Novo europsko hit-mjesto u kojem pivo košta 6 kuna

Naslovnica Forum Komentari članaka Novo europsko hit-mjesto u kojem pivo košta 6 kuna

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

Prošle godine sam tamo ljetovao i samoću reći da je bilo brutalno, ceste jesu prepune ali ako hoćete malo mira budete u hotelu a u sklopu hotela imate sve od restorana bazena kafića i ostalog. Koliko sam uspio vidjeti svi hoteli su na tom principu. Hrvatski turizam se može sakriti naspram ovog, eventualno za penzionere. Definitivno ću opet otići.


Prošle godine sam tamo ljetovao i samoću reći da je bilo brutalno, ceste jesu prepune ali ako hoćete malo mira budete u hotelu a u sklopu hotela imate sve od restorana bazena kafića i ostalog. Koliko sam uspio vidjeti svi hoteli su na tom principu. Hrvatski turizam se može sakriti naspram ovog, eventualno za penzionere. Definitivno ću opet otići.

Hrvatska ne nudi nista osim mora i sunca, a cijene divljaju u svemir… nema nikakve ponude, kompletnih aranzmana, kako i sam kazes.

E ako su tamo horde britanaca onda sigurno znači da je to dobro. Miš mislit glupog zaključka. Ne bih mijenjao najružnije plažu u Hrvatskoj za najbolju u Bugarskoj.

Kupujmo hrvatsko!

Shumar, baš si dobar nadimak si dao, prvo odi i pogledaj isprobaj pa onda komentiraj, ja sam bio i vidio,

New Report

Close