Od 1. siječnja dobre vijesti za sve koji koriste internet!

Naslovnica Forum Komentari članaka Od 1. siječnja dobre vijesti za sve koji koriste internet!

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Nikakvih dobrih vijesti tu nema, jedino uobičajene državne tlapnje o lošoj ali normiranoj uslugi po natprosječnim cijenama, umjesto izvrsnoj uslugi po tržišnim cijenama.

Jbte, pa ovo je užasno sporo od A1 i to 30 puta !
T-com bi se trebao stvarno posramiti što nudi ovakav internet paket !

već sam pomislio da je Plenki velikodušno odlučio da nam ga ne isključi

I HT je anemičan,kao naš SPIN Dr.Precednik u banana landu. Ja imam optiku 60 Mbit/s kao da je i nemam,svako malo moram resetirat rutera jer pada na nulu.Uzalud bezbroj reklamacija.Rade iz nas budale,kako i ne bi kad imaš vladare za pasji falus koje ntko u svijetu ne uvažava.

tako je, imam optiku na 100 mbps, ali ruter ne pokriva stan od 58m², stalno puca veza, a žalbe i molbe kao da upućujem HEP-u, i tako već godinu dana. dobili smo smeće od opreme, jer susjed ispod mene, u istoj kvadraturi i rasporedu prostorija ima optiku od A1, i funkcionira savršeno.

Ja imam optiku od 150 mbps na a1,ali nikada je ne dostigne,bude između 125mbps i 135mbps.Samo par puta je bio oko 143 mbps.Kada nazovem korisničku službu,oni kažu da je to normalna brzina,iako plaćam za 150mbps.Gamad.

New Report

Close