još jeftinije
[/quote]
vi sa DA tablicama bi bili vrlo brzo smireni da nesrece poticu od registracija a ne od mjesta nesrece.
ali kako "se tog pametnog detalja" ne smije nitko sjetiti jer bi time pogodovali normalnima i postenima na ustrb "gazda" i "pametnjakovica" koji se slepaju s njima.
[/quote]
ne treba biti veći papa od pape i debljati uhljebe više nego li treba

Malo je to! Uhljebima se treba povećati plaće ili dati olakšice pri kupnji vozila!

Mnogi hrvatski ljevičari sve više podsjećaju na golubove. Ima ih puno, ne služe ničemu, a prije nego odu sve zaseru.

Svakom pravom domoljubu treba ponos što ima tako ekološki osvještene uhljebe!
Još podići trošarine da budu barem 50% cijene auta.

New Report

Close