Novi nacionalni stadion za 100 do 200 milijuna eura

Naslovnica Forum Komentari članaka Novi nacionalni stadion za 100 do 200 milijuna eura

Forum namijenjen komentiranju objavljenih članaka.

obečanović opet u akciji

mi smo ipak zemlja slučaj

“Novi” nacionalni stadion? zar imamo i “stari”??

na ignore: retard "nabiduasku", plankovic, tizian, pific, barbosa....

Koji šupci. Reprezentacija nam srebrna na svjeckom prvenstvu,a oni ce im gradit stadion za 100-200 miljuna evra. Pari da su sto drugi a ne drugi. Pa ne bude li stadion od miljardu evra ser.em se na njega.


Koji šupci. Reprezentacija nam srebrna na svjeckom prvenstvu,a oni ce im gradit stadion za 100-200 miljuna evra. Pari da su sto drugi a ne drugi. Pa ne bude li stadion od miljardu evra ser.em se na njega.

ne treba nama stadion od 100-200 mil.EUR za 50.000-60.000 ljudi jer ova euforija će proći za koji dan, ali treba nam kulturan stadion za 35.000-40.000 ljudi, a koji neće biti samo za reprezentaciju (jer nismo toliko bogati) nego gdje će ujedno igrati neki naš prvoligaš, vjerovatno dinamo kad se radi o zagrebu.

no isto tako bi država nakon zagreba u idućih 5 godina trebala sufinancirati gradnju ili uređenje još bar tri stadiona na različitim krajevima zemlje: split, rijeka, osijek tako da sve to budu kulturni stadioni širom zemlje gdje može igrati reprezentacija u punom komforu i gdje neće gledatelji sjediti na betonu i kiši!

nije istina da para nema jer samo od PDV-a je zbog uspjeha reprezentacije država ubrala 1 milijardu kuna više pa onda neka taj iznos uloži u stadione!

***tko je pratio Zabivaku, mogao je čuti da je projekt kompletiran još 2008. godine i da ga otad sabotiraju sve vlade i Bandić… isto tako je spomenuto da projekt od 35 000 ljudi košta točno 65 milijuna eura, a od 55 000 95 milijuna eura, tak da neznam otkud vama cifre od 100 do 200 milijuna eura, odnosno znam, toliko planirate uzeti sebi u đep kroz razne provizije, al zahebali ste se

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!


Koji šupci. Reprezentacija nam srebrna na svjeckom prvenstvu,a oni ce im gradit stadion za 100-200 miljuna evra. Pari da su sto drugi a ne drugi. Pa ne bude li stadion od miljardu evra ser.em se na njega.

ja sam skloniji tome da izgradimo kip Mamića sa raširenim rukama na vrhu Marjana, ono ko u Rio de Janeiru. ma nije bitno šta je… samo Ajmoo

even better than the real thing


***tko je pratio Zabivaku, mogao je čuti da je projekt kompletiran još 2008. godine i da ga otad sabotiraju sve vlade i Bandić… isto tako je spomenuto da projekt od 35 000 ljudi košta točno 65 milijuna eura, a od 55 000 95 milijuna eura, tak da neznam otkud vama cifre od 100 do 200 milijuna eura, odnosno znam, toliko planirate uzeti sebi u đep kroz razne provizije, al zahebali ste se

a kolko bi koštao stadion?

even better than the real thing

Miriše na novu pljaćku epskih razmjera.
Čim je u tekstu nešto sa pridjevom “nacionalni”


Miriše na novu pljaćku epskih razmjera.
Čim je u tekstu nešto sa pridjevom "nacionalni"

pa da! to je skoro ko nacionalistički! zato kažem, bolje Mamić na Marjanu 😀

even better than the real thing

Nikako na Kajzerici. Samo bi se stvrio krkljanac. Stadion treba graditi preko puta Arene, odnosno pored sveučilišne bolnice. Kao što je Igor Štimac rekao: 25 000 gledatelja, oko 50 mio. € troškovi. Sve preko toga je čista razbojnička pljačka.

mora da je bio dobar doček jer se nekima još priviđaju stadioni, umjesto da im se ukazuje Mamić

even better than the real thing

35.000 je malo, mora biti minimalno 45-50 tisuća kako bi mogli organizirati finala lige uefa ili čak možda lige prvaka… Bezveze je potrošiti novce i napraviti tako mali stadion dok se za malo više novaca može dobiti puno više.

Kupujmo hrvatsko!



***tko je pratio Zabivaku, mogao je čuti da je projekt kompletiran još 2008. godine i da ga otad sabotiraju sve vlade i Bandić… isto tako je spomenuto da projekt od 35 000 ljudi košta točno 65 milijuna eura, a od 55 000 95 milijuna eura, tak da neznam otkud vama cifre od 100 do 200 milijuna eura, odnosno znam, toliko planirate uzeti sebi u đep kroz razne provizije, al zahebali ste se

a kolko bi koštao stadion?
[/quote]

***a da pročitaš ono gore kaj si me quote?

Alkoholom protiv droge, kriptovaluta, dionica i kladionica!

Ti si neka žešća trolčina…

Kupujmo hrvatsko!

New Report

Close